dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł93 m² 7 402,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Doskonały apartament w zamkniętym osiedlu na Bródnie. Duży, oddzielne cztery pokoje, duża widna kuchnia i dwie łazienki. Na podłogach w pokojach parkiet. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

640 848 zł97 m² 6 615 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie na Starym Mieście idealne dla rodziny bądź pod inwestycję. Doskonała lokalizacja - zaledwie kilka minut spacerem do centrum miasta, niewielka odległość do punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł63 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Na sprzedaż, mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy. Wrocław/ Krzyki / Przedmieście Oławskie Bardzo dobra cena, opcja 4 oddzielnych pokoi. Bardzo dobra lokalizacja blisko pl. Grunwaldzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ustronie IV

Lubin,dolnośląskie

220 000 zł63 m² 3 497,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z balonem, przestronne, słoneczne, środkowe. Dość duża przynależna piwnica. Kuchania połączona z pokojem, dzieki temu tworzą sporą część kuchenną wraz z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

383 000 zł61 m² 6 300,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na Osiedlu strzeżonym. Nowoczesny system kamer dozorujących alejki na terenie osiedla. Ładny rozkład mieszkania -2 pokoje. Kuchnia widna odzielna. W budynku cichobieżna winda firmy kone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł58 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Nr. oferty 2283/1245/oms Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 58m na Saskiej Kępie. Składa się z dużego pokoju z wyjściem na zadaszony balkon, 2 sypialnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

241 143 zł26 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dzisiaj sprawdzone mieszkanie ma przyjemność przedstawić kolejne sprawdzone mieszkanie. W rewitalizowanej kamienicy w samym centrum Wrocławia powstają wyjątkowe apartamenty, które będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

533 736 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Saskiej Kępie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum miasta. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną infrastrukturę użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 2 pokojowe 42 m2 słoneczne mieszkanie przy ul.Jagiellońskiej na Pradze Północ usytuowane na 1 piętrze w 7 piętrowym bloku. Budynek z końca lat sześćdziesiątych. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

410 805 zł47 m² 8 703,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum oraz większością pozostałych dzielnic. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł86 m² 9 653,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Centrum Starego Mokotowa - ul. Narbutta od strony Puławskiej. Pięciopokojowe mieszkanie od strony podwórka (ciche mieszkanie) Budynek pięciopiętrowy z windą (!). Wysokość 300 cm. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 930 000 zł120 m² 16 083,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne, jasne w niesamowitej lokalizacji mieszkanie o powierzchni 120 m w apartamentowcu ( inwestycja patria ) w sercu Powiśla Składa się z 3 pokoi ( 70 m2 salon z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cystersów

Kraków,małopolskie

574 000 zł75 m² 7 700,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zespół oferuję Państwu mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Złota Brama przy ul. Cystersów w Krakowie. Osiedle jest zlokalizowane na krakowskich Grzegórzkach. Bliskość zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Staszyce

Piła,wielkopolskie

219 000 zł62 m² 3 509,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z loggią na 3 piętrze. Pow. 62,40m 2 Możliwość negocjacji ceny! Pięknie położone, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie lasu! Mieszkanie dwustronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

246 000 zł39 m² 6 307,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jest ciche i ciepłe, mieści się na piątym piętrze w zamkniętym korytarzu wraz z trzema innymi, sąsiedzi mili. Do mieszkania przynależy niewielka piwnica, do której na pewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

266 898 zł59 m² 4 523,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- -magda janik, tel. Oleśnica / taras / szeroka oferta Polecam nowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górna

Łódź,łódzkie

194 000 zł48 m² 4 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M3, 48m2, iip., balkon, Górna Sprzedam mieszkanie własnościowe z KW, w okolicy Ronda Lotników Lwowskich. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w nowoczesnej aranżacji. Dwa duże, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 307 070 zł127 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy wyjątkowo piękne i atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow. 126,9m2 w samym centrum miasta. Rynek pierwotny. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

453 000 zł65 m² 6 990,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon 18m2, kuchania 8,14m2 (kuchnia widna możliwść połączenia z salonem) Sypialnia 11,45 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

451 000 zł54 m² 8 400,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wilanów to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. To ważny ośrodek kultury i edukacji, tutaj znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

492 000 zł73 m² 6 739,73 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Bardzo ładne i komfortowe mieszkanie przy metrze!, bardzo blisko centrum, doskonała komunikacja. Mieszkanie po generalnym remoncie przebudowane według projektu architektonicznego, 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

51 900 zł26 m² 1 996,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym na pograniczu Śródmieścia i Podgórza, do lokalu przynależy: pomieszczenie gospodarcze które można przyłączyć do mieszkania oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł54 m² 2 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w Wałbrzychu o powierzchni 54 m2 w obecnym stanie mieszkanie 2 pokojowe z dużą kuchnia otwarta na pokój mieszkanie z klimatem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł27 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Jasne, ciche, funkcjonalne mieszkanie typu studio w doskonałej lokalizacji. Salon z wydzieloną sypialnią, kuchnia ciemna (możliwość aranżacji aneksu kuchennego), łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - - magdalena kaczmarska   zapraszam do współpracy ok. PL. Bema / świętokrzyska / po remoncie / ciche Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nickla

Bytom,śląskie

105 000 zł39 m² 2 678,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~polecamy mieszkanie własnościowe w dobrym stanie, usytuowane na 4 tym piętrze w bloku 4 piętrowym. ~Mieszkanie do odnowienia składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł69 m² 8 222,54 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

salon 19,4m2, pokój 12,8m2, pokój 11,2m2, kuchnia 8,4m2, łazienka 4m2, wc 1,9m2 hol, zabudowany balkon. piwnica okna na wschód i zachód Mieszkanie rozkładowe. Budynek z 1994 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł138 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Okolica: park, przychodnia, apteka, poczta, autobus, szkoła, przedszkole, plac zabaw, centrum handlowe Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

115 000 zł46 m² 2 489,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie (powierzchnia 46,2m2) w Zgierzu. Kwadrat ulic : Długa, spółdzielcza, dubois oraz Cezaka. Atuty: - dobra cena ( ok. 2500 zł/m2), - niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Racibórz,śląskie

101 140 zł55 m² 1 850 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Położenie:Mieszkanie nr 16 znajduje się na 5 (piątym) piętrze w bloku X-piętrowym z ocieploną nową elewacją, położonym w strefie śródmiejskiej miasta, w sąsiedztwie zwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pawłowice

Pawłowice,śląskie

142 000 zł56 m² 2 535,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 typ nrd na 1 piętrze 56m2. Rezerwacja! Blok usytuowany jest w centrum osiedla. Mieszkanie rok po remoncie! Wymieniona została instalacja elektryczna i wodna. W pokojach położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z dużym potencjałem. Pomimo niewielkiego metrażu bardzo pojemne. Daje dużo możliwości aranżacji. Oryginalne, szczęśliwe, przytulne i wygodne mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Pobożnego

Wrocław,dolnośląskie

224 000 zł41 m² 5 415,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne mieszkanie przy rynku Polecam słoneczne mieszkanie dwupokojowe z kuchnią w formie aneksu, położone na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku z lat 1900- tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Warszawa,mazowieckie

449 743 zł62 m² 7 278,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe osiedle mieszkaniowe powstające na Bemowie. u zbiegu ulic Dywizjonu 303 i Łokuciewskiego. Znajdą się tu mieszkania o powierzchni od 32m2 do 77m2 (od 1 do 4 pokoi) każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piekary A

Legnica,dolnośląskie

95 000 zł36 m² 2 638,89 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania kawalerka na osiedlu Piekary A. Mieszkanie o powierzchni 37m2, 1-pokój, kuchnia, łazienka z wc, balkon usytuowane na III piętrze w wieżowcu. Okna pcv, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

246 123 zł42 m² 5 863 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprawdzone Mieszkanie. pl oferuje mieszkanie na Krzykach w promocyjnej cenie. Tylko teraz taniej aż o 12.306,00 zł! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

308 000 zł35 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przytulne mieszkanie w budynku 6-ciopiętrowym z 2003 roku na wysokim parterze pow. 35 m2 i z balkonem 5 m2 skierowanym na zamknięte patio, z odkrytym garażem i ciekawą aranżacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

213 000 zł24 m² 8 754,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idelna na start lub pod zakup inwestycyjny Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przykopy

Kraków,małopolskie

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 41,66m ( parter)w ceglanym ogrodzonym bloku (brama na pilota) mieszkalnym z 2001 roku w Krakowie, w dzielnicy Wola Duchacka niedaleko ul.Przykopy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł51 m² 6 521,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal składający się z trzech pomieszczeń - salonu z kuchnią, dużej sypialni oraz niewielkiego pokoju, który można przeznaczyć dla dziecka lub na gabinet do pracy. Do lokalu przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

103 000 zł26 m² 3 961,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż kawalerki o powierzchni 26m2 zlokalizowanej na I piętrze. Mieszkanie wyremontowane : nowe instalacje, okna pcv, na podłodze panele i kafle. W cenie mieszkania zostają meble.