dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

122 000 zł47 m² 2 595,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Olsztynka - ul. Zamkowa. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze, z pięknym widokiem na zamek który został wybudowany w roku 1349 w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

315 000 zł66 m² 4 795,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura do sprzedania Mieszkanie 65,69m2 przy ul. Dąbrowskiego Składający się; -Salonu, -pokoju, -pokoju, -kuchni, -łazienki, -wc -przedpokoju Mieszkanie jest do remontu - za wyjątkiem jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

307 000 zł38 m² 8 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ustawne i przytulne mieszkanie na Saskiej Kępie. 2 pokoje, łazienka z wc, przedpokój, 38 m2, 3 piętro, balkon, piwnica. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 pokoje z oddzielną widną kuchnią i balkonem w przedwojennej kamienicy z 1938r. Wysokość 3,1m, bardzo ciche, r ozkładowe, wejście z holu do wszystkich pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

1 173 110 zł80 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja mieści się w dzielnicy Śródmieście. Jest to wyremontowana kamienica łącząca w sobie elementy neorenesansowe, w części historycznej z akcentami modernistycznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mały apartament 33 m2 na pierwszym pietrze , w nowej inwestycji w Wilanowie przy Al.Rzeczypospolitej 1. Planowany termin oddania mieszkania grudzień 2016 r. Doskonałe do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Warszawa,mazowieckie

313 737 zł45 m² 6 907,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe osiedle mieszkaniowe powstające na Bemowie. u zbiegu ulic Dywizjonu 303 i Łokuciewskiego. Znajdą się tu mieszkania o powierzchni od 32m2 do 77m2 (od 1 do 4 pokoi) każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł70 m² 4 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 69 m2 w okolicy ul. Strzegomskiej. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zadzwoń - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkładowe mieszkanie / niska zabudowa / 1993r / Mieszkanie o powierzchni ok.56,20m2 składa się z dwóch osobnych pokoi o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Chruściela Montera

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania mieszkanie na parterze w przedwojennej kamienicy z 1936r. Składa się z pokoju z widną i oddzielną kuchnią , łazienki razem z wc i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Organowa

Lublin,lubelskie

229 000 zł42 m² 5 452,38 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy słoneczne mieszkanie o pow 42m2 na 5 piętrze bloku z windą. Atrakcyjna lokalizacja, blisko Akademii Medycznej-ul.Organowa. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Wrocław,dolnośląskie

388 000 zł91 m² 4 263,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń - piotr strzelczyk zapraszam na bezpłatną prezentację ok. Chrzanowskiego / ładne / ciche Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni (po podłodze) 92 m2 ( 68,78 m2 z kw). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

202 000 zł24 m² 8 309,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idelna na start lub pod zakup inwestycyjny Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

462 000 zł67 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale doświetlają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

448 000 zł58 m² 7 724,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ciche, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 60-tych, przy ul. Chełmskiej. Lokal jest gotowy do zamieszkania. Salon jest połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

1 259 700 zł124 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy wyjątkowo piękne i atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow. 123,5m2 w samym centrum miasta. Rynek pierwotny. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł82 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie dwupoziomowe, składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/16m/12m), aneksu kuchennego, łazienki z wc, dodatkowego wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

278 000 zł31 m² 8 964,85 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: funkcjonalna kawalerka z ogródkiem na Dolnym Mokotowie 31 m2 Okna wychodzące na południowy-zachód Budynek: nowoczesna architektura, przestronny dziedziniec oraz obfitość zieleni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

282 500 zł36 m² 7 899,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozklad mieszkania dwa wyjsca na przestronny balkon 6.m2 z sypialni oraz pokoju dziennego Wysoki Standard: Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

411 500 zł60 m² 6 801,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard w bezkonkurencyjnej cenie doskonała lokalizacja Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

364 364 zł40 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Saskiej Kępie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum miasta. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną infrastrukturę użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

281 000 zł36 m² 7 893,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozklad mieszkania dwa wyjsca na przestronny balkon 6.5m2 z sypialni oraz pokoju dziennego Wysoki Standard: Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Pod Blachówką

Kościelisko,małopolskie

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na zboczu Gubałówki z pieknym widokiem na Tatry,spokojna okolica.Idealny do wypoczynku dla rodzin z dziećmi lub osób potrzebujacych ciszy i spokoju.Apartament posiada dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zimna

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

DO sprzedania przestronne mieszkanie przy hali mirowskiej Apartament 3 pokojowy, przestronny, cichy w Centrum Warszawy, w pobliżu Ogrodu Saskiego i Hali Mirowskiej. Salon 35m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Astronautów

Kielce,świętokrzyskie

159 000 zł45 m² 3 560,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2 pokojowe - 44,66 m2 Idealna propozycja dla młodych osób z racji lokalizacji w Centrum Kielc. Ale jednocześnie cicha i spokojna okolica. Wyjątkowe miejsce. Stan mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł37 m² 10 685,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Ładne, rozkładowe i słoneczne mieszkanie przy ul. Czerniakowskiej. Lokal po generalnym remoncie i wymianie instalacji, usytuowany na 3 piętrze budynku 8-mio piętrowego. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

72 000 zł48 m² 1 499,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje Państwu mieszkanie w Mysłakowicach. Nieruchomość w przyjaznej okolicy, w pełni umeblowane + sprzęt agd, na powierzchnię mieszkania składa się kuchnia, duży pokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

510 782 zł62 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

298 823 zł39 m² 7 624,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Brzozowy Zakątek to nowa oferta 124 przestronnych, w większości kilkupokojowych mieszkań powstających w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska. Osiedle powstaje w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

212 932 zł33 m² 6 452,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / lipiec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

91 000 zł42 m² 2 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-3 w samym centrum miasta na ul.Śląskiej, na dogodnym 1 piętrze w wysokim bloku. Mieszkanie składa się z 2 nieprzejściowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł41 m² 4 121,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 41m 2 , usytuowane w Fordonie, osiedle Nad Wisłą. Blok zbudowany w 1999r. z cegły, trzypiętrowy, mieszkanie położone na poziomie pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

444 000 zł69 m² 6 434,78 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo ładny 2 pokojowy apartament na wyjątkowym osiedlu w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego w najpiękniejszym zakątku Polanicy Zdroju. Apartament o pow.69 mkw położony na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, al. Jarzębinowa

Wrocław,dolnośląskie

176 000 zł20 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

! zapraszam na bezpłatną prezentację! al. Jarzębinowa / ciche / tereny zielone zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży kawalerka w wysokim standardzie, w okolicy al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórza Krzesławickie

Kraków,małopolskie

207 000 zł43 m² 4 813,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w okolicy osiedla Na wzgórzach. Mieszkanie ma powierzchnię 43 m2 i jest po kapitalnym remoncie. Składa się ono z 2 pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł32 m² 7 253,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Pokój z kuchnia na Woli róg Żytniej. Kamienica z cegły. Mieszkanie inwestycyjne dla wynajmu. Doskonałe połączenie z Centrum. W ciągu pol roku wymiana piecyków na cw. (jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: rozkład / do wprowadzenia / blisko uczelnie Mieszkanie o powierzchni 54m2 na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Warszawa,mazowieckie

405 339 zł61 m² 6 663,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł99 m² 3 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja. Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe w pełni rozkładowe z balkonem w kamienicy. Wrocław / śródmieście. Przy Parku Stanisława Tołpy Okazja! Tylko 3700 zł/m2 Ładne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marynarska

Łódź,łódzkie

235 000 zł62 m² 3 790,32 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących przestrzeń. Lokalizacja, duży balkon oraz funkcjonalny rozkład tego mieszkania to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł83 m² 5 662,65 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

1518/1245/oms Do sprzedania czerto-pokojowe rozkładowe mieszkanie z widną i otwartą kuchnią. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowe do zamieszkania bez ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach