dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

199 577 zł45 m² 4 432,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie w podwarszawskim Otwocku. Gotowe do odbioru! Dodatkowe atuty: - osobna kuchnia. - funkcjonalny rozkład. - bardzo duże możliwości aranżacyjne. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

327 907 zł39 m² 8 484,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez pcc bez prowizji od kupującego Lokal idealny jako inwestycja pod wynajem Ostatnie wolne lokale w ukończonej inwestycji na nowej Woli! Mieszkanie 38,65 m kw - sypialnia około 10 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

404 003 zł52 m² 7 828 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji i podatku pcc! Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. Zlokalizowanym na Saskiej Kępie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe na Pradze Północ przy Dworcu Wschodnim. Idealne dla starszych osób lub inwalidów - parter z podjazdem dla wózków, duży korytarz, dodatkowo zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

138 240 zł82 m² 1 677,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w ścisłym centrum Zabrza. Mieści się ono w kamienicy na 2 piętrze z 4. Mieszkanie z wynajmującym i płacącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzembosza

Lublin,lubelskie

255 000 zł45 m² 5 650,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Pośrednikom dziękuję. Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe (salon z aneksem kuchennym + pokój + łazienka + przedpokój) urządzone w wysokim standardzie na Bazylianówce (ponikwoda) - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Południe

Rybnik,śląskie

175 000 zł70 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie, położone na drugim piętrze bloku, w Rybniku Boguszowicach. Lokal o łącznej powierzchni 63 mkw, składa się z przedpokoju, sypialni, pokoju dziennego (z balkonem) i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Sosnowiec,śląskie

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! mieszkanie 3 pokojowe Z ogrodem Atrakcyjne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 85 m2 z dużym tarasem oraz ogrodem, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

*** Piłsudskiego * Mieszkanie z przeznaczeniem na Lokal * 280.000 zł Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację ciekawego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52m2 usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

549 990 zł85 m² 6 470,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Przestronne mieszkanie, położone w samym sercu starego Ursynowa w pobliżu stacji metra. Przestronne, słoneczne, zlokalizowane na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku z 1977r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w niskim bloku przy ul. Komandorskiej o powierzchni 42 m2. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z jasną kuchnią z oknem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł58 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum Warszawy. Ze względu na pawlacze wysokość mieszkania zmienia się od 2,60 do ponad 3 metrów, wszystkie instalacje są wymienione. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

290 000 zł49 m² 5 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkania położone w Poznaniu, na wielu dzielnicach, o różnych metrażach. Nowo budowane budynki wielorodzinne, jak również domy. Wielu deweloperów poznańskich. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

98 000 zł56 m² 1 759,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja do końca roku. Oferta z wyłącznością. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4 , położonego na wysokim parterze w bloku przy ul.Opolskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Warszawa,mazowieckie

405 339 zł61 m² 6 663,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe osiedle mieszkaniowe powstające na Bemowie. u zbiegu ulic Dywizjonu 303 i Łokuciewskiego. Znajdą się tu mieszkania o powierzchni od 32m2 do 77m2 (od 1 do 4 pokoi) każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

382 084 zł44 m² 8 703,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, co oznacza bardzo dobre połączenie z centrum oraz większością pozostałych dzielnic. W pobliżu znaleźć można rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł80 m² 8 362,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie sprzedaż ul. Pory Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o pow. 80m2 przy Torze na Stegnach. Mieszkanie idealne dla rodziny. Rozkład: przestronny salon, otwarta kuchnia, 3 sypialnie, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

208 000 zł52 m² 4 014,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie - kondygnacja w bliżniaku - o pow. 51,84 mkw, składające się z 2 pokoi o pow. ok. 14,9 i 8 mkw, kuchni,łazienki z wc,spiżarki i przedpokoju, położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Abrahama

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł120 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Bardzo atrakcyjne mieszkanie na pograniczu Gocławia i Saskiej Kępy nad jeziorem Balaton i z widokiem na to jezioro.Atrakcją tego mieszkania jest wysokość drugiego poziomu,czyli ponad 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Olbrachtowska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł49 m² 6 156,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam mieszkanie położone w budynku z 2012r, na kameralnym osiedlu, przy ul. Olbrachtowskiej. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. ok.48,57mkw, położone na parterze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sotta Sokoła

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł84 m² 8 511,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m2 na 2. piętrze 3-piętrowego budynku z 1994 r. przy uliy Sotta "sokoła" na Natolinie. Wysokość pomieszczeń 2,7 m. Mieszkanie zaaranżowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł80 m² 8 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, idealne dla rodziny. Lokal jest 2-stronny, składa się z trzech oddzielnych pokoi, dwóch łazienek, salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Hetmańska

Łódź,łódzkie

599 000 zł97 m² 6 175,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa.POBIERAMY MINIMALNĄ PROWIZJĘ OD SPRZEDAJĄCEGO WIĘC GWARANTUJEMY IŻ PRZY NASZEJ OBECNOŚCI WŁAŚCICIEL JEST.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł47 m² 6 321,35 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne, zadbane mieszkanie na Grochowie. Z okien roztacza się rewelacyjny widok na panoramę miasta. Budynek ocieplony, nowa winda, wymienione instalacje : elektryczna, gazowa, wodna. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

172 000 zł41 m² 4 195,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- - magda janik, tel. Oleśnica / 2 pokoje / blisko rynku Polecam mieszkanie usytuowane w atrakcyjnej części Oleśnicy. Jego powierzchnia to ok. 41 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł63 m² 9 031,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63 m2 na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z 1956 r. przy ulicy Grójeckiej na Starej Ochocie. Składa się z pokoju dziennego, oddzielnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł55 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 55m2 na 3. piętrze. Obecnie mieszkanie to: - salonu połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

353 000 zł66 m² 5 354,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65.92 m2 znajduje się na trzecim piętrze w budynku 5-piętrowym. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł79 m² 6 872,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 4-ro pokojowe, dwustronne, przestronne po remoncie Praga Południe ul. Ostrobramska. Mieszkanie Spółdzielcze własnościowe z założoną księga wieczystą, położone na parterze, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł79 m² 7 640,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Kup bez prowizji! Do sprzedania rozkładowe, słoneczne mieszkanie 4 pokojowe na 1 piętrze i trzecim piętrze kameralnego apartamentowca przy ulicy Kordeckiego. Mieszkania są w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Warszawa,mazowieckie

185 000 zł19 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania kawalerka na parterze w okolicach pl. Hallera , w budynku z cegły z lat 50-tych. Pokój z oknem na podwórko (południe) na podłodze parkiet , kuchnia ciemna we wnęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

na podłogach panele, terakota. W sypialni a szafa typu komandor, blok kameralny, spokojni sąsiedzi. Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na terenie osiedla. Treść niniejszego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sopocka

Gdynia,pomorskie

470 000 zł68 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Klienci kupujący 0 % prowizji >atrakcyjne, 3- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - ul. Sopocka< Oferujemy Państwu przestronne, 3- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Teofilów

Łódź,łódzkie

95 000 zł28 m² 3 388,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

M2 28m2 pełen rozkład Ip. do remontu! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe, w pełni rozkładowe usytuowane na pierwszym piętrze wieżowca na Teofilowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

90 000 zł38 m² 2 368 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja. W pobliżu wszystkie najważniejsze punkty handlowo-usługowe, a z drugiej strony również odrestaurowany, spokjny park, gdzie można się zrelaksować. Oferujemy Państwu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

242 549 zł50 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jedyna tak kameralna inwestycja na czubach! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,01m2 na I piętrze kameralnego budynku realizowanego w bardzo wysokim standardzie. Zestawienie powierzchni: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

189 000 zł63 m² 3 004,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe na os. Górczyn! Na sprzedaż gustownie urządzone 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 7.piętrze bloku mieszkalnego na osiedlu Górczyn. Na powierzchnię 62,9 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł45 m² 5 807,17 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze bloku z 2001 roku (jw.Construction). Okna zachodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyględowska

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł103 m² 16 990,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

DO sprzedaży wyjątkowe, nietuzinkowe mieszkanie - wykończone na najwyższym poziomie według projektu słynnej projektantki wnętrz. Unikatowy apartament/penthouse położony na ostatnim, szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł103 m² 11 640,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Klimatyczne mieszkanie na Starym Mokotowie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymianie okien i instalacji. Lokal bardzo cichy, rozkładowy, pokojach na podłodze piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

255 000 zł65 m² 3 929,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, media miejskie, czwarte piętro, jankowskiego Opole Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 64,9m2, składające się.