dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

228 462 zł26 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowa, wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie doceniających otoczenie licznych parków i miejsc rekreacji na Woli. Przy al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Radzymin,mazowieckie

189 000 zł36 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie ciche 1 pokoj z oddzielna kuchnia, w przedpokoju duza szafa zabudowa komandor ,balkon z zejsciem na zagospodarowany ladny ogrodek ,miejsce parkingowe wliczone w cene.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

180 400 zł49 m² 3 699 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" i podatku pcc W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

297 140 zł36 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

192 200 zł52 m² 3 699 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

73 000 zł47 m² 1 553,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

m-3 os. 1000-lecia 47 m kw. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu m-3, o pow. 47 m kw., usytuowanego na 4 piętrze w niskim bloku przy os. 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

298 739 zł40 m² 7 542 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,61 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 20,82 m2, sypialnia o powierzchni 10,54 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Jelenia Góra,dolnośląskie

279 900 zł112 m² 2 499,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania piękne przestronne mieszkanie po remoncie generalnym w Jeleniej Górze - Śródmieście. Mieszkanie położone na parterze (lokal zajmuje cały parter w kamienicy) w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Rybnik,śląskie

67 000 zł34 m² 1 982,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,8m2 położone w Rybniku w dzielnicy Chwałowice. Piętro IV, okna pcv, duży balkon, 2 pokoje z parkietem na podłogach, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

286 416 zł38 m² 7 525,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nie pobieramy prowizji możliwość wykończenia pod klucz! Inwestycja z terminem oddania na IV kwartał 2016roku! Ostatnie mieszkania 2 pokoje 38,062 parter z ogródkiem na Bemowie 20,10m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

228 000 zł49 m² 4 623,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pok. ok 50 m2 z balkonem na 1 piętrze oddane z możliwością dofinansowania MDM! Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! promocja - Cena brutto za m2 lokalu pln 4 pln 4 624 cena brutto:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Potęgowo,pomorskie

110 000 zł64 m² 1 719,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Potęgowie przy ul. Witosa o metrażu 63,97 m 2. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

373 250 zł54 m² 6 848,62 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**trzypokojowe mieszkanie 55 m2 z dużym ogródkiem ok 75 m2 składające się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z aneksem, przedpokoju i łazienki** Rynek pierwotny - 0 % prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy mieszkanie połozone w najpiekniejszej części Starego Mokotowa. Pokój południowy 20m, kuchnia widna 11m. Mieszkanie po wymianie instalacji (hydraulika, elektryka). Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł88 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turka

Kraków,małopolskie

299 000 zł52 m² 5 695,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zespół oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na ul Ks. Turka. Lokal o powierzchni 52,5 m2 znajduje się na drugim piętrze bloku trzy piętrowego z roku 1997 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: balkon / ciche / media miejskie Oferta wstrzymana! Mieszkanie o powierzchni 60 m2. na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

226 600 zł23 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

181 900 zł49 m² 3 699,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł73 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedaży mieszkanie trzy pokoje, po kapitalnym remoncie na Chmielnej. Świetna lokalizacja -rondo onz,dworzec Warszawa Centralna, warszawa- ochota,linie tramwajowe i autobusowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

191 500 zł52 m² 3 698,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

392 292 zł55 m² 7 186,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Wilanowie o łącznej powierzchni 54,59m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł56 m² 5 864,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 56,1m2 usytuowane na 3 piętrze, 3 piętrowego budynku z 2007r przy ul. Skarbka z Gór Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi (19m2 +14m2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł61 m² 9 028,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo dobra lokalizacja - Muranów. Jest to trzy pokojowe mieszkanie w Apartamentowcu na 8 piętrze położone w idealnym punkcje komunikacyjnym na pograniczu Śródmieścia i Woli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Katowice,śląskie

165 000 zł37 m² 4 459,46 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z oddzielną, widną kuchnią na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach, w ok. ul. Ułańskiej. Mieszkanie ma 37 metrów powierzchni użytkowej i mieści się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojska Polskiego

Nowy Sącz,małopolskie

159 000 zł48 m² 3 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane na I piętrze IV piętrowego bloku na os. Wojska Polskiego. W skład mieszkania wchodzą dwa przestronne pokoje, na podłodze panele, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bolesława

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł83 m² 9 626,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja przy Forcie Bema, przy lesie, osiedle zamknięte, strzeżone, place zabaw, przedszkole park wewnętrzny przy budynku, 500 m Lidl. Mieszkanie słonecznie, dwustronne, ciche, loggia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Warszawa,mazowieckie

520 812 zł75 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkanie Praga Południe, ul. 3 pokoje z Dużym Balkonem na Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

176 488 zł34 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Oferujemy nowe mieszkania od deweloperów 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w doskonałych lokalizacjach: m.in. Centrum, pogodno ceny takie same jak U dewelopera (cena nieruchomości zgodna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

256 689 zł32 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa,wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie doceniających otoczenie licznych parków i miejsc rekreacji na Woli. Przy al. Prymasa Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

496 353 zł69 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest piękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,42 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 28,47 m2, trzy sypialnie o powierzchni 9,88 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Warszawa,mazowieckie

267 336 zł38 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkanie Praga Południe, ul. 2 pokoje na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

160 000 zł71 m² 2 253,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 osiedle Sikorskiego Układ 3x1 cena: 160 000 Komplex Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Żorach na osiedlu Sikorskiego o powierzchni 71 m2 na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

106 000 zł37 m² 2 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje Państwu urocze mieszkanie o pow. 37m2 w Jastrzębiu Zdroju, w dzielnicy zdrój. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

264 900 zł55 m² 4 814,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 55,02 m kw, dodatkowo balkon 6,37 m kw z wystawą południową. Mieszkanie znajduje się w inwestycji powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kremerowska

Kraków,małopolskie

790 000 zł113 m² 7 006,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Do sprzedania piękne mieszkanie w starym stylu w doskonałej lokalizacji, w pobliżu ul. Karmelickiej. Mieszkanie składa się z 4 dużych pokoi, łazienki i toalety oraz widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Warszawa,mazowieckie

305 986 zł45 m² 6 799,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na Targówku Mieszkanie dwupokojowe 40m2 z widną osobną kuchnią Salon z aneksem 16,45m2, sypialnia 10m2, łazienka 4,41m oraz Balkon 6,51m Inwestycja składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spółdzielcza

Gliwice,śląskie

99 000 zł31 m² 3 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jasne mieszkanie na wysokim parterze w okolicy ul.Spółdzielczej. Składa się z dużego pokoju,kuchni,łazienki i przedpokoju. Mieszkanie do odświeżenia. W cenie zostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

377 165 zł45 m² 8 424,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, posiadamy w swojej ofercie nowy 2-pok apartament na Mokotowie o powierzchni 44,77 m2, mieści się on na 1 piętrze w 8-piętrowym budynku. Do lokalu przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Malbork,pomorskie

155 000 zł38 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż mieszkanie w centrum Malborka. Mieszkanie o pow. 38 m2 znajduje się na trzecim piętrze w bloku przy Starym Mieście 4 w Malborku z którego widok jest na Zamek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Warszawa,mazowieckie

301 230 zł44 m² 6 889,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016