dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 170 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

711 100 zł60 m² 11 897,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

U zbiegu ulic Chłodnej i Żelaznej w Centrum Warszawy powstaje 6 piętrowy apartamentowiec składający się z 42 apartamentów i hali garażowej. Jest to nowoczesny , elegancki projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł71 m² 6 364,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Trójstronne, trzypokojowe, widne mieszkanie o powierzchni 70,7 m2 usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2004 roku bez windy. Oddzielna widna kuchnia 8,7 m2 i salon 19,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł116 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Sprzedane z Domo Expert! Apartament numer 5 już sprzedany. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi lokalami w tej inwestycji. Do sprzedania apartament 4 pokojowy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Kraków,małopolskie

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Doskonała lokalizacja w rejonie dworca Płaszów / ul.Wielicka i Dworcowa / mieszkanie 2 pokojowe o pow.45 m2 z oddzielną kuchnią i małym balkonem .2 piętro w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

230 000 zł40 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2, na os. Piastów, dzielnica Mistrzejowice w Krakowie. Znajduje się na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 2009 r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł47 m² 3 170,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bliżej natury nie będziesz nigdzie. Dwupokojowe mieszkanie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, w spokojnej okolicy bydgoskich Glinek. Biała Posesja poleca, 47 m2 mieszkanie, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł110 m² 12 738,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania mieszkanie w zachowanej przedwojennej kamienicy z windą na pograniczu Starej Ochoty i Filtrów. Lokal zachwyca przedwojennym stylem, powierzchnią 109,9 m2 wg Księgi Wieczystej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bardzo atrakcyjne, słoneczne, przestronne mieszkanie na 3 piętrze apartamentowca z 2008 roku położonego na osiedlu mieszkaniowym na nowym Wilanowie. Bardzo spokojna, cicha, zielona okolica przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

537 248 zł59 m² 9 047,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie: trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku we wspaniałej lokalizacji! Idealna propozycja zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania. Mieszkanie na drugim piętrze, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

1 198 645 zł104 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zabytkowy budynek przy Okrzei 26, pamiętający jeszcze konne tramwaje znajduje się w rejonie prawobrzeżnej Warszawy, w którym zachodzą niezwykle dynamiczne zmiany. Kamienica stoi blisko ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Ryś

Warszawa,mazowieckie

380 993 zł51 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle Bluszczańska będzie się składać z dziesięciu kameralnych, trzy- i czteropiętrowych nowoczesnych, małych domów mieszkaniowych. Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

385 201 zł47 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest apartament 2-pokojowy z aneksem kuchennym, znajdujący się w świetnej lokalizacji - na Mokotowie w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny salon (21,28 m2), bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł62 m² 6 560 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wola. Okolice Al. Prymasa 1000-lecia. Kamienica z 1950roku. Mieszkanie położone na parterze w 4 piętrowym budynku. Składa się z 3 pokoi o pow. 20/14/9 m2 , p.pokoju o pow. 6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

514 000 zł69 m² 7 462,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja ta to przemyślany kompleks 8 nowoczesnych budynków, który powstaje przy ul. Jana Kazimierza, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, na bliskiej Woli. Osiedle zlokalizowane jest 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł45 m² 2 896,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie na Piaskowej Górze. Nieruchomość o łącznej powierzchni 44,54 m2 na którą składają się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ursynów

Ursynów,mazowieckie

699 000 zł105 m² 6 650,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie czteropokojowe z balkonem. W jednym mniejszym pokoju na podłodze panele. W pozostałych pokojach na podłodze parkiet. W łaziwnce i w toalecie glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

360 718 zł43 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jest to III etap osiedla przy ul. Bluszczańskiej. Tym razem jednak projekt nie jest typowy. To nadal budownictwo mieszkaniowe , w którym się specjalizujemy, ale ta zabudowa będzie szczególna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stępińska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł56 m² 8 942,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Odnowione mieszkanie z bocznym widokiem na Park Łazienkowski. Mieszkanie rozkładowe z dużą możliwością aranżacji wnętrza poprzez połączenie kuchni z pokojem i stworzenie dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na III piętrze w bloku na os. Wyżyny. Mieszkanie bardzo funkcjonalne i zadbane, po generalnym remoncie w 2014roku. Pokój dzienny - 15 m2 z wyjściem na balkon, sypialnia 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł85 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 2-stronne 85 m2 mieszkanie w cichej okolicy stacji Metra Ursynów. Możliwość wydzielenia 5 niezależnych pokoi. Na łączną powierzchnię składa się: - kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł58 m² 7 378,47 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Widne, ciepłe, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,6 m2 usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 2002 roku. Osiedle zlokalizowane w bardzo dogodnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hutnik

Głogów,dolnośląskie

135 000 zł37 m² 3 638,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, ciepłe mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w Głogowie - Os.Hutnik Okna wychodzące na północ i zachód z widokiem na inne budynki, Wykończenie: Podłogi - panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji o gustownej aranżacji wnętrz. Luksusowo wykończone najlepszymi materiałami i kompletnie wyposażone wysokiej jakości sprzętem. Salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Sady

Sady,wielkopolskie

249 376 zł59 m² 4 226,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 w stanie deweloperskim w podpoznańskich Sadach w nowej inwestycji. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Malbork,pomorskie

80 000 zł40 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

AD nieruchomości świadczy profesjonalne, rzetelne i kompleksowe usługi w zakresie rynku nieruchomości. Żadnych dodatkowych opłat dla ad nieruchomości. Płacisz tyle właścicielowi ile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

481 235 zł88 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Jest to nowy to projekt mieszkaniowy wielorodzinny zlokalizowany w Ożarowie Mazowieckim przy ulicy Szkolnej. W ramach inwestycji zaplanowano 5 etapów o łącznej liczbie około 600 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mała Poczta

Jelenia Góra,dolnośląskie

111 900 zł38 m² 2 944,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania nowo wyremontowane mieszkanie w Jeleniej Górze okolica Małej Poczty. Nieruchomość posadowiona na 3 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Serbska

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł71 m² 7 028,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Iron House poleca na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe położone na nowym osiedle w Poznaniu przy ul. Serbska (wjazd na osiedlę od ul. Wilczak) Mieszkanie 3 pokojowe w skład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

301 668 zł44 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest apartament 3-pokojowy z aneksem kuchenny, znajdujący się w dobrym połączeniu komunikacyjnym - na Ursusie w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

344 025 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa, wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie doceniających otoczenie licznych parków i miejsc rekreacji na Woli. Przy al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Władysława Jagiełły

Wrocław,dolnośląskie

1 429 206 zł146 m² 9 775,69 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy przestronny apartament o powierzchni 146m2 położony na 8 piętrze w reprezentacyjnym apartamentowcu zlokalizowanym na Kępie Mieszczańskiej tuż nad brzegiem Odry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

487 397 zł41 m² 11 787,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

517 000 zł76 m² 6 817,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle My Bemowo zlokalizowano przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie. To spokojne i kameralne osiedle, położone przy nieprzelotowej ulicy gwarantuje mieszkania w ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

272 850 zł31 m² 8 861,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy , na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

290 700 zł43 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W 5 piętrowym budynku zaplanowano 111 mieszkań w przyjaznych metrażach 29-74m2, każde z nich posiadać będzie balkon. Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w podziemiu znajdzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

303 756 zł44 m² 6 962,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle to nowoczesna inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego. Jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą wyjazdową z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ratajczaka

Poznań,wielkopolskie

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Uwaga! promocja! Oglądaj mieszkania z naszym biurem, a my zaproponujemy Ci konkurencyjną prowizję! Zadzwoń i spytaj o to naszego doradcę! Polecamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

819 371 zł106 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Osiedle położone jest w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy. Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego czynią z niej uprzywilejowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

460 535 zł55 m² 8 324,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

427 980 zł61 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Powstająca inwestycja to pięciopiętrowy blok mieszkalny z dużym garażem podziemnym oraz powierzchnią komercyjną. Na każdej kondygnacji znajdować się będzie 14 mieszkań. W garażu będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magazynowa

Warszawa,mazowieckie

1 002 408 zł118 m² 8 467,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament 4 pokojowy, 118,38 m2, 6 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - grudzień 2016. Inwestycja Osiedle składać się będzie.