dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł114 m² 3 950,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy na Łazarzu. Doskonała lokalizacja. Kamienica znajduje się 100m od Targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Gdańsk,pomorskie

329 000 zł60 m² 5 492,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

0% prowizji od kupującego.TYLKO SPRZEDAJĄCY POKRYWA WYNAGRODZENIE AGENCJI! Trzypokojowe PO REMONCIE dwustronne mieszkanie (59,9 m2) na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym, w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

830 280 zł82 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Doskonale położony klimatyzowany apartament od strony południowej, 81,60m2 z dwoma łazienkami, przestronna część dzienna z tarasem widokowym ok 19 m2 oraz głębokim balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

180 152 zł32 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

334 068 zł49 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek położony jest na zielonym terenie spokojnego i cichego Osiedla Młodych, wzniesionego w 2 połowie lat 50. ubiegłego wieku, w kwartale ulic: wspólna Droga, szaserów, garwolińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Sady

Sady,wielkopolskie

330 887 zł77 m² 4 297,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77m2 w stanie deweloperskim w podpoznańskich Sadach w nowej inwestycji - na I piętrze. Do wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

760 000 zł59 m² 12 881,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Offert in two languages: apartament w pasie nadmorskim. Jest to oferta skierowana do osób chcących zamieszkać jednocześnie w mieście i poza nim. Wygodny szybki dojazd do centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

428 400 zł63 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W 5 piętrowym budynku zaplanowano 111 mieszkań w przyjaznych metrażach 29-74m2, każde z nich posiadać będzie balkon. Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w podziemiu znajdzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jelitkowski Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł92 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Luksusowy apartament na ekskluzywnym osiedlu Jelitkowski Dwór. Apartament komfortowo urządzony i wyposażony. Przestronny - 92 m2, z dwoma dużymi tarasami. Kuchnia otwarta na salon. Bardzo jasna-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarpowa

Rumia,pomorskie

277 680 zł62 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy nową inwestycję, której realizacja zostanie rozpoczęta 1 października tego roku - 2016. Inwestor uzyskał wszystkie niezbędne pozwolenia i jest w posiadaniu projektu budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Gdańsk,pomorskie

354 000 zł90 m² 3 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Nowa niższa cena! Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie w dobrym stanie z 2 łazienkami na każdym poziomie. Pełna własność. Szybkie wydanie nieruchomości. Na I poziomie znajduje się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł90 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Beautiful, very well laid out apartment in the park Mokotowskie fields. The apartment has two bedrooms (one is connected with the office ) separated by

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Polonijna

Kraków,małopolskie

195 000 zł27 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 27m2 przy ulicy Polonijnej w Krakowie, dzielnica Prokocim-Bieżanów. Znajduje się na piątym piętrze jedenastopiętrowego bloku wybudowanego w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Magazynowa

Warszawa,mazowieckie

978 645 zł119 m² 8 250,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Apartament 5 pokojowy, 118,62 m2, 2 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - grudzień 2016. Inwestycja Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

350 700 zł42 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jest to III etap osiedla przy ul. Bluszczańskiej. Tym razem jednak projekt nie jest typowy. To nadal budownictwo mieszkaniowe , w którym się specjalizujemy, ale ta zabudowa będzie szczególna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

409 620 zł41 m² 10 027,40 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja obejmuje nowoczesny budynek o kaskadowej formie zbudowany z wysokiej jakości materiałów. Każdy znajdzie tu odpowiednie mieszkanie dla siebie. Zostały one zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

291 384 zł40 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Powstająca inwestycja to pięciopiętrowy blok mieszkalny z dużym garażem podziemnym oraz powierzchnią komercyjną. Na każdej kondygnacji znajdować się będzie 14 mieszkań. W garażu będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

326 332 zł48 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna Dolina

Gdańsk,pomorskie

259 000 zł45 m² 5 768,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Świetne mieszkanie narożne z widokiem na zieleń, z 2 balkonami na ogrodzonym osiedlu z wjazdem zamykanym na szlaban. Składa się z salonu [ 16,79 ] z wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

373 250 zł54 m² 6 848,62 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**trzypokojowe mieszkanie 55 m2 z dużym ogródkiem ok 75 m2 składające się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z aneksem, przedpokoju i łazienki** Rynek pierwotny - 0 % prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

595 680 zł82 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament 4 pokojowy 81,60m2 z możliwością wydzielenia kuchni. Centrum, z widokiem na rzekę i nowoczesną architekturę, posiada narożny taras 18,50 m2 , przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kapelanka

Kraków,małopolskie

337 155 zł47 m² 7 150,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie trzypokojowe na 2 piętrze z balkonem o powierzchni 47,15 m2 w dzielnicy Podgórze, ekspozycja wschodnia. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 214 251 zł98 m² 12 436 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości poleca, M3 na Okolu. To wyjątkowe miejsce w sercu miasta zaspokoi najbardziej wyszukane potrzeby wszystkich, którym zależy na czasie a jednocześnie na jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

155 000 zł63 m² 2 460,32 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Doskonałe dla dużej rodziny! powierzchnia: mieszkanie zajmuje pow. 63 m2. Liczba pokoi: 4. Każde z pomieszczeń posiada osobne, niezależne wejście, bezpośrednio z przedpokoju. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

442 673 zł57 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 67.96 m2 położone na 10 piętrze w budynku 13-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, holu, wc, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

353 099 zł56 m² 6 352,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lubomirskiego

Kraków,małopolskie

242 000 zł30 m² 7 934,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta - mieszkania Z widokiem na panoramę okolicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

259 684 zł31 m² 8 254,41 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy , na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybrańska

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Sprzedam mieszkanie Targówek. Ul. Wybrańska 3 Pokoje 47 mkw na Bródnie. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w kameralnym bloku w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglarska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

108 000 zł37 m² 2 900,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Agencja nieruchomości lexnova Oferuje słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem. Wyjątkowa dzielnica. Zgrabne bloki (2X12 rodzin). CO z miasta, niskie opłaty eksploatacyjne. Trudno znaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mlądzka

Warszawa,mazowieckie

296 888 zł44 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja ta zlokalizowana na Pradze Południe to oryginalny architektonicznie projekt o budowie kaskadowej. Wysokiej jakości materiały i sprawdzony wykonawca gwarantują solidne wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Sopot,pomorskie

580 000 zł67 m² 8 656,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Pilna sprzedaż. Oferuję do sprzedaży przestrzenne, nowoczesne, mieszkanie w Sopocie przy Al. Niepodległości o powierzchni 67 m2, obecnie dwupokojowe, można przekształcić w 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 192 662 zł96 m² 12 443 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Gdańsk,pomorskie

479 500 zł94 m² 5 101,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w Kamienicy z 1900 w przystępnej cenie, możliwa zamian na mniejsze mieszkanie we Wrzeszczu 2-pokojowe ok 40-45 m2. Mieszkanie: -3 sypialnie (20 m2 + 17 m2 + 10 m2) -duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

250 600 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Neptun to budowany w kilku etapach na 3-hektarowej działce w Ząbkach przy ul. Powstańców kompleks budynków, w których docelowo znajdzie ok. 600 mieszkań o powierzchni od 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł91 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przepiękny apartament w cichej i spokojnej okolicy. Z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób za sprawą świetnej lokalizacji. W pieszej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

653 290 zł72 m² 9 075,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

306 300 zł61 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garażowa

Warszawa,mazowieckie

536 690 zł65 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokoje, 65,45 m2, na drugim piętrze w stanie deweloperskim, położone w Warszawie przy ul. Garażowej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowe. Cena brutto m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

619 068 zł90 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.