dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

129 000 zł27 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania małe ale ustawne mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 27 m2 usytuowane na parterze w centrum Grodziska Mazowieckiego. Do lakalu przynależy piwnica i umownie zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

228 000 zł39 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka cynamonowy dom - balkon Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 39 m 2 która mieści się w centrum miasta na zamkniętym osiedlu Cynamonowy Dom. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

296 645 zł38 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 37.55 m2, 1-pokojowe na 3 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny hall z aneksem kuchennym, łazienka, balkon. Osiedle to wyjątkowy projekt; atrakcyjny zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł84 m² 6 457,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowe, funkcjonalne mieszkanie 4 pokojowe na terenie nowego osiedla w cichej cześci Bemowa. Piętro 3 bez windy. Rok 2010 Na powierzchnię 84,40 m2 składają się: poziom I: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gizów

Warszawa,mazowieckie

251 631 zł20 m² 12 359,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez pcc Bez prowizji agencji Lokal pod inwestycje! idealny d la studenta lub pod wynajem krótkoterminowy W pełni w yposażona i wykończona kawalerka na Woli w okolicy parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Parkowe

Miechów,małopolskie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m2 znajduje się przy ulicy XXX-lecia w Miechowie. Znajduje się na drugim piętrze pięciopiętrowego bloku wybudowanego w latach 70 z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

155 000 zł63 m² 2 460,32 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Doskonałe dla dużej rodziny! powierzchnia: mieszkanie zajmuje pow. 63 m2. Liczba pokoi: 4. Każde z pomieszczeń posiada osobne, niezależne wejście, bezpośrednio z przedpokoju. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kamionek

Warszawa,mazowieckie

356 345 zł46 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 45.98 m2 położone na czwartym piętrze w budynku 4-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, holu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł69 m² 8 550,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 69 m2 + balkon o powierzchni 14 m2, zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej 185. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

135 000 zł78 m² 1 730,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68m2 w dzielnicy Kuźnice , Boguszów- gorce. Mieszkanie składa się z 3 dużych ustawnych pokoi, dużej kuchni , przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

280 000 zł71 m² 3 943,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie 3- pokojowe (71m), dwupoziomowe z dwoma balkonami. Lokalizacja w centrum miasta. (blisko szkoła, przedszkole, przychodnia, dworzec, szpital). Budynek z lat 90-tych,przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kamionek

Warszawa,mazowieckie

340 252 zł46 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 45.98 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku 4-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, holu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Sosnowiec,śląskie

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec - 3 pokoje - osiedle pogoń Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61 m 2 mieści się w Sosnowcu na Osiedlu Pogoń, ul. Hallera. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

169 000 zł30 m² 5 633,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2pokojowe mieszkanie o pow.30m2 / ciemna kuchnia , pokoje przechodnie / 10piętro 2 wieżowcu. Lokal po remoncie do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Zapraszam do oglądania oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

55 000 zł54 m² 1 018,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 54m2. Mieszkanie składa się z dwóćh pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc oknem. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

382 035 zł51 m² 7 454,34 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy , na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Smochowice

Poznań,wielkopolskie

370 000 zł96 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 na poznańskich Smochowicach. Nieruchomość znajduje się w bardzo atrakcyjnej okolicy - bliskość terenów zielonych a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pruszków

Pruszków,mazowieckie

393 390 zł73 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Novo to jeden siedmiopiętrowy budynek położony w odległości ok. 1 km od stacji pkp w Pruszkowie. W budynku znajdą się 64 mieszkania o powierzchni od 31 do 73 m2. Przewidziano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Maciejkowa

Kraków,małopolskie

550 000 zł116 m² 4 742,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

0% prowizji za zakup nieruchomości na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Termin realizacji: gotowe do odbioru promocyjna cena domu dostępna tylko U nas: 550 000 pln inwestycja Inwestycja realizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krasne

Krasne,podkarpackie

164 000 zł41 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w cichej okolicy! Biuro Nieruchomośći dk Brokers prezentuje mieszkanie na sprzedaż o łącznej powierzchni 41m2. Nieruchomość zlokalizowana na parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

233 000 zł41 m² 5 682,93 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne , rozkładowe mieszkanie na stronę wschodnią. Mieszkanie spółdzielcze z nieuregulowanymi gruntami. - dlatego też zakup zasadniczo możliwy jest za gotówkę. Materiał - wielka płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ząbki

Ząbki,mazowieckie

154 283 zł29 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Osiedle Neptun to budowany w kilku etapach na 3-hektarowej działce w Ząbkach przy ul. Powstańców kompleks budynków, w których docelowo znajdzie ok. 600 mieszkań o powierzchni od 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

806 004 zł75 m² 10 778,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów.Powstanie 277 mieszkań 1,2,3,4 pokojowych. Jedną z zalet mieszkań są wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Gdynia,pomorskie

177 000 zł21 m² 8 468,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerla w ścisłym centrum Gdyni. Jeden pokój połączony z aneksem kuchennym, łazienka z wanną. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Opłaty: 200zł /340zł ( na 2 osoby).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kapelanka

Kraków,małopolskie

318 663 zł46 m² 6 935 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Promocja! 0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie trzypokojowe na parterze z tarasem o powierzchni 45,95 m2 w dzielnicy Podgórze, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 63 mkw usytuowanego w Śródmieściu przy ul. Ks. K. Damrota we Wrocławiu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

200 000 zł62 m² 3 225,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości Patrycji Żurowskiej - w upadłości likwidacyjnej ogłasza przetarg obejmujący: lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym położonym w Bielsku-Białej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

553 554 zł58 m² 9 475,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie: trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku we wspaniałej lokalizacji! Idealna propozycja zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania. Mieszkanie na drugim piętrze, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 131 773 zł146 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Osiedle położone jest w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy. Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego czynią z niej uprzywilejowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

316 800 zł40 m² 7 900,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,27m2 Sypialnia 12,07 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.67 m2, Balkon 4.1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł34 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam mieszkanie o pow. 34 m2 zlokalizowane w Wałbrzychu, dzielnica Piaskowa Góra. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gabszewicza

Poznań,wielkopolskie

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję przestronne mieszkanie 49m2 w cichej, otoczonej zielenią i lasem okolicy Starołęki. W skład mieszkania wchodzi: - przedpokój - salon - sypialnia - kuchnia - toaleta - wc Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Magazynowa

Warszawa,mazowieckie

1 182 612 zł141 m² 8 407 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 5 pokoje, 140,67 m2, 3 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - grudzień 2016. Inwestycja Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

380 550 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek położony jest na zielonym terenie spokojnego i cichego Osiedla Młodych, wzniesionego w 2 połowie lat 50. ubiegłego wieku, w kwartale ulic: wspólna Droga, szaserów, garwolińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Warszawa,mazowieckie

303 187 zł47 m² 6 432,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana jest w Aninie. Oferuje znakomite połączenia komunikacyjne, w tym między innymi bezpośredni (zaledwie 3 minuty spacerem od naszej inwestycji) dostęp do stacji Szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

498 640 zł70 m² 7 149,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Brzozowy Zakątek to nowa oferta 124 przestronnych, w większości kilkupokojowych mieszkań powstających w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska. Osiedle powstaje w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dembowskiego

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł70 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 70 m2. Pokoje o powierzchni 18, 13, 9 i 8 m2 na podłogach klepka dębowa w stanie bardzo dobrym. Z dużego pokoju wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Józefowiec

Katowice,śląskie

219 999 zł51 m² 4 332,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie oddalone o 5 minut od Śródmieścia Katowice. Znajduje się w cichej dzielnicy, nadaje się do zamieszkania od zaraz. Dużym atutem mieszkania jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Warszawa,mazowieckie

328 530 zł47 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

419 580 zł52 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rubikon Residence to przykład zabudowy ekskluzywnej ? jeden budynek mieszkalny ? o charakterze apartamentowym, skierowany do osób, które szczególnie cenią sobie kameralność, swobodę i dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

296 514 zł43 m² 6 965,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle to nowoczesna inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego. Jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą wyjazdową z miasta.