dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł26 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich, przy parku. Piętro 3/10. Do metra Marymont 5 min. pieszo. Mieszkanie jest w stanie idealnym po generalnym remoncie, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kapelanka

Kraków,małopolskie

279 703 zł39 m² 7 251,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Promocja! okazja Z m2 broker! 0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie dwupokojowe na parterze z tarasem o powierzchni 38,57 m2 w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Białystok,podlaskie

195 000 zł54 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na osiedlu Bojary. Blok znajduję się na terenie zamkniętym w cichej okolicy. Przytulne trzypokojowe mieszkanie z nietypowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł40 m² 6 549,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nasze wynagrodzenie pokrywa jedynie sprzedający Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w urokliwej części zielonej Białołęki. 15 minut autobusem do metra Młociny. Zabudowa kuchni oraz sprzęt agd-rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł69 m² 6 072,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z 2010 roku przy ul. Karpia na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie posiada funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł57 m² 5 087,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Sprzedam mieszkanie Białołęka. Ul. Kartograficzna 3 Pokoje 57 mkw na Białołęce. Trzypokojowe mieszkanie tuż przy Decathlon Targówek. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

454 920 zł47 m² 9 706 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku we wspaniałej lokalizacji! Idealna propozycja zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania. Mieszkanie na parterze, z ekspozycją na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

416 154 zł48 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jest to III etap osiedla przy ul. Bluszczańskiej. Tym razem jednak projekt nie jest typowy. To nadal budownictwo mieszkaniowe , w którym się specjalizujemy, ale ta zabudowa będzie szczególna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

637 780 zł116 m² 5 498,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Bardzo atrakcyjna inwestycja dla ludzi ceniących sobie komfort, spokój i zdrowie! Mieszkania w stanie deweloperskim położone w nowym apartamentowcu w pobliżu podnóża Karkonoszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dolnych Młynów

Kraków,małopolskie

330 000 zł26 m² 12 840,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowoczesna inwestycja W dzielnicy stare miasto - ekskluzywny budynek mieszkania W metrażach od 18 M2 do 51 M2 mieszkanie 1 pokojowe - 25,70 M2 powierzchni użytkowej sprawdzony I godny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

100 000 zł65 m² 1 538,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedaż piętra domu ( 2 pokoje + kuchnia + przedpokój ) o powierzchni 65mkw posiadającego oddzielne wejście+ udział w gruncie. Cena 100000zł. Oferta w biurze nr 1574. Pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Leśna

Białystok,podlaskie

124 000 zł29 m² 4 275,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Zadbana, wykończona kawalerka o powierzchni 29 m2 na osiedlu Skorupy położone przy ul.Leśnej w rejonie ulic Sowlańskiej oraz Poziomej. Miejsce idealne dla rodziny z dziećmi ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

240 000 zł65 m² 3 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

-wyjątkowa okazja- prezentowana w ofercie nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 65 m2 składające się z trzech dużych pokoi zlokalizowane na malowniczym osiedlu Bronowice. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

811 335 zł105 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Osiedle położone jest w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy. Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego czynią z niej uprzywilejowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

319 125 zł46 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Powstająca inwestycja to pięciopiętrowy blok mieszkalny z dużym garażem podziemnym oraz powierzchnią komercyjną. Na każdej kondygnacji znajdować się będzie 14 mieszkań. W garażu będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

431 550 zł63 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji. Nowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m2 na 1 piętrze z balkonem w Warszawie Ursus. Garaż podziemny za dodatkową dopłatą. Rata od 1683 zł* 10% wpłata kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

220 000 zł60 m² 3 660,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Dwupokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie na pierwszym piętrze kamienicy W centrum miasta cena do rozmów! zainteresowała cię ta oferta? zaproponuj swoją cenę! Dwupokojowe mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mlądzka

Warszawa,mazowieckie

257 742 zł32 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Inwestycja ta zlokalizowana na Pradze Południe to oryginalny architektonicznie projekt o budowie kaskadowej. Wysokiej jakości materiały i sprawdzony wykonawca gwarantują solidne wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł80 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Bardzo ciche mieszkanie na Bielanach , 80 m2 Bardzo funkcjonalny rozkład pokoi, umeblowane w stylu lata 70-80 te, meble mogą pozostać w mieszkaniu. Widok z okien od wschodu na podwórko , od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

283 000 zł95 m² 2 975,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! Do sprzedania mieszkanie położone w Centrum Katowic w okolicy Dworca. Lokal położony jest na 2 piętrze w budynku 7-piętrowym z 2 windami. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

527 366 zł76 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku zlokalizowanym jest w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

75 000 zł45 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję 2 pokojowe mieszkanie w Grzmiącej. Powierzchnia użytkowa to 45 m2 ( 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój). Mieszkanie jest w stanie do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

319 083 zł44 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek położony jest na zielonym terenie spokojnego i cichego Osiedla Młodych, wzniesionego w 2 połowie lat 50. ubiegłego wieku, w kwartale ulic: wspólna Droga, szaserów, garwolińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł150 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie sprzedający! Piękne, rozkładowe, oryginalne mieszkanie w przedwojennej kamienicy, klatka marmur, oryginalny parkiet, 150m2, kuchnia otwarta, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludowa

Biskupiec,warmińsko-mazurskie

134 900 zł47 m² 2 870,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Witam.OFERUJĘ DO SPRZEDAŻY MIESZKANIE POŁOŻONE W BISKUPCU PRZY UL.LUDOWEJ , DWUPOKOJOWE POŁOŻONE NA DRUGIM PIĘTRZE ,SŁONECZNE ,DUŻE USTAWNE POKOJE ,BLISKO CENTRUM ,OBOK SZKOŁA ,SKLEPY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

188 000 zł61 m² 3 081,97 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż kompletnie wykończone, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie w wieżowcu na Os. Rąbin. Mieszkanie podlega dopłatom w programie MDM! W cenie zabudowa kuchenna, szafy wnękowe. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeżewskiego

Warszawa,mazowieckie

511 500 zł51 m² 10 029,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

ul.JEŻEWSKIEGO/AL.KASZTANOWA METRO KABATY NAJPIĘKNIEJSZY WIDOK NA URSYNOWIE 2-u pokojowe mieszkanie,jednostronne o pow.51 m2 znajduje się na 4-m piętrze w 5-o piętrowym budynku z 2002 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

398 000 zł85 m² 4 682,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże, trzypokojowe mieszkanie w niskim bloku/budynku apartamentowym na Bałutach. Budynek w dobrym stanie technicznym, domofony, świetnie zlokalizowany, w sąsiedztwie sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

249 920 zł39 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na 1 piętrze z balkonem o powierzchni 39,05 m2 w dzielnicy Ruczaj. Cena ofertowa: 249 920 pln Mieszkanie o powierzchni 39,05 m2 składające się z: - pokój (11,72 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł62 m² 6 240 zł/m²

 

Piętro:7/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Opis dodatkowy Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 62,5 m2 na ulicy Igańskiej. Piętro 7, dwa pokoje, duży balkon, widna kuchnia, garderoba, osobne wc. Mieszkanie do odświeżenia. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grójec

Grójec,mazowieckie

130 000 zł48 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie położone blisko centrum, przystanek, sklepy, poczta, dworzec pks. Jest to mieszkanie z dwoma pokojami, kuchnią, łazienką z wc oraz korytarzem. Do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

924 000 zł96 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pok z tarasem - natychmiastowy odbiór taras - W cenie! apartament Z rynku pierwotnego (kupujący nie płaci 2 % podatku pcc) Apartament w stanie deweloperskim do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magazynowa

Warszawa,mazowieckie

983 230 zł118 m² 8 298 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament 4 pokojowy, 118,49 m2, 3 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - grudzień 2016. Inwestycja Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

354 000 zł56 m² 6 265,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach. 1 pietro w budynku 10 piętrowym.Własność, bez obciążeń. Mieszkanie ciche. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

707 397 zł82 m² 8 587 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

311 600 zł38 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

389 734 zł51 m² 7 600,11 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy , na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pruszków

Pruszków,mazowieckie

382 463 zł73 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Novo to jeden siedmiopiętrowy budynek położony w odległości ok. 1 km od stacji pkp w Pruszkowie. W budynku znajdą się 64 mieszkania o powierzchni od 31 do 73 m2. Przewidziano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołowa

Kraków,małopolskie

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta - okolica biurowców newton, galileo oraz edison najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

233 253 zł44 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych.Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

256 459 zł31 m² 8 270,19 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017