dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węgłowa

Kraków,małopolskie

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta - mieszkania W dzielnicy kazimierz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

350 099 zł63 m² 5 557,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Oświecenia

Kraków,małopolskie

360 000 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 na os. Oświecenia w Krakowie dzielnica Mistrzejowice. Znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku wybudowanego w 1995 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśmiana

Warszawa,mazowieckie

306 000 zł35 m² 8 742,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do prezentacji zgrabnego 2 pokojowego mieszkania w kameralnym budynku tuz przy stacji Metra Słodowiec na ul. Leśmiana. Mieszkanie o powierzchni 35 m składa się z oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedaży rozkładowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68m2 usytuowane na 4 piętrze kamienicy zlokalizowanej na ul. Jagiellońskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Metro Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powązki

Warszawa,mazowieckie

382 000 zł53 m² 7 207,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu w bardzo spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie dwustronne, przy cichej osiedlowej ulicy. Salon i większa sypialnia: południowy-zachód. Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Warszawa,mazowieckie

268 815 zł38 m² 7 089 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkanie Praga Południe, ul. 2 pokoje na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Dąbrówka Mała

Katowice,śląskie

179 000 zł61 m² 2 934,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie pod wynajem! oferta dla inwestora! Do sprzedania dochodowe mieszkanie pod inwestycję , znajdujące się w Katowicach, dzielnicy Dąbrówka Mała, na Osiedlu Zimowym. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gościeradowska

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa! Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, kuchnia z oknem, łazienka i osobne wc, na drugim piętrze w zielonej i cichej okolicy do zamieszkania od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

725 220 zł134 m² 5 412,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Bardzo atrakcyjna inwestycja dla ludzi ceniących sobie komfort, spokój i zdrowie! Mieszkania w stanie deweloperskim położone w nowym apartamentowcu w pobliżu podnóża Karkonoszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mirów

Warszawa,mazowieckie

964 640 zł60 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament dwupokojowy o pow. 51.57 m2. Znajduje się na szóstym piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Termin oddania II kw. 2018 r. Inwestycja położona w odległości kilkuset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mlądzka

Warszawa,mazowieckie

296 568 zł41 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja ta zlokalizowana na Pradze Południe to oryginalny architektonicznie projekt o budowie kaskadowej. Wysokiej jakości materiały i sprawdzony wykonawca gwarantują solidne wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł24 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idelna na start lub pod zakup inwestycyjny Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

338 000 zł57 m² 5 929,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, piaski, ulica Łużycka. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku z 2007 roku. Teren ogrodzony, monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Park Krakowski

Kraków,małopolskie

635 000 zł69 m² 9 189,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja przy parku krakowskim mieszkania W dzielnicy krowodrza - łobzów mieszkanie 3 pokojowe Z aneksem kuchennym - metraż 69,10 M2 możliwość podziału nieruchomości na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

222 000 zł51 m² 4 353 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem. W pełni rozkładowe, z przynależną komórką. Ogromną zaletą mieszkania jest jego fantastyczna lokalizacja: bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

411 006 zł51 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Idealna lokalizacja blisko centrum warszawy! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Idealne miejsce dla osób, które ceniąc walory miejskiego życia chciałyby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

415 500 zł47 m² 8 931,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe do odbioru mieszkanie jednopokojowe zaaranżowane na 2 pokoje! Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu. okna drewniane od podłogi, gładzie gipsowe, nowoczesny i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł89 m² 2 011,24 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkład, 3/4 pokoje, 2 balkony, niski czynsz Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie, położone na jedenastym piętrze w bloku na Podzamczu. 3 pokoje (pierwotnie cztery-możliwość powrotu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

214 890 zł37 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Karola Szymanowskiego

Wieliczka,małopolskie

325 000 zł61 m² 5 327,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne i rozkładowe mieszkanie o pow.61m2 + 5,30 m2 piwnica. 3 piętro w bloku 4 piętrowym. Lokal po generalnym remoncie 5lat temu. Mieszkanie posiada 2 pokoje, 2 łazienki, kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

857 514 zł98 m² 8 750,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W centrum poznania Manufaktura Stare miasto to wyjątkowa Inwestycja usytuowana w samym sercu Poznania w odległości 300m od ratusza, to spełnienie oczekiwań osób którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

183 600 zł40 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Uwaga! klient kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Do sprzedania nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Niebuszewie. W niewielkiej odległości od nieruchomości znajdują się punkty handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Lębork,pomorskie

134 000 zł52 m² 2 552,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 41 490 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 92 510 pln 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

358 800 zł55 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament 45,22m2 na 6 piętrze z balkonem. Składa się z salonu z aneksem, dużej sypialni, przedpokoju i łazienki. Realizacja i odbiory mieszkań - 3 kwartał 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

317 262 zł48 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na 4 piętrze o powierzchni 48,07 m2 na ul. Białoprądnickiej w dzielnicy Prądnik Biały. Cena ofertowa: 317 262 pln Mieszkanie o powierzchni 48,07 m2 składające się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

115 000 zł56 m² 2 053,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 ul. Zielona 3 piętro Trzypokojowe mieszkanie, do którego przynależy komórka na tym samym pietrze. Pokoje nieprzejściowe o dobrym nasłonecznieniu. Ściany gładź, podłogi panele. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

839 247 zł107 m² 7 812,04 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Osiedle Kondratowicza to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Teren Osiedla będzie ogrodzony, przystosowany do monitoringu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemaszki

Kraków,małopolskie

304 000 zł46 m² 6 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wynagrodzenie biura tylko od strony sprzedającej Dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku z windą (przełom lat 60 i 70-tych). Pokoje samodzielne o powierzchni ok 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kamionek

Warszawa,mazowieckie

410 552 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 55.48 m2 położone na drugim piętrze w budynku 4-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, holu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

288 000 zł54 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone na pierwszym piętrze, w okolicy ul. Długoszowskiego. W skład mieszkania wchodzą: duży salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

288 000 zł62 m² 4 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna oferta 3 pokojowego mieszkania o pow.62m2 4piętro w bloku 4 piętrowym. Pokoje samodzielne , oddzielna duża kuchnia , wc oraz łazienka. Ogrzewanie z Mpcu , ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł55 m² 3 899,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu Szczecina. Mieszkanie w kamienicy na II piętrze, bardzo ładne - po kapitalnym remoncie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł55 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - magdalena kaczmarska zapraszam do współpracy oferta wstrzymana! - ok. Grabiszyńskiej / brązowa / rozkład / nowe budownictwo Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Serbska

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł71 m² 7 028,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Iron House poleca na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe położone na nowym osiedle w Poznaniu przy ul. Serbska (wjazd na osiedlę od ul. Wilczak) Mieszkanie 3 pokojowe w skład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbocze

Łódź,łódzkie

160 000 zł64 m² 2 509,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie własnościowe położone na wysokim parterze, trzy pokojowe, kuchnia oddzielna w zabudowie, łazienka z wc z oknem. Okna pcv, wystawa okien pd i wsch. Centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Krasne

Krasne,podkarpackie

212 000 zł53 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w cichej okolicy! Biuro Nieruchomośći dk Brokers prezentuje mieszkanie na sprzedaż o łącznej powierzchni 53m2. Nieruchomość zlokalizowana na wysokim parterze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

192 328 zł33 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sebastiana

Kraków,małopolskie

570 000 zł50 m² 11 384,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta - mieszkania przy plantach krakowskich najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

303 831 zł61 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle Neptun to budowany w kilku etapach na 3-hektarowej działce w Ząbkach przy ul. Powstańców kompleks budynków, w których docelowo znajdzie ok. 600 mieszkań o powierzchni od 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

368 500 zł52 m² 7 086,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Posiadamy również inne ciekawe propozycje mieszkań o innych układach w tej inwestycji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia