dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

110 000 zł33 m² 3 353,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam kawalerkę o pow. 32 m 2 z balkonem w doskonałej części Świebodzic. Mieszkanie małe ale funkcjonalne, składa się z pokoju, dużej widnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł46 m² 10 107,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46,46 m2 na 3. piętrze 4-piętrowego budynku z 2006 r. przy Al. Wilanowskiej w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Katowice,śląskie

139 000 zł46 m² 3 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Super Oferta Proponujemy do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone w Katowicach dzielnicy Janów okolice ul. Zamkowej. Nieruchomość zlokalizowane jest na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł100 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Aleja stanów zjednoczonych 4-o pokojowe mieszkanie dwustronne o pow.100 m2 znajduje się na 10-m piętrze w 10-o piętrowym budynku z 2005 r.Powierzchnie pokoi wynoszą; salon o pow.28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kępa

Sosnowiec,śląskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego, jesteśmy pośrednikiem finansowym , z ofertą 21 banków w jednym miejscu! Posiadamy w swojej ofercie do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

298 248 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,48m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,37m2, od strony południowo-wschodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Wągrowiec,wielkopolskie

190 000 zł47 m² 4 008,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Klient salon nieruchomości iron house poleca na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 2/3 pokojowe W wągrowcu na III piętrze W nowopowstającym bloku. Istnieje możliwość wydzielenia 3 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Legnica,dolnośląskie

115 000 zł32 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32 m2 położone na parterze w wieżowcu na osiedlu Kopernik. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

2 755 205 zł152 m² 18 066,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Pięciopiętrowa kamienica z 1910 roku odrestaurowana zgodnie z zaleceniami konserwatora z oryginalnymi zdobionymi klatkami schodowymi, zlokalizowana przy ul. Poznańskiej gdzie obserwujemy jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radziwiłłowska

Kraków,małopolskie

554 000 zł66 m² 8 458,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Wyjątkowa oferta - mieszkania przy plantach krakowskich najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lodowa

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł72 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam do kupna duże mieszkanie położone w spokojnej części Łazarza, przy ul. Lodowej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze odnowionego bloku z lat 60-tych. Budynek z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabłocińska

Warszawa,mazowieckie

562 000 zł46 m² 12 217,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem na terenie strzeżonym. Na powierzchnię 46 m2 składaja sie: - pokój dzienny połączony z kuchnią , z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

319 000 zł61 m² 5 255,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży piękne mieszkanie położone w bloku 3 piętrowym z cegły z 2009 roku w Mierzynie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze, ma 60m2 i składa się z 3 pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

286 008 zł56 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,08m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,06m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 8,96m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kapelanka

Kraków,małopolskie

332 534 zł51 m² 6 512,61 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro sprzedaży inwestycji deweloperskich Annderson prezentuje mieszkanie na sprzedaż w nowej inwestycji. B ardzo nowoczesne osiedle: teren monitorowany, ogrodzony, całodobowa ochrona; plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urokliwe mieszkanie 2 pokojowe położone na wysokim parterze z wyjściem na duży taras i część zieloną. Nieruchomość to: - widna kuchnia 9,7m2 bardzo klimatyczna z mini barkiem , meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w budynku usytuowanym przy alei Waszyngtona. Do przystanku tramwajowego "kinowa" masz niecałe 100 metrów. Stamtąd do centrum Warszawy dojedziesz w 10 minut. Mieszkanie: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem z pięknym widokiem z okien , położone na Zaodrzu. Budynek oddalony od głównej ulicy. Cicho spokojnie i zielono wokół. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł67 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Piękne 3 pokojowe mieszkanie 67m2 na Warszawskiej Chomiczówce (osiedle zamknięte) mieszczące się na 3 piętrze (blok 7 piętrowy). Odebrane w lipcu 2012 roku. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł65 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: oferta wstrzymana. Rogowska ok. / ciche / media miejskie Mieszkanie o powierzchni 64,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

147 000 zł60 m² 2 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 os. Sikorskiego, typ szwedzki,niski blok cena do negocjacji! Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie typu M o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na os. Sikorskiego w Żorach. Niski blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

984 000 zł67 m² 14 686,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ul.SOLEC 3-y pokojowe mieszkanie o pow.67 m2 po remoncie znajduje się na parterze w 10-o piętrowym budynku z 1965 r.Cegła. Powierzchnie pokoi wynoszą; 21 m2,20 m2,10 m2.Na podłogach jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

816 000 zł80 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80 m2 na 9 piętrze w 30-piętrowym budynku z 2005 roku przy ulicy Łucka. Mieszkanie ma dwie sypialnie, salon, jadalnię z kuchnią, garderobę, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Poznań,wielkopolskie

355 000 zł85 m² 4 171,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż duże mieszkanie w centrum Poznania. Lokal o powierzchni 85,1 mkw. położony jest na 2. piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Św. Marcin. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

109 000 zł48 m² 2 270,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Raków. Jest to przestronne M-3 o powierzchni 48 m2 usytuowane na czwartym pietrze w bloku cztero piętrowym. Okna są wykonane z pcv ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

183 000 zł62 m² 2 932,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu atrakcyjne rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,4 m 2 na osiedlu Wyżykowskiego. W skład mieszkania wchodzą 2 sypialnie, duży salon z balkonem, jasna oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

325 000 zł76 m² 4 266,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 76 m2 położone w centrum Opola. Mozliwa też zamiana na większe 4-5 pokojowe z dopłatą. Układ lokalu : -3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złotowska

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł65 m² 5 730,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 64,57 m2 położone na trzecim piętrze w budynku z 2006 r. na Warszewie. Dobry dostęp do środków komunikacji komunikacji miejskiej i obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

72 000 zł28 m² 2 547,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu w bardzo dobrej lokalizacji kawalerkę o powierzchni 28,26 m 2. Mieszkanie położone jest na 4 pietrze w IV piętrowym bloku. Na wyżej wymienioną powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

402 000 zł58 m² 6 931,03 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Aleja Stanów Zjednoczonych 3- pokojowe mieszkani eo pow.58 m2 znajduje się na 9-m piętrze w 10-o piętrowym budynku z 1974 r RamaH.Powierzchnie pokoi wynoszą; 18m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

780 150 zł104 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie W stanie deweloperskim Z dwoma loggiami! Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 110,5 m2 położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł67 m² 7 807,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Poznaniu (winogrady) w budynku oddanym do użytku w 2006 roku. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

502 500 zł86 m² 5 815,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 86,4 m2 na 6 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1992 roku przy ulicy Znanieckiego na Gocławiu. Duże i jasne. Przestronna kuchnia, salon, trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Opole

Opole,opolskie

369 000 zł125 m² 2 952 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Współczesne mieszkania na poddaszach są atrakcyjne, posiadają z reguły piękny widok, mają ograniczoną hałaśliwość - w życiu codziennym nie przeszkadzają ani sąsiedzi ani ruch uliczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

316 000 zł37 m² 8 540,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Kawalerka 37 m2 w kamienicy z 1953 roku, w pełni wyposażona, gotowa do zamieszkania. Drugie piętro, w ocieplonym, trzypiętrowym bloku z cegły, zlokalizowanym na uroczych Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żelazna

Białystok,podlaskie

460 000 zł86 m² 5 348,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Polecamy Państwu ofertę 4 - pokojowego mieszkania, które usytuowane jest w nowoczesnym apartamentowcu znajdującym się w najlepszej lokalizacji w Białymstoku - przy ulicy Żelaznej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m2 na 2. piętrze 4-piętrowego budynku z 1965 r. przy ulicy Brazylijskiej na Saskiej Kępie. Niskiej zabudowa. Zielona okolica i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

199 000 zł33 m² 6 085,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie Kraków, prądnik Czerwony, ulica Powstańców. Mieszkanie o powierzchni 32,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malinowskiego

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł49 m² 7 315,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Słoneczne dwustronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni całkowitej 48,8 m2 na 4 piętrze w bloku 4-ro piętrowym z 1979 roku przy ulicy Malinowskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Park Krakowski

Kraków,małopolskie

248 000 zł27 m² 9 281,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja przy parku krakowskim mieszkania W dzielnicy krowodrza - łobzów mieszkanie 2 pokojowe Z aneksem kuchennym - metraż 26,72 M2 Lokalizacja kamienicy, pozwala na możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Sosnowiec,śląskie

228 000 zł71 m² 3 211,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij