dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

149 000 zł68 m² 2 191,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Tanio sprzedam M-4, 68 mkw, 2 piętro, cegła ( 3 pokoje+kuchnia+ łazienka z wc+ balkon+ piwnica). Do zamieszkania od zaraz. Cena 149 000zł do negocjacji. Lokalizacja Włocławek Centrum. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Okolice dickensa, mieszkanie 3 pokojowe na inwestycję Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki (z wanną), przedpokoju i loggi. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł60 m² 1 916,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w Śródmieściu. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60m 2 w Śródmieściu. Znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

265 557 zł52 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 52,07m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,67m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Gdańsk,pomorskie

349 000 zł74 m² 4 748,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupoziomowe, własnościowe o powierzchni użytkowej 73,5m2 wraz z piwnicą 3,5 m2 , położone na trzecim piętrze w 3 piętrowym budynku, składające się z: parter : salon [20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

237 099 zł46 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 46,49m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,50m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

129 000 zł61 m² 2 111,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu szwedzkiego o powierzchni 61m 2 położone na 5 piętrze wieżowca na Nowinach. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

497 350 zł71 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z ciekawymi możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

135 000 zł51 m² 2 647 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Fazos w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 51 m kw, usytuowane jest na parterze, przynależy do niego piwnica. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Kraków,małopolskie

409 000 zł68 m² 6 005,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, kurdwanów, ulica Witosa. Mieszkanie o powierzchni 68,1 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. W mieszkaniu okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Cichy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m2 na 4. piętrze w 11-piętrowym budynku z 2008 roku przy ul.Gwiaździstej, na Żoliborzu. Apartamentowiec sąsiaduje bezpośrednio z parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

379 000 zł102 m² 3 733,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem i garażem w Szczawnie Zdroju. Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie do wprowadzenia od zaraz o powierzchni 101,5m 2 w Szczawnie Zdroju. Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

415 500 zł47 m² 8 931,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe do odbioru mieszkanie jednopokojowe zaaranżowane na 2 pokoje! Rynek pierwotny - kupujący nie płaci 2 % pcc Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu. okna drewniane od podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł47 m² 6 553,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o pow. 47,30m2 plus piwnica 3,22m2, na parterze w budynku IV-piętrowym, zlokalizowane w Warszawie Wesołej na osiedlu Plac Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

384 768 zł65 m² 4 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji.Bez podatku PCC 2% Opis mieszkania: Czteropokojowe mieszkanie na trzecim piętrze we Wrocławiu w dzielnicy Ołtaszyn/Wysoka. Okna wychodzące na wschód,zachód. Ogrzewanie gazowe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Kraków,małopolskie

215 000 zł29 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Prosperity Nieruchomości prezentuje na sprzedaż: kawalerkę o metrażu 29m, zlokalizowaną w dzielnicy Olsza II. Dojazd do ścisłego Centrum - Dworzec Główny zajmuje max. 10 min. Pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

191 199 zł35 m² 5 462,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizje kupującego pokrywa deweloper! zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

159 000 zł61 m² 2 623,76 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 w układzie szwedzkim na osiedlu Sikorskiego - do wprowadzenia Na sprzedaż nieruchomość o pow. 60,60m 2 , typu szwedzki, położona w Żorach na osiedlu Sikorskiego w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

454 500 zł53 m² 8 575,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Żoliborz, żeromskiego. 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1962r. Świetna lokalizacja-blisko matra. Duża kuchnia z oknem otwarta na salon (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł80 m² 4 410,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie duże, jasne doświetlone mieszkanie o powierzchni 80,49 mkw położone w kamienicy na III p. w Śródmieściu u zbiegu ul. Lompy/daszyńskiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kryniczna

Kraków,małopolskie

349 000 zł51 m² 6 788,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, olsza, ulica Kryniczna. Mieszkanie o powierzchni 51,41 m2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70 - tych. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł42 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 mkw Do sprzedania wyposażone i nowocześnie wykończone mieszkanie na Bródnie. Jest usytuowane na 3 piętrze z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

300 000 zł63 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu ,oaza nad Jasieniem - przy ul. Obywatelskiej 106. Osiedle strzeżone z ochroną z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mglista

Rybnik,śląskie

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży nowoczesne mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku na ul. Mglistej w Rybniku. Lokal składa się z pięknie doświetlonego salonu z wyjściem na balkon, odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Łotewska

Warszawa,mazowieckie

936 000 zł97 m² 9 679,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Apartament nowocześnie urządzony , świeżo po remoncie, z klimatem, przy ul. Łotewskiej w samym sercu Saskiej Kępy. Znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym kameralnym budynku /9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł119 m² 7 803,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy na Starym Mokotowie. Częściowo nowe okna. Poziom I o pow. 67m2 : holl 15, widna kuchnia 12m2 z stolikiem śniadaniowym. Salon ok. 20m2, sypialnia 15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kombatantów

Białystok,podlaskie

254 000 zł42 m² 6 047,62 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42m2 położone na xip w nowym, komfortowym apartamentowcu z 2016r na os. Białostoczek. Mieszkanie środkowe, nowocześnie wykończone , wcześniej nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł130 m² 10 038,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 129,5 m2 na parterze w 3-piętrowym budynku z 2007 r. przy Nowoursynowskiej na Imielinie. Do stacji metra Imielin 12 min. piechotą. Osiedle ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł64 m² 6 386,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bemowo, wolfkego. 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64,2 m2 na pierwszym piętrze w 10-piętrowym budynku z 1985 roku. Rodzaj mieszkania: 3-pokojowe Dostępne instalacje w budynku: telefon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

454 000 zł65 m² 6 984,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Rozkładowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 4 lub 3 pokoje Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Archiwalna

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł28 m² 9 438,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 28,5 m2 na 2. piętrze 8-piętrowego budynku z lat 60. przy ulicy Archiwalnej na Ochocie. Mieszkanie jednopokojowe z widną łazienką i kuchnią otwartą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ursynów - ul. Kazury Mieszkanie 3 pokojowe w budynku z lat 80-tych Na powierzchnię 60 m2 składaja sie : - pokój dzienny, - 2 sypialnie - kuchnia - łazienka - oddzielna toaleta Budynek zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łapy

Łapy,podlaskie

149 000 zł73 m² 2 041,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ładny, ustawny lokal mieszkalny, z 4 niezależnymi pokojami, dużym balkonem, kuchnią, i łazienką oraz wc. Okna nowe, panoramiczne, blok po termomodernizacji, kuchnia po remoncie, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zabrze

Zabrze,śląskie

160 000 zł74 m² 2 176,57 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie na osiedlu w okolicy Multikina Mieszkanie składa się z 4 pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada duży balkon. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Super oferta! Na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze,dziesięciopiętrowego bloku z 1977 r. Mieszkanie położone jest w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

209 622 zł34 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 33,81m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 17,00m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sielec

Sosnowiec,śląskie

290 000 zł79 m² 3 670,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sielec - niski blok - III piętro - balkon - 3 pokoje Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 78,8m 2 zlokalizowane w Sosnowcu na osiedlu Sielec - Wawel. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy ładne, trzypokojowe mieszkanie z loggią położone na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym 4 piętrowym w samym centrum osiedla Wschód. Mieszkanie o bardzo wygodnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Relaksowa

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł81 m² 12 654,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

ul.RELAKSOWA Mieszkanie na Kabatach, 10 min pieszo do metra Kabaty, w bardzo bliskim sąsiedztwie lasu Kabackiego. Położone na parterze, dwustronne (wschód i zachód), ciche. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

205 000 zł61 m² 3 337,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,43 m 2 , położone na drugim piętrze w bloku na osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Lokal składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

357 000 zł40 m² 8 814,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 40,5 m2 na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2003 r. przy ulicy Wrzeciono na Bielanach. Osiedle zamknięte, z całodobową ochroną.