dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Tarnobrzeg,podkarpackie

110 000 zł43 m² 2 558,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 43 m2 zlokalizowane na IV piętrze w ocieplonym bloku z domofonem przy ul. Wyspiańskiego. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

179 900 zł35 m² 5 125,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe Mieszkanie w stanie Deweloperskim Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,10 m2, położone na pierwszym piętrze, ekspozycja zachodnia Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

346 000 zł64 m² 5 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - - magdalena kaczmarska zapraszam do współpracy ok wyszyńskiego / kluczborska / mieszkanie W pełnym rozkładzie / wysoki parter Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

199 000 zł49 m² 4 094,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6m2, znajdujące się na parterze w trzypiętrowym bloku z lat sześćdziesiątych. Ze względu na bliską odległość od Kortowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

587 000 zł81 m² 7 270,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym budynku, z garażem podziemnym, nowy Kurdwanów! Zapraszam do oglądania atrakcyjnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Nowoczesny, ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

89 000 zł37 m² 2 404,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w dzielnicy Bytomia-Szombierkach.Mieszkanie składa się z dwóch pokoji ( jeden przechodni),widnej kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju.Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

236 876 zł29 m² 8 276,59 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, ani podatku pcc. Opis mieszkania: do sprzedania jednopokojowa kawalerka z balkonem na czwartym piętrze budynku, o powierzchni 29m2. Zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lentza

Kraków,małopolskie

210 000 zł36 m² 5 753,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie dwupokojowe położone na trzecim piętrze w niskim bloku z początku lat 70-tych. Pokoje samodzielne o powierzchni ok 16 i 9 m2. Kuchnia oddzielna, ciemna, częściowo otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogórze

Gdynia,pomorskie

245 500 zł49 m² 5 010,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe Mieszkanie w stanie Deweloperskim Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49 m2, położone na 3 piętrze z windą , ekspozycja południowo - wschodnia Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

300 000 zł67 m² 4 477,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentacja nieruchomości jest bezpłatna. Przed prezentacją podpisywana jest standardowa umowa pośrednictwa współpracy. Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe 67m2 położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł61 m² 8 983,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne i 3-pokojowe funkcjonalne mieszkanie na bliskiej Woli. Miejsce garażowe podziemnym parkingu, blisko z windy , komórka lokatorska dodatkowo płatne. Oferujemy doskonale zlokalizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

337 000 zł56 m² 6 017,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Elbląskiej. Cicha i spokojna okolica, obok budynku jest park, w którym zlokalizowano plac zabaw dla dzieci. Mieszkania trzypokojowe z widną kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł58 m² 10 945,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na Starym Żoliborzu zlokalizowane w przedwojennej kamienicy (1930 rok budowy). . Dużo zieleni, bardzo cicho. Blisko komunikacji miejskiej - linia metra (stacja ‘’Plac Wilsona"),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Racibórz,śląskie

76 560 zł46 m² 1 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Położenie:Mieszkanie nr 8 znajduje się na 2 (drugim) piętrze w budynku III-kondygnacyjnym w strefie śródmiejskiej miasta, w sąsiedztwie niskiej zabudowy wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

207 000 zł51 m² 4 066,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości "oferta Nieruchomości" proponuje : Mieszkanie po remoncie w sąsiedztwie Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania przy ul. Ciepłej. 2 oddzielne pokoje, duża umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

55 000 zł33 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania typu m-2, położonego na dziesiątym piętrze w bloku przy ul.Marusarzówny. Mieszkanie składa się z jednego pokoju kuchni łazienki i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadbrzeżna

Mielno,zachodniopomorskie

1 722 000 zł123 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Ekskluzywny, 3 poziomowy apartament w odległości 40 metrów od morza o pow. łącznej 123 m2. Pierwszy poziom to: taras, salonem z kuchnią, przedpokój i toaleta. Drugi poziom 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł67 m² 7 035,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi mozliwosciami aranżacyjnymi! - opcja przerobienia na 4 pokoje. Tylko teraz bezkonkurencyjna cena! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury

Rzeszów,podkarpackie

159 000 zł32 m² 4 956,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie o powierzchni 32,8 m Rozkład pomieszczeń: - duży pokój, - oddzielna jasna kuchnia, - łazienka z wc. Lokalizacja: w ścisłym centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

395 000 zł79 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kraków Nowa Huta os. Na Skarpie 79 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze siedmiopiętrowego bloku z windą z lat 90tych XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

155 000 zł166 m² 933,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 166m2 znajdujące się na drugim piętrze i poddaszu w prywatnym domu. Mieszkanie jest do wykończenia. Woda, prąd, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bytków

Siemianowice Śląskie,śląskie

184 000 zł60 m² 3 067 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuje do sprzedaży 3pokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich dzielnicy Bytków na granicy Katowic i Chorzowa. Mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytomska

Siemianowice Śląskie,śląskie

190 000 zł95 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ładnej, zadbanej Kamienicy w Siemianowicach Śląskich ul.Bytomska. 1 piętro w 2 piętrowej zabudowie nad mieszkaniem strych. Świetna lokalizacja, szybki i bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Bytom,śląskie

140 000 zł46 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie po remoncie - z użyciem bardzo dobrych materiałów. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni połączonej z jadalnią, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Michałkowice

Siemianowice Śląskie,śląskie

135 000 zł54 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lub zamiana na kawalerkę na niskich piętrach lub z windą*** Niska zabudowa***** Polecam mieszkanie w Siemianowicach -michałkowicach na 3 piętrze w 4 piętrowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

149 000 zł51 m² 2 919 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich osiedle Bańgów ul. Szymanowskiego. Mieszkanie o powierzchni 51,05m2, położone na czwartym piętrze w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Warszawa,mazowieckie

876 000 zł86 m² 10 186 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Klimatyczne mieszkanie 3 -pokojowe w cichym zakątku Starej Ochoty, prestiżowa lokalizacja w Kolonii Lubeckiego Mieszkanie dwustronne o powierzchni 86 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Młodych

Siemianowice Śląskie,śląskie

170 000 zł57 m² 2 982 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- siemianowice Śląskie Bytków osiedle Młodych - Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe w Siemianowicach Śląskich Bytkowie w pobliżu Parku Śląskiego na granicy miast Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

301 658 zł38 m² 7 938 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

- inwestycja składa się z zabytkowej części loftowej zaaranżowanej ze starej gorzelni, która zachowuje pierwotny charakter ze względu na ochronę konserwatora zabytków oraz klasycznego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Słowackiego

Kraków,małopolskie

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy Państwu 2- pokojowe, 52 metrowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze, 6-cio piętrowej kamienicy z 1950 roku przy Alei Juliusza Słowackiego. Składa się z dwóch osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

334 000 zł35 m² 9 542,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

35 m2 Warszawa Mokotów Bluszczańska, mazowieckie. Sp. Rok 2003. 1-pokojowe. 3/4p. Kuchnia widna. Balkon. Stan mieszkania bardzo dobry c. 334.000 zł Powierzchnia: 35 m2 plus balkon ok. 2 m2, pokój, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budryka

Siemianowice Śląskie,śląskie

98 000 zł32 m² 3 062 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam państwu dużą kawalerkę w Siemianowicach Śląskich ul.Budryka w niskiej zabudowie na 2piętrze. Powierzchnia 32m2, 1 duży pokój z dużą widną kuchnią, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Bytom,śląskie

90 000 zł44 m² 2 062,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe, słoneczne mieszkanie położone na parterze trzypiętrowego bloku osiedlowego z lat 60 - tych, o pow. 43,63 m2 oraz przynależną piwnicą o pow. 7,07 m2. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brzezina

Toruń,kujawsko-pomorskie

237 000 zł55 m² 4 309,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupokojowe, rozkładowe, przytulne mieszkanie w spokojnej dzielnicy Torunia Brzezina, w bezpośrednim otoczeniu terenów leśnych. Mieszkanie znajduję się na parterze, składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

386 000 zł55 m² 7 069,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysoka

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł99 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik ślęza okolice wysokiej! 2 km od bielan wrocławskich. Mieszkanie willowe, z ogrodem. Mieszkanie: położone na 1 piętrze domu wolnostojącego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Siemianowice Śląskie,śląskie

184 000 zł61 m² 3 016 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- siemianowice Śląskie osiedle Wróbla Korfantego - Oferuję do sprzedaży 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na wysokim parterze / 1szym piętrze w niskiej zabudowie, posiada:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

186 000 zł55 m² 3 381,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 na parterze bloku z lat dziewięćdziesiątych w okolicy miejscowości Cesarzowice- kilka km od Wrocławia. Lokum składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Świętochłowice,śląskie

110 000 zł47 m² 2 336,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku położonego w cichej i zielonej okolicy. W pobliżu park, osiedle domków jednorodzinnych, blisko także do handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

418 000 zł55 m² 7 545,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia, ładnie wykończone, dla pary lub rodziny. Mieszkanie znajduje się w bardzo ładnym zamknietym osiedlu, zatopionym w zieleni. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł32 m² 7 289,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zainwestuj w luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej częśći Woli. Kup lokal i powierz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij