dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

295 239 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,89m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,29m2, od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zielone

Kraków,małopolskie

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Jasne, jednopokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku z połowy lat 50-tych (cegła). Składa się z ustawnego pokoju o powierzchni ok 18m2, oddzielnej, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Kraków,małopolskie

287 038 zł41 m² 6 939,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji! inwestycja oddana do użytku opis inwestycji Osiedle mieszkaniowe Słoneczny Zakątek położone jest w Dzielnicy Dębniki przy ul. Bułgarskiej i ul. Ruczaj, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Zgorzelec,dolnośląskie

400 000 zł85 m² 4 722,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie na parterze w ścisłym centrum Zgorzelca przy ul Sienkiewicza składające się z 3 pokoi kuchni łazienki z wc p.pokoju i balkonu całość o pow. 78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krowodrza

Kraków,małopolskie

289 350 zł39 m² 7 419,23 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

"0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji " zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł36 m² 5 955,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedane Mieszkanie 2-pokojowe (z możliwością instalacji kominka) z tarasem i ogródkiem, położone na parterze w nowym dwu-kondygnacyjmym budynku. Do mieszkania przynależy stanowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

157 000 zł46 m² 3 413,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! mieszkanie 3-pokojowe o pow. 46m2.+piwnica 5m2 na I-szym piętrze Interesujący lokal, w atrakcyjnej dzielnicy, o korzystnym układzie pomieszczeń. Dobra lokalizacja, bliskość parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Lublin,lubelskie

204 967 zł44 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,61m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,50m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

306 000 zł61 m² 5 024,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2 poziomowe 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 60,9m2 i powierzchni całkowitej około 83m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym domu wielorodzinnym z cegły z 2004r na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karwiny

Gdynia,pomorskie

268 900 zł51 m² 5 272,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie Gdynia Karwiny! Lokal mieszkalny po kapitalnym remoncie. Wymienione instalacje elektryczne i wod-kan. Zerwana podłoga i wykonana nowa posadzka w całym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

213 221 zł27 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne jednopokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód, z widokiem na miasto. Cały teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zadumana

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł77 m² 7 389,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne mieszkanie - ochota (okazyjna cena!) Do sprzedania ciekawie zaaranżowane nowoczesne i przestronne mieszkanie, zaprojektowane przez architekta. Nabywca może zamieszkać lub przejąć umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

179 034 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 33,78m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,14m2, od strony zachodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stróża Rybna

Kraków,małopolskie

219 999 zł36 m² 6 111,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zespół Annderson prezentuje dwupokojowe mieszkanie z loggią przy ul.Saskiej. Niedaleko znajduje się przystanek autobusowy (4 linie, w tym jedna nocna) oraz tramwajowy (linie 9, 11, 20, 50), do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne, ciche, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 położone na Pradze Południe przy ul. Łukowskiej. Mieszkanie jest położone na 2gim piętrze. Ma doskonały, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł82 m² 4 573,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Duże,zadbane mieszkanie dla dużej rodziny: 4 pokoje na 2 piętrze w budynku z lat 80-tych. Salon z wyjściem na duży balkon, widna kuchnia oraz trzy pokoje nadające się na sypialnie czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Kleparz

Kraków,małopolskie

310 590 zł30 m² 10 353 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, 0% prowizji Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Atuty: - doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł57 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w budynku zarządzanym przez wspólnotę. Trzy niezależne sypialnie, pokój dzienny, łazienka połączona z wc oraz oddzielna kuchnia. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

323 000 zł65 m² 4 992,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecamy Państwu przestronne mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Mieszkanie zadbane, rozkładowe, funkcjonalne zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym z cegły. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

231 790 zł36 m² 6 438,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowej kawalerki znajdującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł29 m² 2 758,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29m2 położone na 6 piętrze bloku w dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal składa się z 2 pokoi, wnęki kuchennej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sierakowskiego

Łódź,łódzkie

245 000 zł53 m² 4 600,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Zasole

Oświęcim,małopolskie

140 000 zł35 m² 3 958,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie o pow. użytkowej 35,37 m2 położone na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Oświęcimiu na Zasolu. Składa się ono z jednego dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł52 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: balkon / wysoki standard / ciche Mieszkanie o powierzchni 52 m kw. na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł170 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Luksusowy I niepowtarzalny apartament na sprzedaż pl. Zbawiciela Na sprzedaż nieszablonowy i ekskluzywny apartament o pow. 170m2 przy Pl. Zbawiciela. Apartament wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Lublin,lubelskie

330 000 zł72 m² 4 554,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! uwaga! ze względu na duże zainteresowanie inwestycją dostępność mieszkania sprawdź U opiekuna oferty! Trzypokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 3 Maja

Chorzów,śląskie

125 000 zł35 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży atrakcyjna kawalerka składająca się z przestronnego pokoju, kuchni otwartej na pokój, przedpokoju i łazienki usytuowana w budynku który przeszedł kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Brzeg,opolskie

159 000 zł46 m² 3 489 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Sprzedaż lub wynajem. Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Lokal usytuowany na 1 piętrze bloku z 1991 r. wykończony w wysokim standardzie. Składa się z 2 ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł70 m² 4 677,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Regulamin przetargu na sprzedaż nieruchomości wchodzącej W skład masy upadłości T-mam spółka Z ograniczoną odpowiedzialnością I S.K.A. W upadłości likwidacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł42 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21,4m2 Sypialnia 12,4 m2, łazienka 4,8 m2, hol 3.68 m2, Mieszkanie widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

192 423 zł38 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

230 897 zł51 m² 4 515 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,14m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 7,08m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnobrzeg

Tarnobrzeg,podkarpackie

120 000 zł45 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 45 m2 zlokalizowane na IV piętrze w ocieplonym bloku z domofonem przy ul. Piłsudskiego. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konarskiego

Kraków,małopolskie

629 000 zł83 m² 7 592,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1943

5-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w solidnej poniemieckiej kamienicy - dobra cena! Zapraszam do oglądania bardzo atrakcyjnego mieszkania w okolicy ulic Królewskiej i Konarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł74 m² 7 436,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe, jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 73,96 m2 zlokalizowane na jednym z nowych osiedli w Ożarowie Mazowieckim. Lokal został zaprojektowany i urządzony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Ligęzy

Bytom,śląskie

115 000 zł75 m² 1 540,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, na trzecim piętrze w kamienicy czteropiętrowej, w doskonałej lokalizacji, na spokojnej ulicy w ścisłym centrum miasta. Nowe centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostromska

Piotrków Trybunalski,łódzkie

153 000 zł62 m² 2 459,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 62,22 m2, cztery pokoje, rozkładowe, kostromska. Blok czteropiętrowy, ocieplony. Bardzo dobra lokalizacja - kostromska. Cztery pokoje: 18, 10, 9, 8 m2. Wszystkie okna pcv, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziemowita

Łódź,łódzkie

225 000 zł61 m² 3 688,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa bardzo ciekawa oferta Do sprzedania trzy pokojowe, bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie o pow. 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Białystok,podlaskie

189 000 zł49 m² 3 872,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do prezentacji przestronnego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Piasta przy ul.Towarowej. Mieszkanie znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Stołeczna

Białystok,podlaskie

110 000 zł22 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie do wejścia od zaraz, umeblowane. Czynsz około 180 zł. Zdjęcia na maila. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

497 350 zł71 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z ciekawymi możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.