dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Napoleona

Kobyłka,mazowieckie

155 000 zł52 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja oferuje Kobyłka ul. Napoleona 2 pokoje, osobna kuchnia do remontu Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Napoleona. Dobra lokalizacja - blisko przystanek autobusowy, sklepy. Kolejka podmiejska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marco Polo

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ursynów ul. Marco Polo- 2 pokoje osobna kuchnia do remontu. Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Marco Polo niedaleko ul. Miklaszewskiego i ul. Ghandi. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

601 247 zł87 m² 6 910,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

0 % prowizji od kupującego, bez podatku pcc! posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flory

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł45 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Bardzo ładne, ciepłe, klimatyczne mieszkanie z dużym balkonem w przedwojennej kamienicy na pięknej ulicy Flory. Idealnie ciche mieszkanie usytuowane od strony patio. Oficyna, główna klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł30 m² 11 824,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Muranów - Śródmieście Kawalerka przy stacji Metro Ratusz - Arsenał. Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 50-tych. Pokój o powierzchni 15 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

297 432 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,32m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,02m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,27m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

252 346 zł52 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dostępne W programie MDM! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 52,03m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Ponikwodzie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gertrudy

Kraków,małopolskie

260 000 zł22 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowe, komfortowe miniapartamenty w sercu Starego Miasta 20m2 żywej historii nieopodal Poczty Głównej w odrestaurowanej kamienicy. Świetna lokalizacja w sercu Krakowa, 3 min spacerkiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

272 900 zł51 m² 5 350,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

zakup od dewelopera! ładne i funkcjonalne mieszkania w oazie zieleni z widokiem na Kraków dla każdego! mamy 2 etapy budowy inwestycji I zaplanowano na koniec 2016 r II etap na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

178 880 zł34 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 34,40m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,70m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobczycka

Kraków,małopolskie

395 000 zł58 m² 6 810,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 58 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Dobczyckiej. Lokal dostępny od zaraz. Piętro: 0/4. W mieszkaniu - salon: 26,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

293 000 zł53 m² 5 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim pietrze w niskim bloku z początku lat 60-tych XX wieku. Ustawne pokoje o powierzchni ok. 18 i 14m2, większy z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

295 239 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,89m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,29m2, od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

302 736 zł59 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,36m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,58m2, od strony wschodniej - kuchnia o pow. 7,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł53 m² 5 988,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, położone na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku na wrocławskim Borku. Lokal o powierzchni 52 m2 składa się z dużego pokoju 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czechów

Lublin,lubelskie

330 000 zł68 m² 4 845,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 68,10m2 na parterze energooszczędnego i nowoczesnego budynku na Czechowie. Zestawienie powierzchni: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieńczycka

Kraków,małopolskie

245 000 zł36 m² 6 751,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup bez prowizji I pcc Nowoczesna i modna inwestycja z doskonałym dojazdem do centrum Krakowa, w której znajdziemy szeroki wachlarz mieszkań spełniający oczekiwania każdego klienta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

348 632 zł55 m² 6 338,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz! termin oddania: 01.06.2017 Wyjątkowa oferta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

181 000 zł54 m² 3 337,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie położne na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym na Zabobrzu III w Jeleniej Górze. Lokal po remoncie 3 lata temu, składający się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

317 262 zł48 m² 6 609,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

"0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji " zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Kraków,małopolskie

439 000 zł68 m² 6 446,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2008 r. zlokalizowane przy ul. Witosa na Kurdwanowie Nowym. Lokal dostępny w około 2 miesięcy po sprzedaży. Piętro: 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

286 008 zł56 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,08m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,06m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 8,96m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asfaltowa

Wrocław,dolnośląskie

272 599 zł50 m² 5 451,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2017 / kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dukielska

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Znane os. Projektant. Mieszkanie dla ceniących sobie ciszę, otoczenie zielenią, z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury osiedla. Mieszkanie o pow. 47m2, zlokalizowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chorzów Batory

Chorzów,śląskie

100 000 zł32 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Chorzów batory - brzozowa Mieszkanie o pow. ok 32m2 na parterze w bloku 10 piętrowym. Zawiera: 1 pokój, kuchnię, łazienkę z wc, przedpokój. Instalacje wszystkie. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Bytom,śląskie

165 000 zł64 m² 2 560,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Bytomia. Mieszkanie mieszczące się na 4-tym piętrze kamienicy składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Uniwersytecka

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł41 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie typu studio o powierzchni 41m2 w samym centrum miasta przy ul. Uniwersyteckiej. Możliwość zrobienia 2 pokoi. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czechów

Lublin,lubelskie

315 000 zł61 m² 5 165,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! uwaga! ze względu na duże zainteresowanie inwestycją dostępność mieszkania sprawdź U opiekuna oferty! Trzypokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

339 803 zł38 m² 8 911,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kujawska

Łódź,łódzkie

455 000 zł82 m² 5 548,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł66 m² 2 424,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Skorzystaj Z dopłaty MDM- nawet 35 000 zł I więcej! Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Mieszkanie o powierzchni 66 m², położone na II piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywa

Gliwice,śląskie

145 000 zł61 m² 2 394,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gliwice - śródmieście Mieszkanie o pow. 60,55m2 na 1 piętrze w kamienicy. Zawiera: 2 pokoje, kuchnię, łazienkę z wc, przedpokój, balkon. Do mieszkania przynależy piwnica o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

289 981 zł54 m² 5 407,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w atrakcyjnej okolicy w stanie developerskim. Ciche kameralne osiedle, budynek z garażem podziemnym , placem zabaw dla dzieci oraz terenem rekreacyjnym. Cena miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czechów

Lublin,lubelskie

350 000 zł67 m² 5 197,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

108 000 zł35 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na pierwszej kondygnacji budynku w w cichej spokojnej okolicy,składające się z pokoju,kuchni,przedpokoju,łazienki.Graz znajduje się jakieś 15m od mieszkania, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sikorskiego

Żory,śląskie

150 000 zł49 m² 3 061,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe M-3 żory os sikorskiego 150 000 z 2 balkonami Prestige Nieruchomości poleca do sprzedaży piękne, słoneczne mieszkanie M3 - 49 m2 - z dwoma dużymi balkonami, z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

299 899 zł60 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,10m2 na V piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 16,90m2, od strony zachodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

110 000 zł34 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zablokowane Tylko u nas - oferta na wyłączność Polecamy do sprzedaży mieszkanie typu M-2 o pow 34 m2 , które można przerobić na 2 pokoje. Mieszkanie słoneczne - wychodzi na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karniszewska

Kłecko,wielkopolskie

79 000 zł39 m² 2 025,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze w domu trzy rodzinnym w Kłecku koło Gniezna. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 912 m2 do dyspozycji trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

325 000 zł61 m² 5 363,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe (z możliwością instalacji kominka) z tarasem i ogródkiem, położone na parterze w nowym dwu-kondygnacyjmym budynku. Do mieszkania przynależy stanowisko postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

286 500 zł32 m² 8 861,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Możliwość zwrotu podatku vat apartamenty już od 156 600 netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka -.