dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Swojczycka

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł98 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: oferta wstrzymana. Mieszkanie o powierzchni 98 m2 na 2. piętrze w 2-piętrowym domu wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górna

Łódź,łódzkie

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Mieszkanie o powierzchni 60 m.kw., znajdujący się na trzecim piętrze kameralnego apartamentowca z windą w dzielnicy Piastów-Kurak. Rok budowy 2014 Apartament jest tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Borowego

Kraków,małopolskie

717 600 zł104 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjny apartament - okazja!. Apartament dwupoziomowy o powierzchni ok. 104 m2. Na dole - pokój dzienny aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, kuchnia i toaleta, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

267 000 zł62 m² 4 306,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / dwa poziomy / balkon / piwnica Polecam nowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

169 000 zł45 m² 3 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Mieszkanie o powierzchni 45 m2, na pierwszym piętrze przy ul. Rojnej Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, wykończone w wysokim standardzie Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

286 000 zł54 m² 5 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54m2 na parterze w piętrowym domu wolnostojącym 3 lokalowym wybudowanym w latach czterdziestych xxw w Międzyzdrojach w pobliżu plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastów

Sosnowiec,śląskie

140 000 zł51 m² 2 745,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe W sosnowcu - osiedle piastów negocjacja ceny! Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,55 m2 położone na 4 piętrze w wysokim bloku w Sosnowcu na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

260 000 zł53 m² 4 865,27 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,44m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Bronowice. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Zamysłów

Rybnik,śląskie

335 000 zł100 m² 3 350 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament Z 4 pokojami I garażem blisko centrum - nowa inwestycja * Kupujący zwolniony jest z prowizji, koszty ponosi Deweloper * Nieruchomość zwolniona jest z opłaty podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

359 237 zł45 m² 7 953 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na I piętrze w prestiżowej inwestycji w Warszawie w dzielnicy Praga-Południe. Inwestycja na Gocławiu to sześć nowoczesnych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

244 000 zł47 m² 5 164,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Komfortowy dwupokojowy apartament z balkonem o powierzchni 47,25 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w doskonałej lokalizacji przy deptaku ul. Piotrkowskiej z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lęborska

Łódź,łódzkie

125 000 zł25 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 25,00 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w nowym bloku zarządzanym przez wspólnotę mieszkaniową w Nowosolnej pry ulicy Lęborskiej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

298 248 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,48m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,37m2, od strony południowo-wschodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Olechów z dala od centrum miasta. Mieszanie stanowi własność odrębną z kw. Nieruchomość składa się z dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł78 m² 8 927,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 78 m2 przy Wyścigach Konnych na Służewcu. Znajduje się ono na piątym pietrze ośmiopiętrowego budynku z 2005 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

185 000 zł47 m² 3 936,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Przestronne rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Rojnej. Mieszkanie ustułowane na drugim piętrze w wieżowcu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wioślarska

Łódź,łódzkie

167 000 zł42 m² 4 024,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe rozstawne mieszkanie, po generalnym remoncie o powierzchni: 41,5 mkw, na drugim piętrze w bloku z cegły w bardzo cichej, spokojnej okolicy na ul. Wioślarskiej 9,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

230 000 zł52 m² 4 380,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedazy mieszkanie trzy pokojowe,o powierzchni 52,5m2. w sąsiedztwie Parku Podolskiego. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym z 1970r Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Chojny

Łódź,łódzkie

520 000 zł145 m² 3 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Oferujemy Komfortowy dwupoziomowy apartament o powierzchni 145 m2 ( + 25 m2 antresoli) na trzecim piętrze budynku pożonym w cichej, zielonej okolicy z widokiem na łąki w okloicy czmp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 osiedle sikorskiego po kapitalnym remoncie Komplex Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Żorach o powierzchni 48 m2, na którą składają się 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

135 309 zł26 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 25,53m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,05m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Łódź,łódzkie

180 000 zł48 m² 3 781,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam Państwu do zaoferowania lokal mieszkalny w bloku dziesięciopiętrowym, usytuowany na 2-piętrze. Budynek z balkonem typu loggia, zlokalizowany przy skrzyżowaniu ul. Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł56 m² 8 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzy pokojowe położone blisko stacji metra Wilanowska i Galerii Mokotów. Mieszkanie po remoncie i gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Kuchnia jest otwarta na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

173 000 zł37 m² 4 675,68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mam Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żabieńcu w spokojnej zielonej okolicy. Mieszanie stanowi własność odrębną z księgą wieczystą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Retkinia

Łódź,łódzkie

379 000 zł68 m² 5 573,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Kameralny apartamentowiec Z ochroną I monitoringiem. Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych,wjazd windą na półpiętra. Lokal usytuowany na wysokim parterze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

319 000 zł56 m² 5 696,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie położone na siódmym piętrze w bloku z windą (lata 70-te). Pokoje o powierzchni ok 18, 12 i 9 m2. Kuchnia jasna, ok.8 m2, otwarta na duży pokój, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łodygowa

Warszawa,mazowieckie

440 635 zł68 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Chojny

Łódź,łódzkie

370 000 zł95 m² 3 894,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95 m2 z klimatyzacją. Bardzo jasne, przestronne, zadbane i elegancko urządzone, nie wymagające wkładu finansowego. Na dolnym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł49 m² 6 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49 m2 na 3. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1965 r. przy Alei Stanów Zjednoczonych blisko ulicy Saskiej na Saskiej Kępie. Ekspozycja okien - wschód. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny

Łódź,łódzkie

181 000 zł45 m² 4 022,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mam Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Chojnach w spokojnej zielonej okolicy. Mieszanie stanowi własność odrębną z księgą wieczystą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

803 803 zł88 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartament 4 pokojowy o powierzchni 88,33 m2 na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. W apartamencie znajduje się przestronny salon o powierzchni 25,93 m2, trzy sypialnie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Łódź,łódzkie

152 000 zł42 m² 3 619,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedania 2-pokojowy, rozkładowy lokal mieszkalny O powierzchni 44 mkw. Usytuowany W wieżowcu na 2 piętrze. DO lokalu przynależy balkon oraz komórka. Rozkład pomieszczeń W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

ul. Tatarkiewicza Mieszkanie o pow. 60 m2 na 4. piętrze z 4-piętrowym budynku z 1991 r. Lokal o idealnym rozkładzie pomieszczeń. Bardzo duża, widna kuchnia (pow. 10 m2) - służy jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bałuty

Łódź,łódzkie

285 000 zł56 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mam Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bałutach w bliskiej okolicy parku. Mieszkanie przyciągnie najbardziej wymagających klientów. Mieszanie stanowi pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Koziny

Łódź,łódzkie

185 000 zł41 m² 4 512,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 41m2, bez balkonu, zlokalizowane w budynku z cegły przy ul. Aleja Unii w pobliżu Parku na Zdrowiu. Mieszkanie po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł90 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie dwu stronne, 4 przestronne pokoje dwie łazienki oraz taras z ogrodem Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

135 500 zł46 m² 2 945,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie 46m2 w bloku z cegły z 1952r Lokal usytuowany na wysokim parterze w budynku dwupiętrowym po termomodernizacji. W mieszkaniu wymienione okna,nowe kaloryfery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Świętochłowice,śląskie

80 000 zł61 m² 1 317,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! uwaga! nowa niższa cena! Oferta sprzedaży dużego, przestronnego mieszkania mieszczącego się na 2-gim piętrze kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta. Taka lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

239 000 zł55 m² 4 345,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić państwu do sprzedaży nieruchomość o pow.54m2.z widokiem na park. Lokal usytuowany w budynku dziesięciopiętrowym na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

135 309 zł26 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 25,53m2 na V piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,05m2, od strony wschodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

140 000 zł31 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka wyżyny po remoncie Do sprzedaży piękna kawalerka gotowa do wprowadzenia na osiedlu Wyżyny! Mieszkanie składa się z dużego pokoju 22m 2 , kuchni, łazienki razem z wc oraz.