dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

572 506 zł69 m² 8 312,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 8-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z : - Salonu - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żmija

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł90 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 90 m2 na parterze w 4-piętrowym budynku z 2000 roku przy ulicy Zgrupowania Żmija. Mieszkanie na zamkniętym osiedlu zbudowanym metodą tradycyjną - z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 oddzielne pokoje+ widna kuchnia to doskonała inwestycja. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń. 2 pokojowe 17 i 11 m2 z widną kuchnią 4 m2, toaletą i balkonem. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zamość

Piła,wielkopolskie

219 000 zł60 m² 3 631,84 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie O powierzchni 60.30 M 2 W WIEŻOWCU! GOTOWE DO WPROWADZENIA. Balkon Z pięknym widokiem na panoramę miasta W cenie zabudowa kuchenna W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

309 280 zł62 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 61,98m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 26,42m2, od strony południowej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Pobiedziska,wielkopolskie

238 000 zł61 m² 3 876,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż bardzo ciekawe trzypokojowe mieszkanie w centrum Pobiedzisk położone w bloku na wysokim parterze. W najbliższej okolicy szkoła, przedszkole, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

269 365 zł32 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym 14 piętrowym wieżowcu w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 14-ostatnim piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

321 660 zł48 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Grzegórzki. Mieszkanie o powierzchni 48,01 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaworowa

Warszawa,mazowieckie

524 000 zł61 m² 8 590,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Kabaty - ok.ul. / wełniana, jaworowa, stryjeńskich - unikatowy, niestandardowy , idealnie cichy, dwustronny apartament klasy premium o pow. 44/pu.55 /pc. 61m w kameralnym 4 rodzinnym budynku +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

180 000 zł63 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam oferujemy 3-pokojowe mieszkanie 63M2! W atrakcyjnej lokalizacji gliwic! dodatkowo kuchnia Z oknem, łazienka, przedpokój oraz pomieszczenie gospdarcze! W pobliżu tereny zielone! cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górska

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Polecam wspaniałe 100 m2 mieszkanie na Dolnym Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy z 1929 r. w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Nowy Sącz,małopolskie

102 000 zł25 m² 4 080 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni 25 m2 położona na I piętrze w bloku na ul. Broniewskiego. W skład mieszkania wchodzi 1 pokój, kuchnia, łazienka z wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lotnisko

Stargard,zachodniopomorskie

220 000 zł67 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta W programie "mieszkanie dla młodych" na rynku wtórnym Do wydania od zaraz mieszkanie o powierzchni 67,10m2 usytuowane na osiedlu Lotnisko w Stargardzie. * mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Południowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

349 378 zł48 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

!oferta bezpośrednia- wynagrodzenie pośrednika ponosi developer! Teren inwestycji jest oddalony około 450 metrów od plaży, co daje odległość ok. 5 min. spacerem i nie posiada bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

187 044 zł44 m² 4 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga! Klient kupujący nie płaci wynagrodzenia do biura oraz 2% podatku pcc3. Mieszkanie dostępne w programie MDM. Proponujemy Państwu do nabycia mieszkanie dwupokojowe z balkonem na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

319 000 zł56 m² 5 696,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Oferujemy do sprzedania mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji mistrzejowice Mieszkanie o powierzchni 56m2 Składa się z 3 pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł63 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne, stylowe i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2007 roku na ulicy Górczewskiej. Lokal składa się z 3 pokoi i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż gustownie wykończone mieszkanie na Alei 29 Listopada w dzielnicy Prądnik czerwony/górka Narodowa. Pomieszczenia: duży, przestronny salon połączony z kuchnią i przedpokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament w budynku z 2000 w super cenie. Lokalizacja w pobliżu Al. Stanów Zjednoczonych na wysokości ul. Grenadierów. Miejsce wyjątkowo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Kraków,małopolskie

218 990 zł36 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ostatnie mieszkania w inwestycji na os. Ruczaj ul. Zachodnia. Termin oddania IV kw 2016 roku. Niewysoki, kameralny blok IV piętra. Mieszkania od 29 m2 do 59 m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

293 000 zł53 m² 5 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Miechowity. Mieszkanie na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z roku 1962, cegła. Mieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł48 m² 5 580,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie dostępne od zaraz! Idealne na wynajem oraz dla rodziny! Przestronne 2 pokoje z kuchnią za 269 tys. zł do negocjacji! Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Gądów (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

972 000 zł87 m² 11 147 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Trzypokojowe mieszkanie o ciekawej aranżacji usytuowane w kameralnym budynku. Podwyższony standard wykończenia zarówno samego lokalu jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

264 470 zł53 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,00m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,31m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

432 000 zł50 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W centrum Wilanowa, w bardzo dobrym miejscu komunikacyjnym na nowo powstałym, cichym osiedlu śliczne mieszkanie gotowe do odbioru. Możliwość dokupienia komórki lokatorskiej w cenie 10-17 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł73 m² 7 630,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 73 m2, zlokalizowane 300 m od Łazienek Królewskich, w budynku z 1996 roku. Lokal się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, oddzielnego wc i przedpokoju, który może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł57 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymieniona cała elektryka i hydraulika. Balkon ok 4 m2. 3 pokoje o powierzchni: 20 m, 12 m i 8 m. Okna na 3 strony - północ ( kuchnia i sypialnia ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Węglin

Lublin,lubelskie

387 154 zł87 m² 4 444,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupoziomowe 3-4 pokojowe mieszkanie o pow. 87,11m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: poziom dolny: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

249 900 zł79 m² 3 174,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu w stanie deweloperskim. Nieruchomość położona w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł48 m² 2 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m 2 na Podzamczu. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, składa się z dwóch pokoi, łazienki, osobno wc oraz widnej kuchni. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

562 500 zł76 m² 7 401,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Imbramowska

Kraków,małopolskie

318 000 zł58 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecam do sprzedaży bardzo ustawne, słoneczne mieszkanie. Ekspozycja okien południe-zachód. Pokoje: 18, 11 i 7m, panele na podłodze, z dużego pokoju wyjście na loggię; kuchnia: jasna, 7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

240 000 zł67 m² 3 582,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania duże, 67 m2 3 pokojowe mieszkanie blisko centrum Kątów Wrocławskich. Lokum znajduje się na 2 piętrze wyremontowanej, starej kamienicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi po ok 18 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Przecławice

Przecławice,dolnośląskie

110 000 zł77 m² 1 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania duże, 77 m2 mieszkanie na parterze kilkurodzinnego bloku z lat 30-tych w okolicy miejscowości Przecławice (gmina Żórawina) ok 7-8 km od Kobierzyc i 25 km od Wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

342 665 zł72 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w nowo wybudowanym bloku na Bydgoskim Czyżkówku. Budynek o 4-kondygnacyjny. Posiada dwie klatki schodowe z windami od poziomu garaży. Atutem inwestycji jest usytuowanie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

135 000 zł47 m² 2 872,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam oferujemy mieszkanie 3-pokojowe 47M2! dodatkowo kuchnia,łazienka, przedpokój! prywatne miejsce parkingowe! niska cena wynika Z tego iż mieszkanie jest przeznaczone do remontu! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

230 897 zł51 m² 4 515 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,14m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 7,08m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł87 m² 6 336,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Mieszkanie dwupoziomowe w niskim 4-piętrowym budynku. Kondygnacja pierwsza: salon, kuchnia - widna (jest możliwość otwarcia na salon - wyburzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hutnik

Głogów,dolnośląskie

130 000 zł37 m² 3 485,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne, słoneczne i ciepłe mieszkanie na VIII piętrze w bloku mieszkalnym w Głogowie - Os. Hutnik Okna wychodzące na północny-wschód, z widokiem na panoramę miasta, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł90 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Duże mieszkanie w świetniej lokalizacji w w miasteczku Wilanów. Mieszkanie składa się z czterech pokoi ( dwa balkony), duży salon połączony z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

150 000 zł36 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / okolice rynku / przytulne Polecam bardzo ładne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w pobliżu Rynku w Oleśnicy. Jego.