dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 135 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zientarskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

206 886 zł50 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie, więc Ty nic nie płacisz. Z kilkunastu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

232 500 zł32 m² 7 261,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Cena netto możliwość zwrotu podatku vat apartamenty już od 156 600 netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Rzeszów,podkarpackie

185 000 zł37 m² 5 054,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6m2, w niskim bloku., os. Tysiąclecia. Osobna sypialnia, salon z balkonem francuskim, okna pcv 6-komorowe, na ścianie tynk, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Siechnice,dolnośląskie

265 000 zł98 m² 2 714,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania ( 97,63 mkw ) usytuowanego w Siechnicach przy ul. Fabrycznej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni ( meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Poprzeczna

Wrocław,dolnośląskie

139 000 zł25 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1 - pokojowego mieszkania, o powierzchni 24,63 mkw, położonego przy ul. Poprzecznej we Wrocławiu ( Psie Pole / Sołtysowice ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marynarska

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł65 m² 4 128,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Duże 3 pokoje z Balkonem. Przytulne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z 1991 roku przy ul. Marynarskiej. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Więzienna

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł82 m² 11 573,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament / Galeria Italiana. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego apartamentu ( 81,94 mkw ) usytuowanego w budynku o wysokim standardzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

408 000 zł46 m² 8 870 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Mieszkanie 2 pokojowe w pobliżu (ok.400m) 2 stacji metra (Stare Bielany - Wawrzyszew). Metraż pomieszczeń: kuchnia - 6 m2 oddzielna i widna;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł98 m² 1 614,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż duże rozkładowe mieszkanie o powierzchni 98,5m2 na 3 piętrze 4-pietrpowej kamienicy na Nowym Mieście. W skład mieszkania wchodzą 4 duże pokoje, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

261 296 zł59 m² 4 428,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- -magda janik, tel. Oleśnica / balkon / piwnica Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Duża ponad 30metrowa kawalerka położona na czwartym piętrze w czteropiętrowej kamienicy w okolicy ul. Słowiańskiej. Kamienica częściowo po remoncie, nowy dach, klatka schodowa po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

180 817 zł40 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,74m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,38m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł49 m² 1 938,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na drugim piętrze w plombie z 1990r. na Nowym Mieście. Dwa pokoje w pełnym rozkładzie, okna wychodzące na wschód oraz zachód; widok na podwórko oraz inne budynki. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł58 m² 7 606,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc I bez prowizji Ładne i słoneczne mieszkanie 3 pokoje z dwoma dużymi balkonami 7,2 m2 każdy. Możliwość zamknięcia kuchni jest okno Proszę zerknąć na plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł67 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rozkładowe mieszkanie w centrum. Stropy betonowe schody lastryko,nowe wszystkie instalacje a mury z solidnej poniemieckiej cegły. W 2005 roku został przeprowadzony kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Miasto

Lublin,lubelskie

674 150 zł126 m² 5 344,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania W klimacie kamienicy na starym mieście. Dwupoziomowy apartament o pow. użytkowej 109,55m2 (po podłodze pow. 134,77m2) na II piętrze. Zestawienie powierzchni: i poziom: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dantyszka

Gdynia,pomorskie

205 000 zł46 m² 4 423,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie Gdynia-Leszczynki na 1 piętrze z balkonem o pow. 46,34m2. Na układ funkcjonalny pomieszczeń składają się dwa niezależne pokoje: pok1-(19,50m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

100 000 zł36 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie jest ciepłe i słoneczne. Łazienka i kuchnia wykafelkowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Oficerskie

Kraków,małopolskie

264 890 zł32 m² 8 361,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Gotowe mieszkania W nowej inwestycji na osiedlu oficerskim Nowoczesny budynek, kameralna inwestycja, wysoki standard wykończenia to atuty inwestycji położonej na Osiedlu Oficerskim. Mieszkania gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

256 246 zł37 m² 6 925,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze z ekspozycją okien na zachód. Budynek: 5-piętrowy budynek z ponad setką mieszkań, każde z balkonem. Teren zamknięty, monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

510 125 zł93 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne deweloperskie mieszkania W świetnej lokalizacji kraków/ruczaj Budynek wielorodzinny charakteryzujący się nowoczesną architekturą, zlokalizowany w niedalekiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

633 587 zł77 m² 8 234 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przytulne i przestronne czteropokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Bemowo. Cały teren osiedle monitorowany. Dodatkowe atuty: - doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Koszalin,zachodniopomorskie

130 000 zł37 m² 3 536,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamiana z dopłatą 2. pokojowego lokatorskiego przy ul. Kolejowej w Koszalinie na 2. pokojowe na wsi w okolicy Koszalina. Mieszkanie 2. pok. przy ul. Kolejowej o pow. 36,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

344 025 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie na woli Opis mieszkania: funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie na ósmym piętrze wieżowca w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na północny wschód. Łączny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

279 710 zł67 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie, więc Ty nic nie płacisz! Z kilkunastu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

169 500 zł17 m² 10 241,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! 16.6m2 + balkon 4.5m2 wykonczony i w pełni wyposążony miniapartament Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raciborska

Rydułtowy,śląskie

100 000 zł54 m² 1 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 ul.Raciborska 100 000 Biuro nieruchomości Prestige przedstawia Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 54 m 2 usytuowane w zmodernizowanym bloku na 1 pietrze w 5 piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Borkowo

Gdańsk,pomorskie

267 400 zł61 m² 4 369,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe Mieszkanie w stanie Deweloperskim Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,20 m2 położone na I piętrze w budynku o zabudowie szeregowej Mieszkanie składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł56 m² 7 769,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękny apartament / Budynek krzycka 92 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu ( 56,50 mkw ) usytuowanego w budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35 mkw położonego we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej, na wysokości Placu Srebrnego i Stadionu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

126 000 zł38 m² 3 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące w bloku na wysokim parterze na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia wynosi 38m2 a w jej skład wchodzą : ~przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muzealny

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł51 m² 6 078,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie / Pl. Muzealny Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania ( 51 mkw ) usytuowanego przy Pl. Muzealnym we Wrocławiu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania ( 60,28 mkw ) położonego przy ulicy Barlickiego ( Śródmieście ). Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogórze

Gdynia,pomorskie

200 900 zł39 m² 5 177,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe Mieszkanie w stanie Deweloperskim Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,80 m2, położone na parterze z ogródkiem, ekspozycja zachodnia Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon 18m2, kuchania 8,14m2 (kuchnia widna możliwść połączenia z salonem) Sypialnia 11,45 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nizinna

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł82 m² 5 243,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Willowa, prestiżowa dzielnica : Górczyn,Świerczewo,; okazałe domy z ogrodami. Spokojna,okolica ,wyposażona w pełną infrastrukturę. Zapraszamy do oglądania i zakupu eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Oficerskie

Kraków,małopolskie

385 647 zł48 m² 8 110,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł53 m² 10 188,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojwe o pow. 53 m2 na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą z 2013 roku przy ulicy Branickiego na Wilanowie. Bardzo ładne mieszkanie, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: kamienica / do wprowadzenia / ciche Mieszkanie o powierzchni 52 m2 na 4 piętrze w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lisa-Kuli

Marki,mazowieckie

235 000 zł53 m² 4 467,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w stanie developerskim w Markach. Powierzchnia 52,2 m2 obejmuje - salon z aneksem kuchennym - 24,6 m2 - sypialnia - 11,0 m2 - sypialnia - 8,7 m2 - łazienka z wc - 3,9 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Zielonka,mazowieckie

220 000 zł37 m² 5 898,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 37,3 m2, położone w budynku wielorodzinnym na Osiedlu Wolności w Zielonce. Lokal usytuowany na III piętrze, składa się z dwóch.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij