dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł26 m² 9 018,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub na wynajem Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krowodrza

Kraków,małopolskie

479 160 zł67 m² 7 151,64 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

"0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji " zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Włochy

Warszawa,mazowieckie

282 000 zł38 m² 7 324,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 4 pietrze klatka schodowa posiada dwie windy. Mieszkanie składa się z widnej kuchni z widokiem na wschód. Łazienka mieści wannę i pralkę do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wędrowców

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł58 m² 9 827,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w Warszawie na Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3 piętrowego bloku z 2009 roku. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Kleparz

Kraków,małopolskie

310 590 zł30 m² 10 353 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc, 0% prowizji Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Atuty: - doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Politechnika

Gliwice,śląskie

134 900 zł61 m² 2 227,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie w dobrej cenie, położone blisko centrum Gliwic. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 60,55 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

129 000 zł56 m² 2 315,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 na ul. Wrocławskiej, centrum miasta. Okna pcv, w oknach rolety, duży balkon, wykafelkowana podłoga, wymienione drzwi wewnątrz mieszkania oraz drzwi wejściowe. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

256 000 zł57 m² 4 499,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Agencja nieruchomości lexnova Oferuje nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 56,9m2 ( stan deweloperski ), otwarta przestrzeń, salon z aneksem kuchennym. Wyjątkowa lokalizacja. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł79 m² 5 430,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

ciche, jasne 4 pokojowe mieszkanie w zielonym otoczeniu z niskimi, 3 piętrowymi budynkami. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład powierzchni: salon 19.6 m2, sypialnie 15.2, 11.2, 11.1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Schweitzera

Kraków,małopolskie

345 000 zł70 m² 4 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie do częściowego remontu o powierzchni 76 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Schweitzera na prokocimskiej Rżące. Lokal dostępny od stycznia 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł56 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla Twojej rodziny. Biała Posesja poleca, 56 m2 mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze bloku, w urokliwej, zielonej okolicy bydgoskich Kapuścisk. Dla osób lubiących spędzać czas na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

182 600 zł44 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Agencja nieruchomości lexnova Oferuje nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44m2 ( stan deweloperski ). Wyjątkowa lokalizacja. Apartamentowiec w centrum miasta willa syrena z lokalami usługowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

440 299 zł72 m² 6 115,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

53 000 zł43 m² 1 232,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA Posiadamy w naszej ofercie do sprzedania mieszkanie na Podgórzu bliżej Śródmieścia o powierzchni 43m2. Mieszkanie składa się z pokoju o powierzchni 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Koziegłowy

Koziegłowy,wielkopolskie

257 000 zł56 m² 4 597,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam do zakupu 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku na 3 piętrze w Koziegłowach. Metraż 55,9m2. Pokoje 19,5m2 i 12m2; z większego wyjście na balkon. Na podłodze panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

305 000 zł65 m² 4 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana! Zapraszam do oglądania i zakupu mieszkania na os. Wichrowe Wzgórze. Mieszkanie jest położone wewnątrz osiedla, w niskim bloku na 4 piętrze. Jest po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

271 932 zł32 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne mieszkanie nieopodal Centrum Warszawy w otoczeniu licznych parków i miejsc rekreacji. Nie czekaj Z zakupem mieszkania! wkład własny od 2017 roku to 20%. Atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

478 000 zł48 m² 9 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bezpośrednio po odświeżeniu mamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie. Bardzo dogodna lokalizacja, blisko metra oraz Galerii Ursynów Okna wychodzą na cichą stronę bloku. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

246 752 zł55 m² 4 449,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 55,45m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 21,21m2, od strony południowo-wschodniej - kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł69 m² 6 072,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z 2010 roku przy ul. Karpia na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie posiada funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

801 846 zł129 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Pięciopokojowy apartament o pow. 129,33m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 36,55m2, od strony południowej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł53 m² 6 642,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta bez prowizji od Kupującego! Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,54m2, niski blok z 2008r., przy ul. Cegielnianej. Widna, zadbana nieruchomość z klimatyzacją, gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Warszawa,mazowieckie

364 000 zł56 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe z balkonem zlokalizowane na Bielanach w okolicy ulic Broniewskiego oraz Reymonta. Położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł69 m² 7 804,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Piękne, ciche i nowoczense, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,06m2, zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2014 r. znajdującym się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

149 000 zł47 m² 3 190,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta- stary sosnowiec / milowice mieszkanie 2 pokojowe - 2 balkony Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w Sosnowcu na Osiedlu Milowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dębina

Poznań,wielkopolskie

325 000 zł75 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Możliwość zakupu lokalu W ramach programu MDM! Polecam zadbane, słoneczne 4 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 74,79 m2. Znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku (rejon osiedla Dębina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

270 960 zł56 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie wraz z tarasem oraz balkonem na Osiedlu Arkońskim. Mieszkanie znajduje się na III piętrze. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 56,45 m2 i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

445 000 zł98 m² 4 517,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowa lokalizacja, bardzo ładne mieszkanie w Toruniu., w bloku na 3 piętrze .Powierzchnia mieszkania to 98,5m2. Nieruchomość składa się z 4 pokoi o powierzchni: 28m2; 15m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł73 m² 7 191,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z ciekawymi rozwiązaniami aranżacyjnymi min możliwość przerobienia na 3 sypialnie + przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Komorowice Śląskie

Bielsko-Biała,śląskie

289 000 zł98 m² 2 960,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja - 0% prowizji oferta developera - 0% podatku pcc (rynek pierwotny) Na sprzedaż, kameralna i bezczynszowa inwestycja mieszkaniowa, która dzięki praktycznym rozwiązaniom oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

274 000 zł58 m² 4 688,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez czynszu, 3 pokoje, nowe budownictwo, 2 m. parkingowe, piwnica Przedstawiamy Państwu do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie położone na nowo wybudowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł53 m² 2 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na granicy Starego Zdroju i Białego Kamienia. Nieruchomość o powierzchni 53m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze 2-piętrowej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

168 000 zł46 m² 3 676,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w budynku przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie w pełni rozkładowe, z dużym salonem i dwoma oddzielnymi pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł40 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Nowym Mieście o pow 40 m2. Składa się z 2 pokoi, zabudowanej kuchni, łazienki z wc. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, wymienione okna, wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sczanieckiej

Łódź,łódzkie

470 000 zł93 m² 5 039,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Wygoda, bezpieczeństwo I spokój - to zapewni Ci osiedle na Chojnach 4-pokojowe mieszkanie (górna) - ul. Sczanieckiej - ok. Czmp poprzednia cena: 485.000 zł nowa cena: 470.000 zł (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

245 448 zł29 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

252 298 zł55 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 55,45m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 21,21m2, od strony południowo-wschodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł99 m² 9 446,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Agencja oferuje Opaczewska /ochota 4 pokoje osobna kuchnia ogródek Bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe przy ul. Opaczewskiej na Ochocie blisko Blue City. Powierzchnia 99,4 m2. Wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

370 508 zł50 m² 7 425,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

***ogrody hallera już W sprzedaży *** U nas nie zapłacisz prowizji ani podatku pcc! Mieszkanie na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego tuż przy parku. Powierzchnia lokalu wynosi 49,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mokotów, ksawerow. Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1 położone na 5. piętrze w 15-piętrowym budynku z 1976 r., zlokalizowanym przy ul. Modzelewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

269 000 zł59 m² 4 559,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na pierwszym piętrze, dwa oddzielne pokoje, jeden ok. 20m z wyjściem na balkon, drugi ok 14m. Widna, samodzielna kuchnia ok. 9 m z zabudową, garderoba ok 6m. Łazienka.