dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

528 000 zł80 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o powierzchni 80m2 mieści się na pierwszym piętrze wielorodzinnego budynku w Myślęcinku. Rewelacyjna lokalizacja, tuż obok Parku Botanicznego. Apartament jest bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zbyszewskiego

Rzeszów,podkarpackie

250 000 zł74 m² 3 364,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta 0 procent prowizji od kupującego! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 74,30m2, w niskim bloku, składające się z czterech samodzielnych pokoi, jasnej kuchni, dwóch przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

331 080 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,40m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 16,73m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

426 504 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czteropokojowe mieszkanie na woli Opis mieszkania: rozkładowe, funkcjonalne czteropokojowe pokojowe mieszkanie na czternastym piętrze wieżowca w Warszawie, w dzielnicy Wola. Okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

313 156 zł40 m² 7 828,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowo klimatyczną inwestycją w sercu Starego Podgórza.Mieszkania są dostępne 2,3,4 pokojowe w cenach od 7300zł za m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

175 479 zł40 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 40,34m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,52m2, od strony południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł68 m² 5 955,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - W budynku winda / jest możliwość rozkładu pełnego / budownictwo Z 2013r / oferta wstrzymana. Mieszkanie o powierzchni 68,70 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł49 m² 2 551,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, zadbane mieszkanie na Podzamczu, położone w dogodnym miejscu, blisko sklepów, bazaru, przystanków.Dwa pokoje, ładny, duży przedpokój, w którym spokojnie zmieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

125 000 zł56 m² 2 244,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, położone na niskim, lecz bardzo widokowym II piętrze, przy ul. Opolskiej, pożądane osiedle Staszica. Lokalizacja: bezpośrednie centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowe mieszkania, o powierzchni 47 m.kw. położonego przy ul. Madalińskiego na Mokotowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (ok. 16 m.kw., ok. 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Leśna Dolina, w pięknej okolicy. Mieszkanie w bloku 7 letnim z cegły. Ciepłe, jasne i przestronne z otwartą kuchnią. Ostatnie piętro -6. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł40 m² 2 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu. Bardzo dobra lokalizacja, blisko szkoła, sklepy. Lokal w pełni rozkładowy, składa się z dwóch pokoi, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Piaski Nowe

Kraków,małopolskie

272 357 zł55 m² 4 951,95 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji! Zapraszamy państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

326 374 zł62 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- stan deweloperski. Mieszkania z III etapu już w sprzedaży. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na I kwartał 2017 r., zakończenie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

193 900 zł54 m² 3 590,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Centrum. Nowogródzka. 54m2. Dwa Pokoje.II Piętro. Cegła. 3,5 tys zł Mam do zaoferowania mieszkanie o pow 54m2 w samym centrum Białegostoku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kombatantów

Wałbrzych,dolnośląskie

42 000 zł36 m² 1 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedamy! Tanie mieszkanie położone przy ulicy Kombatantów na Starym Zdroju. Lokal składa się z dużej kuchni i jednego pokoju. Istnieje możliwość zrobienia łazienki i wc. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł31 m² 8 548,39 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sympatyczna kawalerka z dużym potencjałem, dobra lokalizacja. Blok odnowiony, wymienione instalacje elektryczne. Pokój około 21m2 z potencjałem do własnej aranżacji. Kuchnia w kwadracie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Klimzowiec

Chorzów,śląskie

179 000 zł48 m² 3 744,77 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Chorzowie - Klimzowcu. Lokal mieszkalny w idealnym stanie o powierzchni 47,80 m 2 , położony w bloku na 6 -tym piętrze, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł41 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Modlińskiej. Osiedle z 2011 roku, zamknięte i strzeżone. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwankowskiego

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł68 m² 6 268,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

W przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego. Przestrzenne, wygodne mieszkanie 3 pokojowe na Jelonkach, wśród zieleni. Niski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

248 676 zł49 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Idealne dla singla lub pary przestronne 2-pokojowe mieszkanie, składające się z przedpokoju, pokoju dziennego z aneksem kuchennymi, sypialni oraz łazienki. Do mieszkania przylega duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

123 000 zł56 m² 2 196,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy M-4 w niskiej zabudowie (blok jednoklatkowy dwupiętrowy z cegły) na os. Zdrój. Mieszkanie nie obciążone kredytem termomodernizacyjnym. Bardzo dobra lokalizacja - przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Malinka

Opole,opolskie

305 000 zł62 m² 4 927,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie Opole Malinka sprzedaż - mieszkanie 3 pokojowe z 2 balkonami, kuchnia, łazienka, wc i przedpokój, powierzchnia użytkowa 61,9 m2, 1 piętro 4 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzkie

Bielsko-Biała,śląskie

215 000 zł114 m² 1 890,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe, w zadbanej kamienicy, niedaleko centrum, nawet 4 pokoje Przedstawiamy do sprzedaży całkowicie bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. użyt. 78,80 m2 posiadające dodatkowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

248 701 zł55 m² 4 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,39m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,97m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

294 000 zł49 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyborska ok. Al. Waszyngtona 2 pokoje w kamienicy. Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Międzyborskiej Praga Południe w pobliżu Al. Waszyngtona. Usytuowane na wysokim parterze (2,5 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

138 000 zł56 m² 2 464,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rewelacyjne M4, niski blok, kominek! rewelacyjna lokalizacja! Biuro Nieruchomości Komplex oferuje na sprzedaż mieszkanie o pow. 56m2., położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naftowa

Sosnowiec,śląskie

123 000 zł50 m² 2 460 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie na os. Naftowa w Sosnowcu. Nieruchomość o powierzchni 50m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

179 000 zł31 m² 5 706,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Mieszkanie zlokalizowane na X piętrze bloku z lat 80-tych przy ul. Popiełuszki w Rzeszowie. Składa się z pokoju, jasnej kuchni, łazienki oraz dużej garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chabrów

Opole,opolskie

178 000 zł37 m² 4 812,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem,zlokalizowane w Opolu,dzielnica Chabry. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej około 37m2, składa się z dwóch rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować słoneczne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Sułkowskiego (ok. ulicy Malborskiej). Mieszkania składa się dużego salonu połączonego z otwartą kuchnią z wyspą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Katowice,śląskie

179 900 zł45 m² 4 015,62 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie w dobrej lokalizacji. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny z balkonem o pow. 44,80 m 2 składający się z dwóch nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

349 990 zł49 m² 7 171,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie dwupokojowe ursynów imielin okazja! Słoneczne dwustronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 48,8 m kw. w bloku 4-ro piętrowym. Mieszkanie po generalnym remoncie (wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Lotnisko

Stargard,zachodniopomorskie

210 000 zł89 m² 2 358,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

=okazja na rynku= Do wydania od zaraz dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 89,04m2 usytuowane na Osiedlu Lotnisko w Stargardzie. * mieszkanie posiada : Poziom I powierzchnia 51,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

104 000 zł36 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu o pow. 36m2. Lokal usytuowany na 4-piętrze w bloku 10-piętrowym po termomodernizacji. Na lokal składa się oddzielna kuchnia, 2 - pokoje, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

55 000 zł26 m² 2 099,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra oferta na inwestycję lub mieszkanie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na Piskowej Górze usytuowana na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni 26,20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szwai

Kraków,małopolskie

710 000 zł120 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Kraków- ul. Szwai - do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok.120 m2 + taras 63 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w bloku z 2005 roku. Rozmieszczenie pomieszczeń: - poziom dolny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marco Polo

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ursynów ul. Marco Polo- 2 pokoje osobna kuchnia do remontu. Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Marco Polo niedaleko ul. Miklaszewskiego i ul. Ghandi. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

246 000 zł93 m² 2 645,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / duże / Z potencjałem Polecam przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum Oleśnicy, niedaleko Rynku. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

118 000 zł49 m² 2 408,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Starym Zdroju. 2 pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka z wc, przedpokój, duży balkon. Mieszkanie po remoncie w budynku z 2001 roku. ogrzewanie z lokalnej kotłowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie