dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

213 000 zł47 m² 4 546,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym pow. 46,8 m2. ul. Główna/łomnicka - Mieszkanie spełnia wymogi MDM, - cena promocyjna do końca 2016 r. - miejsce postojowe w cenie mieszkania. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

129 000 zł43 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe W sosnowcu - osiedle milowice możliwość negocjacji ceny! Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,97 m2 położone na IV piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Gołębiów

Radom,mazowieckie

115 000 zł35 m² 3 270,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Mieszkanie 35.16 m2, 5 piętro w wieżowcu 10 piętrowym w Radomiu na osiedlu Gołębiów 1. Mieszkanie posiada jeden pokój, kuchnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Radom

Radom,mazowieckie

292 000 zł79 m² 3 696,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni 79 m2, trzypokojowe, znajdujące się na pierwszym piętrze z widokiem na park Leśniczówka w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł52 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania mieszkanie przy ul.Juliana Bartoszewicza na pograniczu Powiśla i Śródmieścia. Doskonała lokalizacja, ok. 3 minuty do stacji metra "Nowy Świat Uniwersytet", 5 min na Powiśle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krakowska-Południe

Rzeszów,podkarpackie

263 000 zł64 m² 4 109,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6 m2 zlokalizowane na osiedlu Krakowska Południe. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze cztero-piętrowego bloku.Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

466 000 zł67 m² 6 942,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z możliwością przerobienia na 4 pokoje. Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

632 610 zł90 m² 7 029 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Posiadamy W ofercie również inne mieszkania W tej inwestycji! do każdego mieszkania W tej inwestycji rower gratis! Oferujemy Państwu nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

222 000 zł74 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie naszego biura mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane w Gryfinie na os. Południe - powierzchnia: 74 m2 - cena wynosi: 222 000 zł - standard mieszkania: średni - lokalizacja: gryfino, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł31 m² 2 741,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanko w spokojnej części Nowego Miasta, mieszkanie po kapitalnym remoncie w rozkładzie. Istnieje możliwość rozebrania ścianki działowej i zrobienia dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł121 m² 9 917,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania nietuzinkowe mieszkanie w samym centrum Krakowa w okolicach ulicy Gertrudy i Sarego. Mieszkanie ma powierzchnię 120,53 m2, jet dwupoziomowe : - na pierwszym poziomie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

129 000 zł57 m² 2 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie M-5 w niskim bloku, 1 piętro. Cztery pokoje: dwa pokoje nie przejściowe, z salonu wejście do sypialni, kuchnia z oknem, łazienka razem z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Amundsena

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł70 m² 6 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agencja oferuje Ursynów Amundsena cztery pokoje z osobna kuchnią. Ładne czteropokojowe mieszkanie przy ul. Amundsena w pobliżu ul. Dereniowej na Ursynowie. Usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gliniana

Kraków,małopolskie

630 000 zł112 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania estetyczne dwupoziomowe mieszkanie na Płaszowie. Piętro 3 z 3. W lokalu - 4 pokoje: salon o oraz kuchnia z jadalnią (na pierwszym, poziomie),3 sypialnie, 2 garderoby oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marco Polo

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ursynów ul. Marco Polo- 2 pokoje osobna kuchnia do remontu. Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Marco Polo niedaleko ul. Miklaszewskiego i ul. Ghandi. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

269 000 zł70 m² 3 848,35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,90 m 2 z dużą loggią na Osiedlu Górnym w Pile. III piętro Mieszkanie środkowe, słoneczne, ciepłe. Niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

160 000 zł56 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Mieszkanie 56 m2, znajdujące się na 8 piętrze w bloku 10 piętrowym w Radomiu w Centrum w otoczeniu zielenią w pobliżu Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł74 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do prezentacji unikatowego mieszkania w apartamentowcu z 50 metrowym tarasem. Mieszkanie usytuowane na 1 pietrze o powierzchni 74 m2 składa się z dwóch oddzielnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Do sprzedania przestronne, dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 56 m2. Mieszkanie położone w centrum Lublina. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

407 648 zł60 m² 6 818 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,79 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 24,27 m2 i dwie sypialnie o powierzchni 11,39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

411 000 zł60 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard w bezkonkurencyjnej cenie doskonała lokalizacja Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flory

Warszawa,mazowieckie

641 000 zł54 m² 11 870 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Polecamy ciche , po kapitalnym remoncie 2 pokojowe na Mokotowie w historycznej oficynie. Gotowe do zamieszkania. Mieszkanie dwupokojowe (16 m i 20 m), kuchnia 7 m, łazienka 5 m, przedpokój 8 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

283 432 zł57 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,80m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,40m2, od strony wschodniej i północnej - kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Poznań,wielkopolskie

189 500 zł38 m² 4 947,78 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Ciekawe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Winogradach. Spółdzielczo- własnościowe; czynsz 430zł. Ciemna kuchnia- płytki, pokoje 16m i 10m-parkiet dębowy na posadzce. WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

204 000 zł26 m² 7 984,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! Kolejny etap pięknego, zamkniętego osiedla na Starym Mieście. Prestiżowa lokalizacja, tylko półtora kilometra do wrocławskiego rynku. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

228 150 zł39 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na nowo powstającym osiedlu Wrocławia. Lokal składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, sypialni, kuchni, łazienki oraz dużego balkonu. -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Rzeszów,podkarpackie

309 000 zł58 m² 5 309,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,20 m2 zlokalizowane przy ul. Stojałowskiego na osiedlu Krakowska- południe. Położone na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Radom,mazowieckie

275 000 zł85 m² 3 228,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Mieszkanie 85,15 m2, 4 piętro w bloku 4 piętrowym w Radomiu w centrum. Mieszkanie posiada 3 pokoje, kuchnie, wyremontowaną łazienkę z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaspijska

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Komunikacja: linie autobusowe miejskie, blisko do metra Wilanowska (3 przystanki). Odległość od centrum Warszawy: około 8 km. Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Przeprowadzone remonty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Miasteczku

Poznań,wielkopolskie

490 000 zł66 m² 7 379,52 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż 3 pokojowy apartament o powierzchni 66,40m2 położony przy ul. Na Miasteczku, tarasy Warty, blok z 2009 roku. Mieszkanie położone na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

398 700 zł55 m² 7 196,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania W każdym pokoju duże efektowne drewniane okna (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

175 268 zł41 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,76 m 2 w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze w kameralnym budynku w rejonie centrum miasta. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy ofertę sprzedaży przyjemnego mieszkania w Koźlu, na os. Zachód. Mieszkanie o powierzchni 49 m2, rozkładowe, 3-pokojowe z widną kuchnią, łazienką i średniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

260 226 zł48 m² 5 398,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,2 m2 z osobną kuchnią i ogródkiem 26,5m2 blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Mieszkanie posiada ogródek 26 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35 m2 na 4. piętrze 7-piętrowego bloku przy Podleśnej na Bielanach. Okna wychodzą na ogród imigm, zapewniając ciszę. 8 minut pieszo do stacji metra słodowiec (600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Radom

Radom,mazowieckie

578 000 zł118 m² 4 898,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Mieszkanie 118 m2, znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą w centrum miasta. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogórze

Gdynia,pomorskie

220 000 zł45 m² 4 899,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe Mieszkanie stan Deweloperski Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,9 m2, położone na trzecim piętrze, ekspozycja wschodnia, składające się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym 27,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pyskowice

Pyskowice,śląskie

98 000 zł46 m² 2 130,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie - duża kawalerka o pow. 40m/2, w tym jeden duży pokój, kuchnia,przedpokój zabudowany szafami typu " komandor ", łazienka + wc. Położona na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

272 442 zł54 m² 5 084,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,42m2 na II nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,53m2, od strony zachodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

180 000 zł51 m² 3 508,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedania mieszkanie po remoncie generalnym na Zabobrzu III w Jeleniej Górze. Lokal położony na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie o powierzchni 51,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

238 000 zł55 m² 4 327,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż mieszkanie położone w nowo powstałym budynku na osiedlu Podzamcze wraz Z miejscem parkingowym W garażu podziemnym. Lokal składa się z dwóch poziomów: poziom.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij