dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokojowe mieszkanie w Grodzisku Maz. o pow. 48 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1981 r. bez windy. Mieszkanie rozkładowe, po porządnym odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

285 342 zł27 m² 10 587,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

I podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w wyjątkowej inwestycji, zrealizowanym kompleksie mieszkaniowym w zielonej części Sosnowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

405 314 zł34 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 34,06m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Jemiołuszki, na najwyższym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

755 638 zł31 m² 24 351,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wykończone apartamenty W śródmieściu gdańska Wykończony i wyposażony apartament w nowej, prestiżowej inwestycji Bliskość zabytków i najważniejszych atrakcji Głównego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

290 629 zł28 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

1 058 852 zł63 m² 16 783,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,09 m przy ul. Portowej w krakowskiej dzielnicy Zabłocie - wyjątkowa propozycja dla osób szukających wygodnego, nowoczesnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

420 004 zł36 m² 11 679,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

378 189 zł40 m² 9 396 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Gdynia,pomorskie

1 250 000 zł81 m² 15 422,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Zapraszamy na prezentację mieszkania w kamienicy dwulokalowej położonej w Gdyni przy ul. Hetmańskiej. Lokalizacja Wzgórze Świętego Maksymiliana to nadmorska dzielnica mieszkalna Gdyni, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

297 000 zł52 m² 5 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wombat nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,92 m 2 , położonego na parterze w budynku wielorodzinnym w Dzierżoniowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 989 000 zł89 m² 22 325,70 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne, eleganckie i komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,09 mkw. z balkonem i miejscem postojowym, usytuowane na 2 piętrze 14 kondygnacyjnego apartamentowca z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Działoszyn,łódzkie

340 000 zł58 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Działoszynie, przy ul. Piłsudskiego 23. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Gdańsk,pomorskie

293 000 zł25 m² 11 706 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zadzwońi umów prezentację! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Kawalerka we Wrzeszczu, dla studenta, pracującego, pod wynajem! 2 przystanki do Śródmieścia 10 minut do gumed, politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

360 000 zł49 m² 7 347 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie idealne dla rodziny Wyjątkowa propozycja dla osób szukających komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji w Piotrków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karpacz,dolnośląskie

490 000 zł51 m² 9 585,29 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, przestronnego i jasnego apartamentu o powierzchni 51 mkw, położonego w sercu Karkonoszy. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł40 m² 17 314,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Okolica: 2km do centrum, przystanek tramwajowy i autobusowy - 2 min pieszo, blisko Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Gdańsk,pomorskie

817 950 zł37 m² 22 299,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kameralny apartamentowiec składający się z lokali inwestycyjnych (vat 23%) w sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej. Oferta dotyczy kawalerki na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zachodnia

Kraków,małopolskie

1 338 541 zł88 m² 15 228 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 4-pokojowy, 87,90 m + taras i balkon 28,40 m inwestycja przy ul. Zachodniej Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 87,90 m , położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

681 846 zł48 m² 14 155 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Projekt obejmuje 77 luksusowych apartamentów o metrażach od 25 do 88 m2, zlokalizowanych w zachodniej części Pruszkowa. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Developera. Jeśli interesuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

496 000 zł27 m² 18 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na Woli. To wyjątkowe miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, a jednocześnie cenią spokój i zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł92 m² 5 412 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,19 m na 1 piętrze z użytkowym poddaszem ok. 30 m - razem powierzchnia 92,20 m . Blisko ul. Myśliwskiej w Rzeszowie, adm. Rudna Wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łódzka

Częstochowa,śląskie

445 000 zł52 m² 8 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Łódzkiej - dzielnica Parkitka w Częstochowie. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze z zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Asfaltowa

Warszawa,mazowieckie

2 415 000 zł87 m² 27 822,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe, wysokie (3 m), czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 86,8 m (w rzeczywistości ok. 92 m ) w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji przy klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Park Fort 2 Kościuszko im. prof. Janusza Bogdanowskiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie z pięknym widokiem, usytuowane na 10. piętrze nowoczesnego budynku z nową windą. Mieszkanie idealne zarówno dla rodzin, jak i inwestorów. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

935 000 zł72 m² 12 986,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Teligi we wspólnocie mieszkaniowej o powierzchni 72 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku trzy piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Do Studzienki

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł22 m² 19 954,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gdański Harward - mikroapartament inwestycyjny 22 m na ostatnim piętrze | Gdańsk, ul. Do Studzienki 65 Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 22 m , położony na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł57 m² 10 684,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gdańsk Łostowice - 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, idealne dla młodych i rodzin z dziećmi Na sprzedaż ustawne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

487 394 zł36 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Ustroń

Ustroń,śląskie

767 000 zł64 m² 11 984,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ustroń - Przestronny Apartament Premium z Widokiem na Szczyty Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie ponadprzeciętny standard , nowoczesny design oraz spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marynarki Wojennej

Tarnów,małopolskie

399 000 zł46 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, bezpieczeństwo i doskonałą lokalizację. Na sprzedaż przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 45,5 m2, położone na parterze, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

535 000 zł51 m² 10 435 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Loftowy design i prestiż w Rumi Janowie , 51,27 m2 w wysokim standardzie. Opis nieruchomości: to wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,27 m2 wraz z piwnicą 3,68m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Poznań,wielkopolskie

739 000 zł94 m² 7 878,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy - ul. Przybyszewskiego Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 93,8 m , położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Równoległa

Warszawa,mazowieckie

2 199 000 zł100 m² 21 990 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w bardzo dobrym standardzie wcześniej niezamieszkały, świeżo wykończony pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez architekta taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

1 289 000 zł65 m² 19 800,30 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesny Apartament z tarasem w inwestycji Wola Tower z 2009 r. Gotowy do wprowadzenia, niewymagający dodatkowych nakładów finansowych. Apartament składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł56 m² 10 683,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

851 300 zł77 m² 11 010,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do rozmów o warunkach zakupu tej wyjątkowej nieruchomości! Doskonale skomunikowane osiedle, położone w pobliżu stacji pkm z bezpośrednim połączeniem do stacji Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Worpie

Bytom,śląskie

149 000 zł27 m² 5 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji [okazja] Kawalerka po remoncie wejdź i zamieszkaj lub. zarabiaj! (bytom, ul. Worpie) Szukasz gotowego mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

212 000 zł21 m² 10 143,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

| przytulna kawalerka po remoncie - Czarnów, 20,90 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20,90 m , zlokalizowane w dzielnicy Czarnów. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Libertów,małopolskie

799 000 zł95 m² 8 431,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Emmerson prezentuje: nowa inwestycję deweloperską w Libertowie, w otoczeniu zieleni, z ogródkami i dwoma miejscami postojowymi do wyłącznego korzystania. Miejsce postojowe, cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

275 000 zł54 m² 5 055,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 54,40 m2, położone na IV piętrze, w bloku na os. Błękitnym. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Chorzów,śląskie

144 720 zł40 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez pcc Cena zawiera 8 % vat Do własnej aranżacji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m , usytuowane na 3. piętrze kameralnej, kamienicy w samym sercu Chorzowa - przy ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij