dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł127 m² 2 992,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W sprzedaży przestronne mieszkanie w samym centrum miasta. Kamienica gruntownie wyremontowana, łącznie z remontem dachu i klatki schodowej. Do mieszkania przynależy garaż oraz dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

215 000 zł76 m² 2 836,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości i kredyty Alfa MM prezentuje do sprzedaży Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Lokal o powierzchni 75,80 m2. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

260 000 zł39 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Mistrzejowice Mieszkanie o powierzchni 39m2 Znajdujące się na 2 piętrze w 4 pietrowym bloku Składa się z 2 pokoi,jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

200 000 zł91 m² 2 197,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu wyremontowane dwupoziomowe mieszkanie. Nieruchomość położona na 3 piętrze budynku wielorodzinnego w bliskich okolicach centrum. Powierzchnia 91 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł34 m² 8 691,86 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam bezpośrednio nowe, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie 34,4m2 na Woli położone przy ul. Jana Kazimierza na zamkniętym osiedlu. Stan deweloperski. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

149 000 zł71 m² 2 098,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie w domu dwurodzinnym z osobnym wejściem. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w domu wolnostojącym. Z przeznaczeniem do remontu. Po więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

169 900 zł43 m² 3 968,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Słoneczne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,81m2 na spokojnym, zielonym osiedlu. Idealne miejsce dla rodziny z dzieckiem, w okolicy place zabaw, skatepark, szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stałe

Jaworzno,śląskie

127 000 zł44 m² 2 886,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarski

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł83 m² 3 975,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie położone w samym sercu poznańskiego Łazarza. Lokal znajduje się na drugim piętrze kamienicy stojącej przy samym rynku łazarskim. Jego powierzchnia to 83m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Toruń,kujawsko-pomorskie

192 500 zł49 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (15m/10m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Rzeszów,podkarpackie

185 000 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego niskiego bloku. Mieszkanie jest jasne i przytulne. W 2010 roku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów

Głogów,dolnośląskie

304 000 zł64 m² 4 740,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne i ciepłe mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w Głogowie - Os. Złota Podkowa. Okna wychodzące na północ z widokiem na inne budynki. Wykończenie: podłogi - panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

249 000 zł55 m² 4 527 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Superoferta! Trzypokojowe mieszkanie z jasną kuchnią i balkonew bardzo dobrej lokalizacji. ___ arka dom ___ Biuro Nieruchomości oferuje Państwu przytulne, słoneczne mieszkanie. Powierzchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

267 376 zł56 m² 4 768,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 56,07m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 23,88m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świdnicka

Świebodzice,dolnośląskie

138 000 zł53 m² 2 603,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedamy mieszkanie 3 pokojowe 53m2 usytuowane na wysokim parterze w 2 piętroej kamienicy w Centrum Świebodzic przy ul.Świdnickiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: sypialnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

175 000 zł31 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - magdalena kaczmarska zapraszam do współpracy ok gagarina / rakietowa / nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśnica

Wrocław,dolnośląskie

195 000 zł40 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Super oferta! do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe W oazie spokoju I ciszy W okolicach leśnicy. Mieszkanie na drugim piętrze z dwóch o powierzchni użytkowej 40,5m2. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł52 m² 7 184,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Warszawa Ursynów, ul. Hawajska - Mieszkanie 2-pokojowe · 51 m² · 3 piętro Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,50 m² 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1979 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

276 000 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje z możliwością wyodrębnienia 3-go pokoju Mieszkanie bardzo ustawne, pokoje nie są wąskie, kuchnia oddzielna, jasna. Jest możliwość przeróbki na 3 pokój, a kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Felińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 519 000 zł125 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokal 125 m2, parter willi na Centralnym Starym Żoliborzu. Budynek z 1930 roku. Lokal po generalnym remoncie. Cztery pokoje-, 21 m2, kuchnia 16 m2, dwie łazienki 6m2 i 1,5 m2, przedpokój 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana z Kolna

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł108 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie własnościowe, składa się z czterech niezależnych pokoi: 17m2, 17m2, 22 m2 oraz 24m2 - dwa ostatnie posiadająłazienki (prysznic, umywalka i toaleta), kuchni z jadalnią (10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Mokotów

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie 53 m 2 w kamienicy z 1913 roku. Wysokie 3,2 m. Piękna klatka schodowa i rewelacyjne miejsce. Mieszkanie można przebudować na trzy pokoje z aneksem kuchennym, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

143 000 zł56 m² 2 567,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania przy ul.Jasnej. Mieszkanie typu m-4, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 860 zł32 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Luksusowe mieszkania W apartamentowcu ścisłe centrum Apartamentowiec w prestiżowej lokalizacji. Położenie nad brzegiem Brdy i dostępem do własnej mariny dodaje miejscu niepowtarzalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

270 708 zł54 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,25m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Poznań,wielkopolskie

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam na sprzedaż słoneczne, funkcjonale mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze z windą na osiedlu chronionym na Grunwaldzie. Pierwotnie była to kawalerka. 4 lata temu został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

254 190 zł58 m² 4 382,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / nowe / balkon / piwnica Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Warszawa,mazowieckie

1 019 000 zł105 m² 9 704,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Przestronne, widne mieszkanie 4 pokojowe z balkonem, o powierzchni 105 mkw. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy 5 piętrowej z 1936 roku. Kamienica po modernizacji, odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Białystok,podlaskie

247 000 zł63 m² 3 926,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie przy bardzo spokojnej ul.Różanej, z dala od głównej drogi. Umiejscowione jest w takiej lokalizacji, że wszędzie mamy blisko, a jednocześnie blok jest schowany z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

492 000 zł84 m² 5 892,22 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie na Grochowie, w pobliżu Ronda Wiatraczna. Ciche ,rozkładowe mieszkanie idealne do dowolnej aranżacji : przedpokój ,garderoba 2,4 (ok 3m ), wc (1,5 m ),osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł53 m² 5 036,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam! Bardzo przytulne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w III piętrowej kamienicy z 1940 roku w okolicy Alei Kromera. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sloneczne, bardzo ciepłe, 38m2, sypialnia, salon z balkonem kuchnia oddzielona barkiem z hokerami od salonu. Łazienka z kabiną (głęboki brodzik), podwieszana toaleta, zabudowa (szafki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

332 111 zł56 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja nowoczesne osiedle na bartodziejach Kompleks składa się z 4 budynków o zróżnicowanej wysokości od 5 do 11 pięter. F unkcjonalne rozkłady od 35 m2 do 106 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczny, zielony Grochów. Niskie budynki, urokliwe podwórka. Budynek z lat 50/60 z cegły, 3-piętrowy. Nowa elewacja, zadbane,wyremontowane klatki schodowe. Mieszkanie 46-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Merliniego

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł140 m² 10 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam komfortowy apartament 4-pokojowy z tarasem, powierzchnia ok. 139,90 m2, garaż, teren osiedla zamknięty z ogrodem, ochrona 24 h, ładny widok, ciche, słoneczne, piętro 3 w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

174 000 zł48 m² 3 663,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe po remoncie na 2-piętrze Do sprzedania 2pokojowy lokal mieszkalny położony na drugim piętrze wysokiego budynku przy ul Władysława IV. Mieszkanie o pow. 47,50m2 na których rozmieszczono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja - do Centrum 5 minut.! Super oferta pod wynajem i dla osób ceniących szybki, bezkolizyjny dojazd do Centrum. Mieszkanie na 9 piętrze w budynku wielorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

335 000 zł59 m² 5 645,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,34m2, położone na nowoczesnym osiedlu Zawiszy. Położone na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku z 2012roku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

345 900 zł49 m² 7 073,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, wysoki Standard: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

289 000 zł49 m² 5 873,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

*** rezerwacja *** Szukacie przestronnego a zarazem kompaktowego mieszkania w spokojnej okolicy, jednocześnie znajdującego się niedaleko centrum miasta? Zależy Wam na dobrym komforcie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł76 m² 3 674,54 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Bardzo ładne mieszkanie położone na 11 piętrze w 12 piętrowym bloku na Osiedlu Słonecznym. Powierzchnia mieszkania 76,2 m2 w skład której wchodzą 4 pokoje, widna kuchnia, przedpokój,.