dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł41 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,32m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcin

Poznań,wielkopolskie

255 000 zł47 m² 5 426 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z windą. Lokalizacja: poznań, ul.Św.Marcin Niezależny układ pomieszczeń. Składa się z: * 2 pokoi *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

543 430 zł88 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Luksusowe mieszkania W apartamentowcu ścisłe centrum Apartamentowiec w prestiżowej lokalizacji. Położenie nad brzegiem Brdy i dostępem do własnej mariny dodaje miejscu niepowtarzalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

449 000 zł68 m² 6 612,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bardzo ustawne mieszkanie o przemyślanym układzie pomieszczeń. Pokoje niezależne (18, 15 i 10m2) kuchnia ustawna, jasna 9m2 połączona z dużym pokojem, łazienka 5m, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goplańska

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł53 m² 6 320,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Promocja! Jednorazowa prowizja dla agencji: 1 % Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53 m2, 0/10, 1975 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Goplańskiej, wilanów. Bardzo dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł78 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Klimczaka blisko Royal Wilanów eleganckie 3 pokoje, garaż Bardzo ładny, nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament przy ul. Klimczaka w pobliżu Royal Wilanów-Miasteczko Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

681 174 zł87 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

102 000 zł49 m² 2 081,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 w Jastrzębiu-Zdroju na Ruchu Oporu Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, do którego przynależy piwnica. Pokoje nieprzejściowe o dobrym nasłonecznieniu.Duża kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

251 945 zł50 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,49m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,76m2, od południowej i wschodniej - kuchnia o pow. 7,45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości i kredyty Alfa MM prezentuje do sprzedaży Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Południe we Włocławku. Lokal o powierzchni 61 m2. Mieszkanie usytuowane w bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

253 916 zł49 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Kameralna inwestycja wielorodzinna w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Pierwszych sześciu klientów kupi mieszkania za 5200/m2 - kolejne będą sprzedawane w cenie 5600/m2. Termin realizacji maj 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

119 000 zł63 m² 1 888,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie na ul. Wielkopolskiej. Mieszkanie typu M-5 składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o łącznej powierzchni 63m2. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Chorzów,śląskie

56 000 zł52 m² 1 083,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Poleskiej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 51,7 m. Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

220 428 zł47 m² 4 710 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy nowe mieszkania od deweloperów 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w doskonałych lokalizacjach: m.in. Centrum, pogodno ceny takie same jak U dewelopera (cena nieruchomości zgodna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł58 m² 10 173,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bez prowizji od Kupującego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o pow. 57,5 m.kw. położonego na 5 piętrze VII piętrowego bloku z 2015 r. przy ul. Jana Nowaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł47 m² 7 725,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6m na 2 piętrze przy ul Sobieskiego na Sadybie, w niskim 4 piętrowym budynku z 1970 r.Budynek docieplony , wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

373 824 zł85 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Jedyna tak kameralna inwestycja na czubach! Czteropokojowy apartament o pow. 84,96m2 na parterze kameralnego budynku realizowanego w bardzo wysokim standardzie. Zestawienie powierzchni: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

103 000 zł48 m² 2 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Alfa prezentuje do sprzedaży Mieszkanie o pow. 48,15 m2, położone na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym, we Włocławku. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje (20m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Potockiego

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł27 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 27 m2 na Powiślu przy ul. Solec :pokój 20 m kw z możliwością łatwego podziału na 2 oddzielne pokoje; kuchnia ciemna 3 m kw; łazienka 3m kw z miejscem na pralkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł65 m² 4 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie typu M-5 na szwederowie -wysoki parter- o powierzchni okolo 65 m2,cztery pokoje(17;12;10;8),oddzielna kuchnia,łazienka razem z wc oraz dodatkowo pomieszczenie gospodarcze. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

295 000 zł77 m² 3 820,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta mieszkanie blisko lasu, ogrodzony teren- skarżysko Kamienna os. Bór. Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 77,21 m2 położone w bardzo spokojnej części Skarżyska. Teren bloku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

347 000 zł34 m² 10 161 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mamy do zaoferowania na sprzedaż apartamenty znajdujące się w samym centrum Krakowa, przy Wawelu. Nieruchomość mieści się w kamienicy, w której przeprowadzany jest generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: budynek Z 2011r. / do wprowadzenia / zewnętrzne miejsce parkingowe Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł57 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m położone na parterze 4-piętrowego budynku z lat 70-tych przy ul. Młodych Techników na wrocławskim Szczepinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł76 m² 7 500,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

451 308 zł87 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 86,79m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,64m2, od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł66 m² 2 196,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam przestronne mieszkanie w okolicy Nowego Miasta. Nieruchomość o pow. 66 m 2 , składa się z 2 dużych pokoi, otwartej kuchni z jadalnia oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

257 796 zł54 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,25m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,55m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

239 928 zł50 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,49m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,76m2, od południowej i zachodniej - kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

443 232 zł51 m² 8 640 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mamy do zaoferowania nowoczesną inwestycję, położoną w pobliżu gdańskiej starówki. Tworzy ją zespół czterech nowoczesnych budynków. Projekt architektoniczny wpisuje się w estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyńca

Kraków,małopolskie

634 000 zł43 m² 14 744,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m, usytuowane na 1 piętrze w pięciopiętrowym apartamentowcu przy ul. Wawrzyńca. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł126 m² 3 944,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

# 5 pokojowe mieszkanie w kamienicy w Centrum. Atrakcyjne mieszkanie w kamienicy na I piętrze. Bardzo spokojna okolica blisko ulicy Gdańskiej. Miejsca parkingowe na podwórku dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

81 000 zł41 m² 1 975,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne, słoneczne i przytulne mieszkanie na Osiedlu Krakowskim w Boguszowie Gorcach. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartment (65m2) na Wyżynach! Na sprzedaż atrakcyjny Apartament na Wyżynach z całym wyposażeniem, doskonała lokalizacja, czynsz ok. 430 zł. Apartament dostępny od zaraz, blok cegła ,mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

202 996 zł27 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Jeśli lubisz bliskość przyrody, a jednocześnie chcesz mieszkać w pobliżu centrum Krakowa, to proponowana przez nas lokalizacja jest idealnym miejscem dla Ciebie. Z mieszkania do Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 084 zł79 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo - osiedle bartodzieje budynek Budynek w kształcie litery C o 5 kondygnacjach nadziemnych i 1 podziemnej. Posiada dwie klatki schodowe z windami i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie 1 pokojowe ( z możliwością przerobienia na 2 pokoje) o powierzchni 30m2. Kuchnia otwarta na pokoj z którego jest wyjście na loggię z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł38 m² 7 832,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie w budynku z cegły z lat 50 tych, wysokie 280 cm.Ciche i zadbane. Można podzielić na 2 pokoje. Słoneczne mieszkanie z oknami na zachód. Ładny dębowy parkiet.Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walewska

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł51 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Promocja 1% prowizji od kupującego Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 51 mkw przy ul. Walewskiej na Pradze Południe. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Puławy

Puławy,lubelskie

308 310 zł72 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja W puławach! Przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 71,70m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w Puławach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,20m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Puławy

Puławy,lubelskie

234 110 zł57 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja W puławach! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,10m2 na parterze nowoczesnego budynku w Puławach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 18,90m2, od strony zachodniej -.