dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

255 000 zł58 m² 4 381,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe z balkonem Opole, centrum - Plac Teatralny. Proponujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie trzy-pokojowe o powierzchni użytkowej 58,20 m2, położone na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Białystok,podlaskie

458 000 zł116 m² 3 948,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Białystok / Bojary Nr oferty: 5866 Miejscowość: białystok Dzielnica: bojary Ulica: łąkowa IV piętro z V winda Powierzchnia: 116 m2 Pokoi: 4 bez 2% pcc Materiał: cegła piętro/liczba pięter: 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

310 524 zł56 m² 5 589,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 55.55 m2 na Zielonych Maślicach 9km. od Rynku Rynek pierwotny, 0% podatku pcc 0% prowizji Cena 310 524 zł, możliwość dofinansowania z programu MDM na 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Radogoszcz

Łódź,łódzkie

315 000 zł46 m² 6 847,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękny apartament z 2012 roku na Radogoszczu. Mieszkanie mieści się na II piętrze w bloku 4 piętrowym z winda. Apartament ma 46m2 i jest wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

285 000 zł36 m² 7 903 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ostatnie mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Śródmieście/ Grzegórzki ul. Dąbska Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 36,06m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Szklane Domy

Kraków,małopolskie

165 000 zł31 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 3 piętrze 6 piętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania: 31,19 m2. Kuchnia odrębna, jasna - z oknem, na wyposażeniu kuchenka gazowa, zlewozmywak, szafki. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

186 000 zł49 m² 3 795,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ścisłe centrum - stare miasto kamienica I piętro Atrakcyjna oferta mieszkania dwupokojowego o pow. całkowitej 49 mkw w bardzo dobrej lokalizacji w samym centrum Bydgoszczy. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wasilków

Wasilków,podlaskie

104 990 zł29 m² 3 620,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wasilków. 1 piętro. Nowsza Cegła. Duży balkon. Polecam. Mam do zaoferowania mieszkanie o pow. 29m2 mieszczące się na 1 Pietrze w Bloku Nowszej cegle. Dużym atutem jest lokalizacja dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Towarowa

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - magdalena kaczmarska zapraszam do współpracy ok główna / towarowa / balkon / jasne / 2009 R / Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

134 000 zł38 m² 3 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Polecamy Państwu mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z cegły po termomodernizacji. Okolica jest bardzo atrakcyjna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł61 m² 2 442,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gustowne mieszkanie po generalnym remoncie, ustawne i słoneczne. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 61 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziesięciny

Białystok,podlaskie

167 000 zł48 m² 3 450,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Białystok / Dziesięciny Nr oferty: 5676 Miejscowość: białystok Dzielnica: dziesięciny Ulica: dziesięciny IV piętro z IV Powierzchnia: 48,4 m2 Pokoi: 3 Materiał: płyta ocieplona piętro/liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowskiego

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Duży pokój 23 m2 z balkonem, mały 7 m2, przedpokój z kącikiem kuchennym, łazienka z wc. Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone, ciche, ciepłe. Oświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie na Podzamczu. 2 pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka osobno z wc, przedpokój z szafą w zabudowie, duży balkon. Mieszkanie słoneczne i ciepłe. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł67 m² 6 552,24 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 67 m2 na 10 piętrze w budynku 13-piętrowym z 1981 roku przy ulicy Bernardyńska. Mieszkanie po remoncie, z możliwością aranżacji 4 pokoju, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

346 489 zł78 m² 4 420,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament bezczynszowy z działką w Lubinie, na oś. Ustronie. Nieruchomość 4-pokojowa o pow.78,38 m2 z dużym ogródkiem o pow. 391,61m2. Atrakcyjny układ pomieszczeń: -w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł91 m² 1 642,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedania mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Stary Zdrój. W kamienicy został wymieniony dach, instalacja gazowa, wymienione zostało oświetlenie korytarza oraz drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Białystok,podlaskie

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Białystok / Zielone Wzgórza Nr oferty: 6027 Miejscowość: białystok Dzielnica: zielone Wzgórza Ulica: wrocławska III piętro z III 2006r Powierzchnia: 55 m2 Pokoi: 3 Materiał: cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

194 000 zł51 m² 3 833,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Białystok / Słoneczny Stok Nr oferty: 5809 Miejscowość: białystok Dzielnica: słoneczy Stok Ulica: upalna VIII piętro z VIII Powierzchnia: 50,6 m2 Pokoi: 2 Materiał: płyta ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł35 m² 7 659,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością polecam mieszkanie położone w rewelacyjnej okolicy, zaledwie 50 m. od pięknego wrocławskiego Rynku. Mieszkanie jest w ofercie tylko w naszym biurze! polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

W sprzedaży mamy mieszkanie 3 pokojowe - 58m2. ul. Kopińska, warszawa, stara Ochota, kamienica, cegła. I piętro, w odnowionej kamienicy z lat 50-tych, grube ściany z cegły dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

285 000 zł85 m² 3 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe na piętrze 2 w kamienicy 3 piętrowej. Pow.użytkowa to 85m/2 w tym 2 piwnice o pow.7m/2. Mieszkanie - poziom I to : wejście ,mały przedpokój, garderoba, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

400 380 zł67 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 66,73m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,35m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąbińska

Warszawa,mazowieckie

313 000 zł37 m² 8 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe umeblowane mieszkanie na 1 piętrze w budynku 10 piętrowym. Cicha i spokojna okolica. Budynek tonie w zieleni z uwagi na bliskie położenie parku Olszyna. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

113 000 zł37 m² 3 054,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane w bloku na II p. na oś. Nowym. W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wc oraz korytarz. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 496 zł68 m² 5 868,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja nowa inwestycja na bielawach Doskonała komunikacja, bliskość terenów zielonych, centrów kulturalnych, sklepów i uczelni, odnowione chodniki wraz ze zdobnym oświetleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

365 146 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest apartament 3-pokojowy z aneksem kuchenny, znajdujący się w sercu stolicy - na Woli w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny pokój dzienny, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

405 000 zł55 m² 6 877,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W ofercie sprzedażowej prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w pięknej i cichej okolicy, jaką jest Wola Justowska. Apartament o powierzchni użytkowej 61,68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

375 938 zł47 m² 8 032,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 25,48m2, sypialnia o powierzchni 12,27 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł91 m² 8 606,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy(około 500 m od Dworca Centralnego).Pod budynkiem przystanki autobusowe i tramwajowe.Na parterze w budynku jest sklep spożywczy czynny 7 dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

54 000 zł36 m² 1 502,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 wolne od zaraz z garażem Mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy blisko przystanku autobusowego, biblioteki, apteki oraz sklepu. Nieruchomość odświeżona, przygotowana do wykończenia(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Gdynia Witomino. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania, wolne i w pełni wyposażone. Idealne na inwestycje. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

179 353 zł37 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja obejmująca ostatni blok w niskiej zabudowie na osiedlu Grabskiego wraz z garażem podziemnym w zielonej części Rzeszowa - Drabinianka. Osiedle umiejscowione jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

220 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 3/4 pokojowe, dwupoziomowe o powierzchni 64m2 (po podłodze 80m2) usytuowane na 3 piętrze apartamentowca w Szczawnie-Zdroju. Lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł105 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zielony Zakątek to projekt zlokalizowany na warszawskich Stegnach, budynek oddany do użytku w 2009 roku. Sąsiedztwo ogrodów działkowych i toru łyżwiarskiego a zarazem bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

159 000 zł46 m² 3 456,52 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty! Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, które mieści się na 3 piętrze niskiego bloku na spokojnym osiedlu w Knurowie. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

348 000 zł47 m² 7 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Mieszkanie położone na Pasiece w bardzo cichej okolicy, bardzo blisko do parku, kamienica ma wydzieloną własną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

560 000 zł135 m² 4 148,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

135 m2 w Centrum 4 pokoje z możliwością zaaranżowania na kancelarię prawną lub biura. Kamienica z 1900r. Wyremontowana, zadbana z windą. W rewelacyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Corazziego

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do pilnej sprzedaży 60-metrowe mieszkanie w kamienicy z lat 60-tych. Przy ulicy corazziego/bielańska. Fantastyczne miejsce: pl.Bankowy, pl.Teatrany 100m od budynku. Do Starego Miasta - 500m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

386 000 zł51 m² 7 568,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie dwupokojowe w bloku wielorodzinnym posiadające księgę wieczystą. Położenie bardzo dogodne komunikacyjnie w pięknym rejonie Saskiej Kępy. Sklepy, szkoła, przedszkole, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kańskiego

Gdynia,pomorskie

499 000 zł66 m² 7 595,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Czy chcą Państwo budzić się słuchając śpiewu ptaków? A następnie pić kawę na przestronnym tarasie patrząc na las? To mieszkanie jest dla Państwa. Pięknie położony apartament na gdyńskim.