dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Kraków,małopolskie

217 000 zł37 m² 5 864,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, znajdujące się przy ulicy Na Kozłówce w Krakowie. Lokal o powierzchni 37 m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł46 m² 7 717,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Słoneczne - z balkonem - wychodzącym na zielony skwer. Czysto i cicho na klatce schodowej. Media: wszystkie, 2 windy. Infrastruktura: pełna infrastruktura handlowo-usługowa i komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł36 m² 8 123,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozklad mieszkania dwa wyjsca na przestronny balkon 6.5m2 z sypialni oraz pokoju dziennego Wysoki Standard: Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

775 506 zł106 m² 7 332 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty jest apartament 4-pokojowy z aneksem kuchennym, znajdujący się w świetnej lokalizacji - na Wilanowie w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny salon, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piasta

Białystok,podlaskie

195 000 zł39 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na osiedlu Piasta. Dużym atutem mieszkania jest dogodne umiejscowienie. Na osiedlu znajdują się liczne sklepy, apteki, szkoły oraz przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowy apartament w inwestycji firmy dolcan na Woli. Świetna lokalizacja, trzy przystanki tramwajowe od Centrum. Podana cena jest za mieszkanie, dodatkowo trzeba doliczyć miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł34 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę (34 m 2 ) w bloku z cegły na Naramowicach w Poznaniu (inwestycja "Żurawiniec Park") z balkonem. Wysokość pomieszczeń to aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

84 000 zł24 m² 3 544,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne, doskonale zlokalizowane mieszkanie w Chrzanowie, os. Niepodległości, o powierzchni prawie 24 m.kw. plus dodatkowo pokój kilkanaście m.kw. do wyłącznego korzystania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

192 000 zł32 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie pod klucz! blok cegła, górzyskowo! Mieszkanie w nowym bloku na Górzyskowie. Lokal przytulny o metrażu 31,90, w skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym , oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

239 000 zł56 m² 4 267,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

.*** Mieszkanie w pełnym rozkładzie, 2 pokoje, 56m2, II piętro, dwa ogródki ( jeden z przeznaczeniem pod garaż blaszak). Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nie zamieszkane. Drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

196 920 zł36 m² 5 470 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje mistrzejowice - stan deweloperski Bezpośrednio od dewelopera! Oferujemy państwu do zakupu ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze 9-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania ( 60,28 mkw ) położonego przy ulicy Barlickiego ( Śródmieście ). Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

95 000 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie M-3 usytuowane w prestiżowej dzielnicy Zdrój. Mieszkanie o powierzchni 38 m.kw składające się z dwóch nieprzejściowych pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarkowo

Zielona Góra,lubuskie

206 820 zł54 m² 3 830 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta bezpośrednia. Opłaty pośrednictwa ponosi deweloper! Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkania położone w niskim budynku wyposażonym w windę na Osiedlu Czarkowo, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonecznikowa

Gdynia,pomorskie

502 937 zł83 m² 6 050,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie W kameralnym osiedlu W gdyni. Zamieszkaj w kameralnym osiedlu mirasol, zespole dwóch domów mieszkalnych wielorodzinnych - zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: rozkład / niski budynek / media miejskie Mieszkanie o powierzchni 56,5 m kw. ( plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2014 (m.in. w pełni nowa instalacja elektryczna ) kuchnia, łazienka. Dwupokojowe, dwustronne (wschód-zachód) mieszkanie w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górska

Opole,opolskie

225 000 zł48 m² 4 684,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie Opole Sprzedaż z balkonem, powierzchnia użytkowa 48,03 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój, 1 piętro 4 piętrowego bloku. Mieszkanie w dzielnicy Górskiej, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

623 380 zł81 m² 7 717,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie W apartamentowcu na starym podgórzu Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 80m2 usytuowanego na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni całkowitej 100 m2 znajduję się na parterze świeżo wyremontowanej kamienicy w malowniczej okolicy nad Kanałem Bydgoskim. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

235 000 zł46 m² 5 131 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

*** rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie W bliskim sąsiedztwie centrum*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na osiedlu Sienkiewicza. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

688 999 zł94 m² 7 337,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż klimatyczny i gustownie urządzony apartament położony w spokojnej i zielonej okolicy parku Żurawiniec - na osiedlu Willi Miejskich przy ul. Błażeja 12. Na prawie 94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zgierz

Zgierz,łódzkie

127 000 zł43 m² 2 977,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz 2-pokojowego mieszkania na parterze w Zgierzu, na osiedlu 650-lecia? Jeśli tak to zapraszam do zapoznania się z ofertą. Atuty: - mieszkanie 42,65 m2 do własnej aranżacji albo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

273 258 zł54 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,42m2 na II nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,53m2, od strony zachodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oświecenia

Kraków,małopolskie

314 000 zł47 m² 6 680,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mistrzejowice oś. Oświecenia Do sprzedania, gotowe do zamieszkania, 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i loggią o powierzchni 47m2 znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława

Warszawa,mazowieckie

867 000 zł71 m² 12 247,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,79 m2 na I piętrze w pięknej okolicy Warszawskiego Żoliborza w apartamentowcu na osiedlu Żoliborz Artystyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł105 m² 3 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na chełmińskim przedmieściu wolne od zaraz .! Dwupoziomowe mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone o powierzchni 105m położone na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

463 453 zł69 m² 6 699,24 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przytulne trzypokojowe mieszkanie na parterze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Brak podatku pcc - 2% brak prowizji. Budynek: projekt realizowany zgodnie z trendami skandynawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

174 000 zł37 m² 4 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

** lipowa * 2 pokoje * po remoncie * Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 36,60m2 usytuowanego na 2 piętrze w kameralnej kamienicy położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowy apartament z aneksem kuchennym w nowym bloku z cegły. Wzgórze Wolności Świetne połączenia tramwajowe i autobusowe (5 min) Blisko centrum, obok sklepy, centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

295 000 zł64 m² 4 573,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedaży: mieszkanie w pełni urządzone. w Otwocku przy ul. Ługi. 64,5 m2 3 pokoje. English-speaking customers are requested to contact us via e-mail for more information. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

484 480 zł52 m² 9 316,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie znajduje się na piąty piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu z 2015 r. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki, garderoby, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł88 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie jest usytuowane z dala od ulicy, na 2-gim piętrze; w skład mieszkania wchodzą 3 sypialnie, salon,przedpokój, kuchnia oraz dwie łazienki: w jednej wc,bidet oraz umywalka, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

363 000 zł47 m² 7 723,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do prezentacji, słonecznego mieszkania na dolnym Mokotowie na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 47 m składa się z przestronnego salonu z wejściem na spory balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordonówny

Warszawa,mazowieckie

454 000 zł69 m² 6 579,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż ładne, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie wraz z garażem i komórką lokatorską na Tarchominie. Osiedle ogrodzone i strzeżone, wybudowane w 2005-6 r. przez Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

237 996 zł66 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

OD zaraz! bez prowizji! ~na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim w nowo powstającym budynku w Zielonej Górze. Osiedle położone wśród lasów, spokojna okolica, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Związku Walki Młodych / Armii Krajowej

Opole,opolskie

219 000 zł48 m² 4 576,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne i ciepłe mieszkanie, bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziemowita

Łódź,łódzkie

310 000 zł83 m² 3 734,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Cena do negocjacji Do sprzedaży zadbany apartament, w cichej , spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji Łodzi. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Widzew ul.Ziemowita. Bardzo dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

70 000 zł38 m² 1 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży słoneczne i rozkładowe mieszkanie jednopokojowe, położone na trzecim piętrze w niskim bloku (ocieplonym) zamykanym domofonem. Mieszkanie składa się z 1 pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

490 994 zł83 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowy apartament o pow. 82,52m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 22,12m2, od strony wschodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Teofilów

Łódź,łódzkie

142 000 zł38 m² 3 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokoje,kychnia,łazienka.Mieszkanie posiada balkon. Mieszkanie 38m2 na II piętrze. Czynsz około 380zł. Cena;142.000zł Kontakt;Monika Oferta wysłana z systemu Galactica.