dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Katowice,śląskie

255 000 zł47 m² 5 460,39 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,7m2, mieszczące się na 3 piętrze w 13 piętrowym bloku z portiernią i domofonem przy głównym wejściu, dodatkowo zamykany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie z dużym balkonem ok. 7 mkw wyłożonym deskami tarasowymi, słoneczne, dobrze doświetlone. Okna z kuchni i sypialni na północny-zachód a z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbrojna

Sosnowiec,śląskie

89 000 zł52 m² 1 711,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W kamienicy - niski czynsz ul. Zbrojna sosnowiec Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 52 m 2 zlokalizowane w Sosnowcu w dzielnicy Dębowa Góra ul. Zbrojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perkusyjna

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik strachocin/ wojnów 2 pokoje, rozkład, ładne Z balkonem. Mieszkanie położone na ostatnim piętrze w 2 piętrowym budynku z 2007 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie W nowym budownictwie na os.GÓRZYSKOWO Z WINDĄ! Mieszkanie dla wymagającego klienta wraz z miejscem postojowym, komórką lokatorską i windą do poziomu garaży.t.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrodzka

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł66 m² 6 287,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zabrodzka / balkon / rozkład / winda / 2013 R. / nowe budownictwo zadzwoń - piotr strzelczyk - Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 66 m2 w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damroki

Gdynia,pomorskie

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe o łacznej powierzchni 70 mkw, użytkowej 39,2 mkw. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, wszystko może pozostać w cenie. Znakomita oferta dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł36 m² 9 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 36,2m2, na parterze w bardzo dobrej lokalizacji, idealna inwestycja pod wynajem! Blok mieści się przy Aleji Solidarności w Warszawie. Budynek znajduje się 180m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowa

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ładne mieszkanie spółdzielczo - własnościowe na Wawrzyszewie mieszkanie ma wspólną księgę wieczystą ze spółdzielnią ,wszystkie ważne miejsca niezbędne do wygodnego życia, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

333 484 zł42 m² 7 925 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,08 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 19,06 m2, sypialnia o powierzchni 10,88 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie po generalnym remoncie- wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna, wszystkie kaloryfery, okna oraz instalacja elektryczna, gladzie na scianach. Podłączony jest 3 fazowy licznik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Eleganckie trzypokojowe mieszkanie z niesamowitym klimatem w przedwojennej kamienicy. Samo mieszkanie ma powierzchnię 63m2. Dzięki dobremu rozkładowi sprawia wrażenie znacznie większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

342 602 zł58 m² 5 892,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Klient Ruszyła sprzedaż II etapu Proponujemy Państwu nowe Osiedle Mieszkaniowe zlokalizowane na Gdańskiej Morenie( pomiędzy Moreną a Matemblewem) w zacisznym zakątku i bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł49 m² 6 707,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji, na Saskiej Kępie u zbiegu Alei Stanów Zjednoczonych i ulicy Kanadyjskiej. Budynek został ocieplony, wymieniono instalacja wodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

189 000 zł52 m² 3 634,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam ładne, słoneczne, ustawne mieszkanie trzypokojowe z balkonem o pow. 52m2 usytuowane na 8 piętrze bloku z windą na Osiedlu Śródmiejskim. Budynek odnowiony i ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

229 000 zł53 m² 4 304,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjna lokalizacja! Mieszkanie 2 pokojowe na Jakubskim Przedmieściu. Znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły z 2000r. Powierzchnia mieszkania to 53,2 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

138 000 zł41 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność: do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 41,40m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stara Praga

Warszawa,mazowieckie

408 000 zł52 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie o powierzchni ok 52 m2 w Warszawie na Praga-północ. Dwupokojowe z widną kuchnią , łazienką i balkonem na 2 piętrze. Budynek z cegły, z 1913 r. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

245 000 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,6 m2, położone na trzecim piętrze w budynku na os. Teatralnym (nowa Huta). Tradycyjny układ mieszkania: wszystkie pomieszczenia niezależne, układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

280 500 zł31 m² 9 110,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przestronna kawalerka 30 m2 na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju o powierzchni 21 m2. W przedpokoju odnajdziemy miejsce na aneks kuchenny dzięki któremu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

155 000 zł38 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Alfa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż Oferujemy mieszkanie położone na parterze we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego o powierzchni 38,0m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł54 m² 1 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne, dwupoziomowe, słoneczne mieszkanie z garażem na Nowym Mieście. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Mieszkanie po remoncie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

128 000 zł53 m² 2 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na granicy Starego Zdroju i Białego Kamienia. Nieruchomość o powierzchni 53m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze 2-piętrowej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polaka

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł52 m² 8 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Jasne i wygodne mieszkanie. Drugie piętro w dziesięciopiętrowym, spokojnym bloku. Przyjemna czysta, wyremontowana klatka schodowa z windą, wygodne schody. Duży pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

148 000 zł34 m² 4 289,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku na parterze, znajdujące się w Bydgoszczy, os. Błonie. Pokój z wnęką - z możliwością przedzielenia i uzyskania drugiego pokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe, usytuowane na III piętrze niskiego bloku z cegły. Mieszkanie komfortowo wykończone, dwustronne. Rozkład pomieszczeń na I pomieszczeń na i poziomie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Cieszyn

Cieszyn,śląskie

298 820 zł74 m² 4 037,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 74,02 m² położone na parterze w nowo wybudowanym apartamentowcu w Cieszynie. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł126 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe i luksusowo wykończone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 126 m2 na sprzedaż. Całe mieszkanie zaaranżowane przez projektanta wnętrz! Budynek z 2008r. bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

196 900 zł19 m² 10 144,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

497 174 zł68 m² 7 275 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży przestronne i ustawne trzypokojowe mieszkanie z terminem odbioru na koniec czerwca 2017 roku w zielonej części Miasteczka Wilanów. Oferowane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miętowa

Gdynia,pomorskie

590 000 zł140 m² 4 226,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Nowy atrakcyjny dom jednorodzinny dwulokalowy Oferujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny składający się z dwóch niezależnych segmentów, posadowiony na działce o pow. 369 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dla zdecydowanego - cena do negocjacji. Bardzo ładne, ciche, ciepłe mieszkanie 50 m2 w centrum miasta, na granicy Śródmieścia i Woli, przy skrzyżowaniu Anielewicza i Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przyjaźni

Elbląg,warmińsko-mazurskie

250 000 zł59 m² 4 272,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Jeżeli chcesz mieszkać w Elblągu, nie na odludziu, ale na nowoczesnym, kameralnym osiedlu i w miłym sąsiedztwie ta oferta jest stworzona dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowym bloku, 68m2 niedaleko Ronda Kujawskiego. Blisko centrum ale osłonięte od hałasu. Przedpokój - 11m2, salon - 20m2, sypialnia - 14m2, mały pokój - 9m2, kuchnia - 8m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł123 m² 2 398,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 O pow. 123 m 2 do wprowadzenia kamienica II piętro Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy, w bardzo bliskim sąsiedztwie Wyższej Szkoły Gospodarki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł62 m² 6 370,97 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doskonała lokalizacja, dogodny punkt komunikacyjny. Liczne linie autobusowe z ulicy Ostrobramskiej, łukowskiej i Zamienieckiej. Druga linia zabudowy. Blok po termomodernizacji, instalacje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł48 m² 10 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2 z balkonem na Żoliborzu, blisko Al. Wojska Polskiego. Zadbany budynek z cegły położony w cichej okolicy. Okna skierowane na zielone, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Lutego

Polkowice,dolnośląskie

195 000 zł53 m² 3 672,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 53,1m2, ul.11Lutego 17/10 w bloku 4 piętrowym,usytuowane na 4piętrze. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie - kapitalny remont przeprowadzony w 2011r, wymieniono całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł78 m² 9 540,82 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne Mieszkanie w pobliżu Parku, 78,40 m2 na parterze, wybudowane na Osiedlu City Apartments W skład mieszkania wchodzi również ogród 150m2; komórka lokatorska 5m2 położona tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaborowska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł78 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie trzypokojowe 78 m2, usytuowane na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku z cegły w budynku z 1997 roku, bez windy. Kuchnia duża oddzielna z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

2-poziomowy, hipsterski apartament (open space) dla aktywnych. 48 m2 (30+18m2 antresola). Ostatnie piętro, dużo okien, wspaniały widok na panoramę miasta po horyzont, niespotykany w warszawskich.