dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

275 947 zł55 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 3 pokoje 55,30m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni z balkonem 6m2 za jedyne 4990 zł za m2 - cena 275 947 zł z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

380 000 zł58 m² 6 517 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie 58,31 m2 + taras 12 m2. Położone na 5-tym ostatnim piętrze w budynku z windą, rok budowy 2011r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł42 m² 10 961,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wysoki standard wykończenia mieszkania! Do sprzedania nowe jeszcze niezamieszkałe 2 pokojowe komfortowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu z 2015 roku w Warszawie, na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowego Miasta

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł47 m² 14 446,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Sprzedam, piękny, dwupokojowy apartament z Widokiem na zabytkowy Rynek Nowego Miasta. Doskonała komunikacja, oraz bliskość centrum, a przy tym, niepowtarzalne i bardzo nastrojowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grochów

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł87 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Bardzo atrakcyjna cena dla klienta gotówkowego - 5,5 tys./m .Budynek z 1993r. niski, ogrodzony, latem 2014 roku wymieniona instalacja wodno-kanalizacykna.Cicha, spokojna, okolica o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł51 m² 9 131,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe ( 52 m2 ) mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na nowym, prestiżowym osiedlu. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z kuchnią w aneksie ( 29 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł92 m² 5 967,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 92 m2, wykończone, gotowe do wprowadzenia. forma własności: spółdzielcze własnościowe media telewizja kablowa internet telefon informacje dodatkowe balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

293 170 zł77 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe budownictwo Osiedle 12 bloków w nowoczesnej architekturze w atrakcyjnej lokalizacji w Fordonie. Bloki 3-piętrowe z windą. W ofercie mieszkania 1,2,3,4-pokojowe. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Warszawa,mazowieckie

543 000 zł49 m² 11 081,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Dwupokojowe na 4 piętrze 4 piętrowej kamienicy bez windy na ul.Górskiego , na zapleczu Nowego Światu. Mieszkanie widne, dwustronne , okna salonu /16 m/ i kuchni / 9 m/ na zachód na ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

100 000 zł66 m² 1 506,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga, nowa niższa cena! Polecam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,4 m2, położone na II piętrze bloku znajdującego się blisko Nowogardu. Na jego powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topiel

Warszawa,mazowieckie

3 596 050 zł136 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Budynek zaprojektowano w stylistyce miejskich kamienic z klasycznym wykończeniem z naturalnego kamienia - piaskowca i granitu. Elegancki i ponadczasowy wystrój klatek schodowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

388 000 zł47 m² 8 255,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie wykończone w dobrym standardzie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki. Widna Kuchnia. Przedpokój wraz z zabudowaną szafą. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

155 000 zł34 m² 4 614,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 33,59 m2 w niskim budynku w Śródmieściu Opola. Proponujemy Państwu mieszkanie dwu- pokojowe przerobione z mieszkania jedno-pokojowego, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

620 024 zł78 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w 4-piętrowej inwestycji, w której znajdują się 23 mieszkania. Doskonale zaplanowany rozkład o metrażu 77,6m2 pozwala na realizację nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł80 m² 8 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

3 pokojowe mieszkanie 80m2 w kamienicy na Mokotowie. Lokal położony na II piętrze w niskiej kamienicy IV kondygnacyjnej. Mieszkanie jest bardzo ustawne, świetnie zaprojektowane i daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

325 647 zł52 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Strona Kupująca nie płaci prowizji Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego biura sprzedaży w Pasażu Gryfia Piastowska 5a/16 lub pod numerem telefonu Termin oddania 09/2018 Mieszkanie numer 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkocińska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł55 m² 8 182 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ul. Łąkocińskiej 12. Dojazd do pl. bankowego - 20 min. tramwajem, samochodem w godzinach szczytu do pół godziny. Do tramwaju około 2-3 min. drogi i 10 min do kolei miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł306 m² 8 169,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże, prawie 230 m2 mieszkanie znajdujące się na parterze dużej, pięknej, poniemieckiej willi z początku XIX wieku w dzielnicy Śródmieście. Lokum jest bardzo dobrze odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł70 m² 2 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne, słoneczne i funkcjonalnie urządzone mieszkanie na Nowym Mieście. Lokal składa się z 3 dużych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymierza

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 50 m2, na 1 piętrze w budynku lat 60-tych, w centrum Saskiej Kępy. Mieszkanie po remoncie jest obecnie zaaranżowana na otwartym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

324 900 zł57 m² 5 690,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Serdecznie polecam! Na sprzedaż stylowe rozkładowe trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w IV piętrowym bloku z 1978 roku na Różance. Lokal składa się z: - salonu - 2 pokoi - jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

115 000 zł57 m² 2 017,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy mieszkanie typu M-4, o powierzchni użytkowej 57 m2, mieszkanie znajduje się w niskim bloku na parterze. W mieszkaniu na podłogach panele, na ścianach gładź, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł98 m² 4 785,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy apartament o powierzchni całkowitej 98m2 z dwoma miejscami parkingowymi w podziemnej hali garażowej zlokalizowany na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lea

Kraków,małopolskie

385 000 zł47 m² 8 260,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone przy ulicy Lea w Krakowie. Lokal o powierzchni 46,61 m2 położony jest na piątym piętrze, 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

249 281 zł35 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,11 mkw znajdujące się na I piętrze pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

205 000 zł45 m² 4 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, na bardzo wysokim parterze w niskim bloku 4 piętrowym.Mieszkanie o powierzchni 45m, rozkładowe. W mieszkaniu okna pcv , na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Kraków,małopolskie

305 000 zł30 m² 10 335,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż urokliwą kawalerkę w dzielnicy Krowodrza - Łobzów. Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana, blisko do centrum Krakowa, do rynku 5 przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł37 m² 3 216,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe po remoncie, usytuowane w kameralnym miejscu dzielnicy Biały Kamień na 1 piętrze 1pietrowego budynku. Mieszkanie położone jest w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż położone na 3 piętrze w budynku z 2006 roku, przy ul. Obrońców Tobruku. Blok znajduje się na terenie zamkniętego, strzeżonego osiedla. Na jego terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

132 000 zł56 m² 2 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komplex Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M-4 na IV piętrze. Lokal zlokalizowany jest w Żorach na os. Pawlikowskiego. W skład mieszkania wchodzi przedpokój, kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

93 000 zł49 m² 1 897,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3 na sprzedaż wodzisław śląski cena: 93 000 Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie M3 o całkowitej powierzchni 49 m2, położone na 3 piętrze. Nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodeckiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

99 500 zł49 m² 2 030,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 w układzie szwedzkim Mieszkanie na osiedlu Zofiówka przy ul. Wodeckiego w niskim bloku na 4 piętrze. Mieszkanie posiada 3 pokoje, balkon, łazienkę w kafelkach, kuchnię z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grabowo

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł57 m² 4 157,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m2 na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z płyty z 1980r na Osiedlu Gontyny, grabowo, ul. 1 maja. Lokal jest w dobry stanie i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ząbki

Ząbki,mazowieckie

179 000 zł31 m² 5 728 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka o powierzchni 31,25 m2 na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w Ząbkach. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym pow.21,5 m2 - łazienki pow.4,74 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

129 000 zł56 m² 2 303,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 ul.Wrocławska Mieszkanie znajduje się na widokowym 7 piętrze w 3 - klatkowym spokojnym i nie zdewastowanym bloku, z nowoczesną windą i przeprowadzoną termomodernizacją elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł45 m² 8 422,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2014 (m.in. w pełni nowa instalacja elektryczna ) kuchnia, łazienka. Widna kuchnia z dużym oknem. Dwupokojowe, dwustronne (wschód-zachód) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł24 m² 8 155,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

We speak english. For sale 1 room flat in the centre of Wroclaw. 15 min walk to Rynek, 5 min to trms stop, 2 min to bus. For more information call Viber: polecam do sprzedaży kawalerkę w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

488 192 zł63 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 63,18m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 28,27m2. z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

330 000 zł73 m² 4 507,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotowa oferta obejmuje zamknięte osiedle mieszkań zlokalizowanych w cichej i spokojnej okolicy Plewisk, niespełna 1,5km od granicy Poznania. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

140 000 zł43 m² 3 222,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 43,45m2 parter na 3 p. w apartamentowcu na dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie ze skosami (po podłodzie 52,14m2) Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rozkładowe 2 pok mieszkanie 46 mkw.+ loggia ok 1m. Całość ma 50,2 m wraz z pomieszczeniem przynaleznym - piwnicą 4,20 m, w cichej , spokojnej , zielonej części Grochowa ul. Szklanych.