dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wasilków,podlaskie

185 000 zł45 m² 4 112,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w cichej i spokojnej części Wasilkowa przy ulicy Kruczej. Nieruchomość o powierzchni 44,99m2 znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

732 000 zł114 m² 6 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3 poziomowe znajduje się na małym osiedlu domów wielorodzinnych w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Decjusza i Lasu Wolskiego - w sercu prestiżowej Woli Justowskiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

349 900 zł49 m² 7 104,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, wysoki Standard: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Julianów-Marysin-Rogi

Łódź,łódzkie

113 000 zł30 m² 3 766,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, mam Państwu do zaoferowania 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Jgiełły w spokojnej okolicy. Nieruchomość składa się z jednego pokoju z osobną kuchnią. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

625 642 zł101 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

W 5 piętrowym budynku zaplanowano 111 mieszkań w przyjaznych metrażach 29-74m2, każde z nich posiadać będzie balkon. Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w podziemiu znajdzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 6 piętrze 7 piętrowego budynku przy ul.Świętokrzyskiej. Większy pokój z balkonem wychodzącym na ul. Świętokrzyską i widokiem na Pałac Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł80 m² 3 962,73 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,5 m2 znajdujące się na 5 piętrze 8 piętrowego bloku. Rozkład pomieszczeń: - salon, - kuchnia, - 3 sypialnie, - przedpokój, - łazienka, - wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł27 m² 8 948,55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż kawalerka z oddzielną kuchnią oraz dużym balkonem w nowej inwestycji na pograniczu Woli i Śródmieścia. Niniejsza inwestycja to przemyślany kompleks 8 nowoczesnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w historycznej części Nowej Huty Mieszkanie o powierzchni 46 m2 Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z toaletą. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

163 000 zł37 m² 4 382,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle leśne! blok! drugie piętro! cegła! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku ze starej cegły. Lokal pierwotnie składał się z pokoju (15,7m2) i

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gądów Mały

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Gądów mały.Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 50 m2, 2- pokojowe z dużym balkonem. Mieszkanie w pełni rozkładowe, usytuowane na 3 piętrze w sześciopiętrowym zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gorlicka

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł65 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie, zlokalizowane w 4-pietrowym budynku na parterze, ma 65,5 m2. Na tej powierzchni znajdują się przestronny hol, 4 pokoje: salon, dwie sypialnie (jedna z wydzieloną garderobą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania ładne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 38m, usytuoawne w budynku 10 piętrowym na 8 piętrze przy ul.Senatorskiej na Podzamczu. Lokal składa się z 2 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

372 000 zł59 m² 6 297,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie na drugim piętrze w budynku pięciopiętrowym. Zakończenie budowy nastąpi w III kwartale 2017 roku. Mieszkanie 59,07 m2 w cenie 372 000 zł brutto. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

87 000 zł118 m² 737,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Obszerne, wygodne mieszkanie w centrum Wałbrzycha. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka z wc, duży przedpokój, i pomieszczenie gospodarcze. Mieszkanie do remontu, ale łazienka jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

140 000 zł67 m² 2 089,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 Chabrowa - 8 piętro! Do sprzedania ładne, słoneczne i widne mieszkanie czteropokojowe o pow. 67m2. Lokal znajduje się na 8 piętrze w bloku z windą. Z salonu wejście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

323 999 zł70 m² 4 628,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w odrestaurowanej, ocieplonej kamienicy o powierzchni 70m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (w tym jadalnia z kuchnią). Pokoje: 19,5 m2, 18,5 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Nowy Sącz,małopolskie

230 760 zł58 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkania Nowy Sącz oferta sprzedaży bez-czynszowych domów: nowy sącz os. Wólki ul. Bema. Więcej szczegółów na kontakt: cena 4000 zł brutto/ m2. Zespół sześciu szeregowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Bielany

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł150 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowych apartamentów o powierzchni 150 mkw. w inwestycji powstającej w prestiżowej części - skąpanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

217 102 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie kawalerkę o pow. 29,74 mkw znajdującą się pięknej, całkowicie odrestaurowywanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w bloku z cegły, typu M3 o pow. 48m2 na wysokim parterze do odświeżenia. Dwa oddzielne pokoje 18 i 12m2- na podłodze panele, ściany gładzie. Kuchnia- płytki na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

138 000 zł60 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na mniejsze. Mieszkanie 60m2 w Śródmieściu pomiędzy Rynkiem a Pl. Magistrackim, przy kompleksowo wyremontowanym podwórku z monitoringiem. Budynek w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł83 m² 4 795,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowe, atrakcyjne mieszkanie ze skosami, na niewielkim kameralnym osiedlu zamkniętym z ochroną. Ostatnie, trzecie piętro 61m i poddasze 22m. Mieszkanie wymaga remontu. Dach świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie dwupokojowe 53 m przy Rondo Wiatraczna Doskonale położenie jeżeli chodzi o komunikacje miejska autobusy tramwaje.10 min autem do Centrum Warszawy.Miejsce wymarzone do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

278 000 zł53 m² 5 245,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,12 m2. Mieszkanie usytuowana na 4 piętrze w 5-cio piętrowym bloku z windą w budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 900 zł50 m² 3 203,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 49,91m2 parter w apartamentowcu na dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym balkonem. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

135 000 zł63 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-5, położonego na trzecim piętrze w bloku przy ul.Krakowskiej. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, cicha spokojna okolica, bardzo miłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

133 000 zł56 m² 2 375 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 ul. Wielkopolska ( komórka na tym samym pietrze) Trzy nieprzejściowe pokoje o dobrym nasłonecznieniu, z dużym balkonem z pięknym widokiem na zielona część miasta. Salon otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

219 000 zł40 m² 5 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40m2 zlokalizowane przy ul. Wyspiańskiego na osiedlu Kmity. Położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z 2 niezależnych pokoi, jasnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

169 000 zł56 m² 3 045,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż dwóch pokoi o powierzchni 55,5m2 zlokalizowanych na I piętrze w kamienicy. Nieruchomość po kapitalnym remoncie : wymienione wszystkie instalacje, co-gaz (piec dwufunkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

255 873 zł60 m² 4 264,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / nowe / balkon / piwnica Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

481 358 zł80 m² 6 000,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, 5 pokojowe o pow. 80,22m2 z 8m2 balkonem. Mieszkanie mieści się na V piętrze nowego budynku znajdującego się na granicy Starego Miasta oraz Południa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

125 000 zł38 m² 3 324,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Tysiąclecie. Jest to przestronne M-3 o powierzchni 37,6 m2 usytuowane na trzecim pietrze w bloku cztero piętrowym. Okna są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

554 300 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży słoneczny 3- pokojowy apartament, znajdujący się w nowej inwestycji, o powierzchni 55,43 m2. W prestiżowym budynku nad Wisłą, w pobliżu centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł33 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią. Mieszkanie składa się z pokoju z wydzielonym miejscem na sypialnię, widnej kuchni, łazienki. Mieszkanie jest w dobrym stanie, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

190 000 zł65 m² 2 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Białym Kamieniu na wysokim parterze,o powierzchni 65m 2. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni,łazienki oraz wc. Po kapitalnym remoncie pokoje oraz łazienka. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

153 000 zł60 m² 2 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2, zlokalizowane w bloku 4 piętrowym na 4 pietrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni otwartej na jeden z pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

300 713 zł61 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie objęte promocją cenową! 0% prowizji! bez podatku od czynności cywilnoprawnych! Do sprzedania lokal mieszkalny w standardzie deweloperskim znajdujący się w "willi na Gorlickiej" -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malchera

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

125 000 zł64 m² 1 953,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dobra cena Sprzedaż M-5 położone na pierwszym piętrze niskiego bloku. Układ 3 na 1. Pokoje na podłogach panele, ściany: salon- gładź, pozostałe - tapety. Kuchnia w zabudowie-pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Gocław

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł68 m² 7 632,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Doskonała lokalizacja, zielony Gocławek, dogodny punk komunikacyjny, 5 min do tramwaju i autobusu. W bliskim sąsiedztwie park, basen, korty tenisowe, szkoła muzyczna, castorama, auchan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

69 000 zł21 m² 3 236,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni 21,32m2 na parterze kamienicy. Składa się z pokoju, osobnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie w stanie do remontu. W związku z planowanymi remontami.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij