dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

245 500 zł32 m² 7 591,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozkład mieszkania Rewelacyjny układ kawalerka z oddzielną sypialnią + przestronna praktyczna duża garderoba + oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł66 m² 3 657,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Adaptacja poddasza usytuowana w kamienicy z lat 20 zlokalizowanej u zbiegu ulic Mickiewicza i Boh. Warszawy. Mieszkanie zaadoptowane w 2001 roku ze strychu. Nad mieszkaniem znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 000 zł72 m² 2 055,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie W niskiej cenie!72m2! kamienica,centrum,3piętro po wymianie instalacji,piec gazowy nowego typu dwufunkcyjny,na ścianach gładzie,na podłogach panele,gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

133 000 zł34 m² 3 911,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne, ustawne mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie M-3 o pow. 34 mkw, na pierwszym piętrze z balkonem. W pokojach na podłodze położono parkiet, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Włocławek,kujawsko-pomorskie

145 000 zł48 m² 3 034,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Alfa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie na sprzedaż we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Mieszkanie oferowane do sprzedaży, to nowocześnie i ładnie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy do oglądania i zakupu ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49m2 , usytuowane w wysokim ocieplonym bloku w południowej części miasta, w dzielnicy Zielony Dębiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

253 000 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe w Nowej Hucie na os. Kalinowym. Mieszkanie jest po generalnym remoncie (nikt w nim nie mieszkał) wymienione okna, instalacje. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

240 000 zł61 m² 3 934,43 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie o powierzchni 61m2, usytuowane na ósmym piętrze ośmiopiętrowego bloku z windą. Nieruchomość jest jasna, idealna jako inwestycja. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

193 000 zł72 m² 2 680,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania de-lux typu m-6 w układzie 2x2, położonego na dogodnym czwartym piętrze w bloku przy ul.Opolskiej. Mieszkanie do wprowadzenia. Ciekawa aranżacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

181 500 zł43 m² 4 252,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w stanie deweloperskim typu M-3 położone na V piętrze w nowym budownictwie. Budynek zlokalizowany w samym centrum Bydgoszczy na przestronnej działce z koncepcją 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pukowca

Rybnik,śląskie

123 000 zł47 m² 2 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne M3 Chwałowice ul. Pukowca 123 000 zł Biuro Nieruchomości Prestige prezentuję Państwo komfortowe mieszkanie M3 o powierzchni 47 m 2 usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Gniezno,wielkopolskie

195 750 zł51 m² 3 863,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Elegancki kompleks mieszkaniowy - apartamenty w kameralnym otoczeniu z zorganizowaną zielenią to inwestycja "eo29d" w Gnieźnie przy ulicy Elizy Orzeszkowej nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczedrzykowice

Szczedrzykowice,dolnośląskie

85 000 zł103 m² 825,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny w miejscowości Szczedrzykowice( ok. 15 km od Legnicy) o pow. ok. 70m2 składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz przynależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł56 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 56m2 znajdujące się na wysokim parterze w ocieplonym, odnowionym bloku na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się z trzech nieprzejściowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

346 071 zł65 m² 5 289,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Doskonała lokalizacja nowe budownictwo na skrzetusku Budynek zaprojektowano jako sześciokondygnacyjny z dwoma klatkami schodowymi. Pod budynkiem ulokowane zostaną miejsca postojowe, za estetyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

83 000 zł48 m² 1 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej części Szczawna- zdrój. Mieszkanie po remoncie - ogrzewanie gazowe nowy 2 funkcyjny piec, okna pcv, panele. W mieszkaniu 3 pomieszczenie, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

238 000 zł53 m² 4 456,93 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam piękne mieszkanie na ul.Santockiej, położone w nowym budynku z lat 90. Mieszkanie jest zadbane, gotowe do zamieszkania. Składa się z 2 pokoi rozkładowych w których na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

97 000 zł47 m² 2 063,83 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M3-47m2 znajdujące się na ul.26 Marca składające się z 2 pokoi,kuchni z oknem,łazienki w kafelkach.Na ścianach gładzie,na podłodze panele oraz kafle.W pobliżu szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

508 900 zł71 m² 7 167,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

474 000 zł54 m² 8 843,28 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2 z dużym balkonem tuż przy metrze Pole Mokotowskie i uczelni sgh. Dwustronny, rozkładowy i bardzo widny lokal o dużym potencjale aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gaj

Trzebinia,małopolskie

145 000 zł64 m² 2 265,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 64m2 położone w Trzebini na osiedlu Gaj, składające się z 3 pokoi (dwóch sypialni i dużego przechodniego salonu), kuchni, łazienki oraz wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

118 000 zł36 m² 3 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36m2, położone w Chrzanowie na osiedlu południe. Lokal składa się z dwóch pokoi (przechodniego pokoju dziennego oraz części sypialnej, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Kraków,małopolskie

405 410 zł57 m² 7 112,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Garden Residence to prestiżowe osiedle położone na krakowskim Zabłociu. Inwestycja składa się 5-kondygnacyjnego budynku z dominantami, mieszczącego 450 mieszkań. Na osiedlu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

133 000 zł48 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M-3, o powierzchni użytkowej 47m2, składającego się z dwóch pokoi, kuchni otwartej na salon, przedpokoju i łazienki. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

907 400 zł260 m² 3 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:-

3 mieszkania! bezczynszowe duże mieszkania urządzone w nowoczesnym stylu na parterze i 1 piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w ubiegłym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

341 981 zł78 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja. Na sprzedaż mieszkania w dogodnej lokalizacji na Gumieńcach. Wokół pełna infrastruktura. Oddanie mieszkań w stanie deweloperskim jesienią 2016 roku. Mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

239 900 zł30 m² 8 104,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozkład mieszkania Mieszkanie idealne na start lub na wynajem (możliwośc adaptacji na dwa pokoje wraz z oddzielna kuchnia) Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Warszawa,mazowieckie

647 000 zł78 m² 8 265,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 80 m2 mieszkanie 3-pokojowe, wykończone w wysokim standardzie, nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane przez architekta. Idealne dla rodziny z dziećmi lub wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

215 000 zł68 m² 3 161,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży atrakcyjne M-5 przerobione na M-4 o powierzchni 67, 90 m2 mieszkanie to usytuowane jest w wieżowcu na pierwszym piętrze w samym centrum miasta Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł30 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł37 m² 4 297,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

DO sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem na osiedlu skrzetusko Mieszkanie o powierzchni 37m2 na 2 piętrze w wieżowcu w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal w układzie rozkładowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł46 m² 4 978,26 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie wyremontowane w wysokim standardzie, słoneczne z piękną panoramą Bydgoszczy, zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

215 900 zł64 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Super okazja specjalnie dla ciebie! Przedmiotem oferty jest własnościowe trzypokojowe mieszkanie w budynku wybudowanym w 1988 roku z wielkiej płyty w Kielcach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Siemaszki

Kraków,małopolskie

190 000 zł28 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym. Mieszkanie o powierzchni 28m2 położone jest na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 60. Składa się z pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Wola,śląskie

149 000 zł60 m² 2 470,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie typu M4 zlokalizowane w miejscowości Wola (gmina Miedźna) przy ulicy Górniczej o powierzchni użytkowej 60,3 m.kw,położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł45 m² 4 017,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię na mniejsze mieszkanie własnościowe wymagające częściowo remontu na pierwszym piętrze z balkonem w czteropiętrowym wyremontowanym i ocieplonym bloku. Okna (pcv) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzosowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

120 000 zł49 m² 2 448,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 ul. Wrzosowa zamiana na M-6 lub M-5 Zamienię mieszkanie dwupokojowe w centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 1 pietrze niskiego bloku. Super lokalizacja, blisko sklepy, szkoła, przystanek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

258 482 zł52 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe kameralne osiedle na bydgoskich Wyżynach! kupujący zwolniony Z opłaty podatku pcc oraz prowizji. Atrakcyjna lokalizacja! W ofercie sprzedaży lokale mieszkalne w nowo powstającym.