dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

523 830 zł80 m² 6 575 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Wilanowie o łącznej powierzchni 79,85m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Zesłańców Syberyjskich

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł32 m² 9 846,15 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Jednopokojowe mieszkanie na Warszawskiej Ochocie. 5 piętro w 12 nastopiętrowym budynku. Mieszkanie posiada w pełni wyposażoną kuchnię, meble oraz sprzęt agd w zabudowie (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Radogoszcz

Łódź,łódzkie

530 000 zł69 m² 7 674,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na radogoszczu W apartamentowcu. Pasaż Nieruchomości ma przyjemność przedstawić atrakcyjne, jasne i ciche mieszkanie w nowym budownictwie na Radogoszczu. Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

503 000 zł71 m² 7 080,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Tarnów,małopolskie

119 000 zł40 m² 2 994,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedane!oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w Tarnowie Śródmieściu, mieszkanie położone jest na III piętrze budynku wielorodzinnego o 39,74 m.kw. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

195 000 zł66 m² 2 968,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży piękne M-5 o powierzchni 65,6 m2 znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji w samym centrum miasta Częstochowy. M-5 składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł38 m² 7 718,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny dla młodej rodziny lub pod inwestycje na wynajem Możliwość zamknięcia kuchni powstaje wtedy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Warszawa,mazowieckie

372 000 zł51 m² 7 226,11 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypokojowe w stanie do odświeżenia. Okna pcv- kuchnia i salon od strony zachodniej pozostałe pokoje od strony północnej. Balkon, piwnica, aneks kuchenny. Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

258 000 zł60 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 60m2 położone na osiedlu Szwederowo w bloku z cegły,wybudowanym w 1996 roku. Wysoki parter. lokal składa się z dwóch przestronnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

367 578 zł45 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest piękna kawalerka o powierzchni 45,38 m2. W mieszkaniu znajduje się oddzielna kuchnia o powierzchni 10,39 m2. Nieruchomość w nowej inwestycji w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł58 m² 8 086,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dobra lokalizacja, mieszkanie dwupokojowe na 5 piętrze apartamentowca. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i nie wymaga nakładów finansowych w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

427 980 zł61 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest apartament 3-pokojowy w pięciopiętrowym budynku z dużym garażem podziemnym ( możliwość drugiego miejsca na platformie ) znajdujący się na Warszawskim Grochowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Łapy,podlaskie

98 000 zł47 m² 2 085,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedane! Polecamy do sprzedaży przestronne mieszkanie, z balkonem, 47m2, z dwoma niezależnymi pokojami, dwustronne, usytuowane na dobrym III piętrze. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł77 m² 7 012,99 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią. 2 pokoje salon z wyjściem na dużą loggię, kuchnia otwarta na salon (lodówka, zmywarka, piekarnik elektryczny, płyta ceramiczna), garderoba, ubikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

239 299 zł56 m² 4 273,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / ostatnie wolne mieszkania Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

293 000 zł36 m² 8 223,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozklad mieszkania dwa wyjsca na przestronny balkon 6.5m2 z sypialni oraz pokoju dziennego Wysoki Standard: Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż wpełni wyposażone mieszkanie W nowym budownictwie- winda osiedle 6 planet, bydgoszcz, toruńska. Wysoki standard. Teren ogrodzony, ochrona 24h,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

334 851 zł46 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 45,87m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 18,93m2. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fregaty

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł62 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze na prestiżowym osiedlu Marina. Osielde Marina , kameralne osiedle bloków w otoczeniu zieleni, na terenie osiedla zbiornik wodny, boiska, place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Poznań,wielkopolskie

290 000 zł52 m² 5 544,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie dwupokojowe na I piętrze.Blok z cegły.Zadbana klatka.Mieszkanie do odmalowania.Deski na podłodze w bardzo dobrym stanie.Dwa balkony .Mieszkanie dwustronne.Podwórze -stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Baranówka

Rzeszów,podkarpackie

289 000 zł64 m² 4 536,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63,7m2, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego niskiego bloku. Nieruchomość po remoncie. Mieszkanie jest idealnym rozwiązaniem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Boguszowice Stare

Rybnik,śląskie

156 000 zł64 m² 2 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne M5 Boguszowice! Do sprzedania duże i ustawne mieszkanie czteropokojowe o pow. 64m2 znajdujące się w Boguszowicach na osiedlu Południe. Lokal nie wymaga większych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

365 500 zł52 m² 7 028,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Posiadamy również inne ciekawe propozycje mieszkań o innych układach w tej inwestycji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż ładne mieszkanie w nowym budownictwie na os.Glinki! o powierzchni 65 m2 na 1 piętrze dwa przestronne pokoje z możliwością przerobienia na 3 ; na podłogach panele,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł58 m² 5 659,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Serdecznie polecam! Luksusowe mieszkanie! Luksusowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 58,13 m2 usytuowane na parterze na kameralnym osiedlu z 2012 roku zlokalizowane w Kiełczowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł40 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Spokojna okolica, zamknięte osiedle. Kawalerka składająca się z salonu, widnej kuchni, łazienki. Kuchnia wyposażona, zabudowa kuchenna, agd. W łazience kabina prysznicowa. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 271 532 zł117 m² 10 892 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest piękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 116,76 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 34,31 m2, trzy sypialnie o powierzchni: 14,54 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

403 338 zł52 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest apartament 3-pokojowy z aneksem kuchenny, znajdujący się w sercu stolicy - na Woli w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny pokój dzienny, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

313 362 zł38 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest apartament 2-pokojowy z aneksem kuchennym, znajdujący się w bardzo dobrej lokalizacji - na granicy Ochoty i Włoch w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

75 000 zł39 m² 1 923,08 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane na Śródmieściu w Kędzierzynie Koźlu. W okolicy przystanki, sklepy, szkoła, ośrodek zdrowia,idealny dojazd komunikacją. Podstawowe dane Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

308 900 zł37 m² 8 348,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ważne: cena do negocjacji Dwupokojowe , kameralne mieszkanie 37m2 w budynku na granicy Żoliborza i Śródmieścia. 4 piętro z windą. Doskonała lokalizacja i ładna okolica: 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

551 700 zł63 m² 8 757,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce (warszawski Mirów) - połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł66 m² 9 007,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Miejsce idealne zarówno dla koneserów kamienic, jak I dla osób ceniących prestiż oraz stylowy charakter W znakomitej lokalizacji Z pełną infrastrukturą! Jasne i wysokie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

186 000 zł31 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 1 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 31,00m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 21,00m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł62 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży atrakcyjny, 3-pokojowy apartament o pow. 59 m2 plus 3m2 komórka na piętrze. Położony przy ul. Sejmu Czteroletniego w Miasteczku Wilanów. W budynku winda, domofon, całodobowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

108 500 zł56 m² 1 923,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 56,4m 2 usytuowane na parterze budynku II kondygnacyjnego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki z wc oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husycka

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok postepowej / husycka / nowe budownictwo / garaż Oferta Wstrzymana Na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni 52m2 znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem 18,8m. Przestronne, ładnie urządzone, nowoczesne, gotowe do zamieszkania o powierzchni 45,3m2. Mieszkanie składa się z: *sypialni/pokój dziecięcy- 13,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy bardzo atrakcyjne nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe(50 m2) W składa mieszkania wchodzą 2 pokoje (12 m2, 17m2) przedpokój, łazienka oraz jasna kuchnia (10m2). Mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

293 000 zł38 m² 7 660,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij