dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Równa

Warszawa,mazowieckie

561 000 zł76 m² 7 381,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Pradze Północ zlokalizowane w Warszawie. Czteropiętrowy blok został wybudowany w 2000 roku. Mieszkanie znajduje się na 3 i 4 piętrze. Wszystkie okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł54 m² 6 092,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie 2-pokojowe (20m2 + 18m2) z widną kuchnią (okno). Położone na drugim pietrze w trzypiętrowej kamienicy. Na podłodze parkiet do cyklinowania, na ścianach gładź gipsowa, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł38 m² 7 732,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny dla młodej rodziny lub pod inwestycje na wynajem Możliwość zamknięcia kuchni powstaje wtedy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

330 525 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44,07m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 17,18m2. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł106 m² 3 292,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż duże mieszkanie z balkonem w Centrum Szczecina. W skład wchodzą 4 pokoje, garderoba, kuchnia oraz łazienka. Ogrzewanie gazowe, a dodatkowo w salonie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) apartament 4-pokojowy dwustronny - W świetnej lokalizacji w Centrum przy ul. Grzybowskiej! Bardzo ładny rozkład - narożne mieszkanie okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

486 000 zł60 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Gustownie wykończone, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką i wc, zlokalizowane na 2 piętrze 4-piętrowego budynku, otoczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł84 m² 5 208,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 84,39m2, zlokalizowane przy ul. Strażackiej na os. Drabinianka. Położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Składa się z salonu częściowo otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł58 m² 8 603,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Budynek bardzo zadbany, ocieplony, z czterema nowymi windami, domofonem, monitoringiem telewizją przemysłową i całodobowa ochroną. Możliwość rezerwacji miejsca parkingowego pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

344 047 zł42 m² 8 114,32 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ciekawy apartament 1-pokojowy z oddzielną kuchnią, tarasem i ogródkiem na IV piętrze o pow. 42,04 m 2 na Pradze Południe przy Rodzie Wiatraczna w Warszawie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł88 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie o pow. 88 m2 z dwoma balkonami i miejscami parkingowymi. Usytuowane na 1. piętrze w budynku apartamentowym na zielonym, zamkniętym osiedlu z alejkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Harasymowicza

Kraków,małopolskie

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kraków. Podgórze. Do sprzedaży mieszkanie w kameralnym budynku, w atrakcyjnej lokalizacji, z dwoma miejscami parkingowymi W księdze wieczystej powierzchnia mieszkania z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

461 000 zł60 m² 7 683,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład, przestronny salon z aneksem kuchennym 28m2, łazienka 4.6m2, I sypialnia 10m2, II sypialnia 9m2, Hol 8m2, Balkon 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł67 m² 7 023,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie z możliwością przerobienia na 4 pokoje. Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

275 590 zł34 m² 8 170 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest apartament 1-pokojowy, znajdujący się w rewelacyjnym połączeniu komunikacyjnym - na Grochowie (praga Południe), przy samym Rodzie Wiatraczna w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Biała

Rzeszów,podkarpackie

316 050 zł75 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży nowych mieszkań o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, położonych na nowym osiedlu w atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa Biała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Piłsudskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

122 000 zł40 m² 3 042,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lexnova okazja! Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 40,10 m2 iip Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu Park Kajki, bażantarnia, dolinka, szkoła podstawowa,przedszkole. Mieszkanie o rozkładowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

342 000 zł42 m² 8 170,09 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 41,86m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 22,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

348 000 zł50 m² 7 016,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Ustawne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, wysoki Standard: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

186 853 zł32 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest apartament 2-pokojowy z aneksem kuchennym, znajdujący się w dobrym połączeniu komunikacyjnym - na Białołęce w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

386 000 zł55 m² 6 988,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy bardzo ładne rodzinne , rozkładowe mieszkanie. Mieszkanie jest narożne dzięki czemu udało się doskonale wykorzystać powierzchnię.Doskonałe doświetlenie. Aneks kuchenny z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

340 600 zł47 m² 7 313,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł120 m² 7 800,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Wyjątkowy przestronny apartament na IX kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł51 m² 9 196,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na Saskiej Kępie. Spokojna, zielona okolica. Niska zabudowa, dużo zieleni. Blisko szkoły, przychodnia, sklepy i punkty usługowe. Blok w tym roku był odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

130 000 zł57 m² 2 280,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

.*** Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem! w kamienicy w centrum miasta. Dwa w pełni rozkładowe pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój, ogrzewanie piecowe (wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piłsudskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

320 000 zł138 m² 2 318,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż duże jasne, przestronne mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w kamienicy w ścisłym centrum Szczecina.Doskonała lokalizacja i aranżacja sprawia ,że jest to również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

273 658 zł36 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 35,54m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 18,22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

392 500 zł55 m² 7 193,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania W każdym pokoju duże efektowne drewniane okna (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł57 m² 5 246,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w nowoczesnym budynku mieszkalnym w kameralnej i cichej części Białołęki w okolicach Trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Polecam serdecznie! Kawalerka rozkładowa, 37m2 za 230tys do neg. Na sprzedaż przestronne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 usytuowane na I piętrze w VIII-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

335 500 zł46 m² 7 257,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Salon z aneksem kuchennym 24,2m2 Łazienka 3,5m2 Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

407 000 zł54 m² 7 604,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21 m2, sypialnia 10.09 m2, Sypialnia 8,2 m2, Łazienka 4.5m2 m2, Łazienka 2- 2.8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

457 500 zł65 m² 7 082,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Rozkładowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 2,3 lub 4 pokoje! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

394 538 zł58 m² 6 750,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w budynku zlokalizowanym jest w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Edukacji

Tychy,śląskie

156 000 zł51 m² 3 060,02 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w rozsądnej cenie? Do sprzedaży mieszkanie na osiedlu E, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Miejskiego, szkół, przedszkola, sklepów i innych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bojary-Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

195 000 zł54 m² 3 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy państwu przytulne 3-pokojowe mieszkanie w o powierzchni 54m2 (wliczane w czynsz 39m2) usytuowane na I piętrze w bloku z cegły wybudowanym w 1997 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł38 m² 7 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie. 2 pokoje, na podłogach panele, nowe drzwi. Widna kuchnia, na podłodze gres polerowany. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna, hydrauliczna, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł90 m² 10 888,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 90 m.kw. położonego na 8 piętrze 12 piętrowego apartamentowca przy ul. Gwiaździstej w okolicach Kępy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyględowska

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł48 m² 10 520,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na terenie osiedla zamkniętego Marina Mokotów z widokiem na jeziorko tereny rekreacji place zabaw itp. Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Marina. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie położone jest na szóstym piętrze w budynku jedenastopiętrowym z 2006 roku. Do dyspozycji mieszkańców dwie nowoczesne windy otis w tym jedna towarowa. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzeszkowej

Gniezno,wielkopolskie

194 490 zł50 m² 3 859,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Elegancki kompleks mieszkaniowy - apartamenty w kameralnym otoczeniu z zorganizowaną zielenią to inwestycja "eo29d" w Gnieźnie przy ulicy Elizy Orzeszkowej nowoczesność technologii.