dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł56 m² 7 540,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opis mieszkania: - ul. Surowieckiego, blisko Metra Ursynów - 55,7 m2 - 2 pokoje, 18 m2 i 10 m2 - kuchnia widna, oddzielna 10m2 - łazienka z wanną - 2 piętro w budynku 3 piętrowym - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Białystok,podlaskie

205 000 zł38 m² 5 380,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego, w zacisznej części osiedla położonego na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pietkiewicza

Białystok,podlaskie

254 000 zł54 m² 4 721,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

*** tylko U nas *** przytulne, przestronne mieszkanie na bezpiecznym osiedlu*** Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone w zacisznym miejscu osiedla Bacieczki. W pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

55 000 zł18 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalaerka na 1 piętrze na Piaskowej Górze o powierzchni 18m2. Mieszkanie składa się z jedenego pokoju, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki z wc i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł64 m² 4 378,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Duże ( 64 m2 ) mieszkanie 3-pokojowe. Lokal znajduje się na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy, w okolicy Krakowskiej. Mieszkanie składa się z trzech osobnych pokoi, dużej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

128 000 zł40 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w cichej okolicy Podzamcza. 2 pokoje, otwarta kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, łazienka z wc, przedpokój oraz duży aktualnie zabudowany balkon. nieruchomość po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł37 m² 9 196,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Świetna inwestycja dostępna od zaraz. Mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji moduo house, w pobliżu centrum biznesowego na ul. Domaniewskiej i Galerii Mokotów. Widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

193 000 zł44 m² 4 426,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie w Śródmieściu bardzo blisko politechniki/uniwersytetu. Ze względu na dogodną lokalizację jest też dobrą inwestycją pod wynajem. Mieszkanie po remoncie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł20 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży kawalerka o pow. ok 20, 20 mkw, znajdująca się na parterze w budynku IV piętrowym. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje, okna, drzwi, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolewska

Łódź,łódzkie

334 700 zł57 m² 5 882,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamentowiec 2010r. Teren ogrodzony,ochrona I monitoring,ul.Karolewska WITAM,oferuję do sprzedaży mieszkanie usytuowane w apartamentowcu z 2010r., o powierzchni 56,90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł50 m² 11 388,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Opis mieszania: - ul. Śniadeckich, śródmieście - mieszkanie jasne, ciche, gotowe do zamieszkania - 50,5 m2 - 3 pokoje, rozkładowe - kuchnia widna, otwarta na salon - wysokość mieszkania: 2,80 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Snycerska

Kraków,małopolskie

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1940

Chcesz zainwestować ? Mieć zapewnioną emeryturę z wynajmu mieszkań? Przy wymianie dachu można go podnieś i na piętrze powstaną 2 ładne nieduże mieszkania. W sumie mogą być 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skowronków

Tarnów,małopolskie

165 000 zł48 m² 3 402,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od kupującego! polecamy! Do sprzedania spółdzielczo-własnościowe mieszkanie z założoną księgą wieczystą położone w Tarnowie przy ul. Skowronków. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chwałowice

Rybnik,śląskie

89 000 zł36 m² 2 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciekawa kawalerka w centrum Chwałowic! Do sprzedania ustawna i słoneczna (strona południowa) kawalerka o pow. 36m2 w Chwałowicach. Mieszkanie znajduje się w bardzo korzystnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

292 617 zł48 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie -2 pokojowe, o powierzchni 47,97 m2, położone w okolicy Ul. Nowohuckiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim znajduje się na 4 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Lotnisko

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

362 169 zł98 m² 3 699 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty Przy Parku Tylko w Biurze Alfa Mamy przyjemność prezentować Państwu nową inwestycję obejmująca kompleks czterech budynków wielorodzinnych położonych w Grudziądzu ,centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopickiego

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł36 m² 6 638 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.36m2 2-pokoje usytuowane na wysokim parterze w budynku 3-piętrowym ul.Chłopickiego w dobrym stanie na osiedlu ogrodzonym. Pokoje o pow.16m2,7m2 podłoga parkiet. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Żory,śląskie

138 000 zł56 m² 2 464,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 W niskim bloku! os. Korfantego cena: 138.000 ZŁ Komplex Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie M4 o całkowitej pow. 56m2, zlokalizowane w Żorach na Os. Korfantego w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł74 m² 3 094,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie M5/75m2, usytuowane w bloku w Fordonie (os. Przylesie). Mieszkanie składa się z czterech niezależnych pokoi (24m2/12m2/12m2/10m2), kuchni (7m2), łazienki (5m2), wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

395 600 zł46 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przykład zabudowy ekskluzywnej w budownictwie mieszkaniowym, jednak na tle dotychczasowych realizacji ta zabudowa będzie wyjątkowa. Naszym celem stało się zrealizowanie ekskluzywnej wizji mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

206 882 zł28 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- piękna, zrewitalizowana kamienica Z windą W centrum - ogrzewanie miejskie! - 0% prowizji od kupującego! - bez 2% podatku pcc! Polecam na sprzedaż kawalerkę o pow. 28 mkw znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Słupsk

Słupsk,pomorskie

210 000 zł80 m² 2 625 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim położone w bloku z 2010 roku w Centrum miasta! Nieruchomość o powierzchni 80m2 składająca się z dwóch kondygnacji posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dębniki

Kraków,małopolskie

845 520 zł131 m² 6 464,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie. Proponujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego nowego mieszkania 4-pokojowego (147,64m2) , położone w nowym budynku w dzielnicy Dębniki, w okolicy ulicy Zbrojarzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hrubieszowska

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł54 m² 4 925,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Super okazja! Serdecznie polecam! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow.53,80m2 położone na piątym piętrze z windą w bloku przy ul.Hrubieszowskiej. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

1 757 211 zł215 m² 8 173 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2005

Luksusowe, wygodne mieszkanie z miejscem garażowym. Pięknie wykończone i urządzone. Lokal składa się z 5 sypialni, kuchni z jadalnią, salonu, 2 łazienek, wc,3 garderób. Charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

263 600 zł59 m² 4 467,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / balkon / piwnica / winda Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Siemianowice Śląskie,śląskie

159 000 zł47 m² 3 382,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Siemianowice-Bytków. 2 pok., 47 m2 - do zamieszkania bez nakładów. Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Niepodległości w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

471 800 zł67 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Apartament W zabytkowej kamienicy na starym mieście, winda, media miejskie, garaż podziemny Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 67,40 mkw znajdujące się przepięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

277 300 zł47 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie Z tarasem W popularnej okolicy! 0% prowizji! Do sprzedania atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na spokojnym osiedlu na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batuty

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł46 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy samym wejściu do metra Służew (dobry dojazd do Galerii Mokotów - 10 min.). Dwa pokoje (salon połączony z kuchnią), balkon 6m2 plus komórka lokatorska, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew-Wschód

Łódź,łódzkie

199 000 zł53 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pasaż Nieruchomości ma przyjemność przedstawić atrakcyjne mieszkanie. Wysokie pomieszczenia oraz duże okna sprawiają, że pomieszczenia są widne i dobrze nasłonecznione. Na powierzchni 53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Siemianowice Śląskie,śląskie

195 000 zł49 m² 3 987,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy do zapoznania się Z naszą ofertą! oferta godna uwagi oraz polecenia! Firma nasza oferuje Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Grunwaldzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

128 000 zł35 m² 3 657,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zadbana, przestronna kawalerka, po remoncie, idealnie usytuowana na 1 piętrze, w centrum osiedla Żeromskiego, składa się: z pokoju 20m2, z wbudowaną szafą wnękową oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wandy

Katowice,śląskie

139 000 zł36 m² 3 850,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Firma nasza oferuje Państwu do sprzedaży kawalerkę zlokalizowaną w Katowicach po kapitalnym remoncie! idealne mieszkanie pod inwestycję - wynajem bądź do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiwerska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł81 m² 8 024,69 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Ciche zadbane mieszkanie usytuowane na wysokim parterze budynku /rama H/, na osiedlu zamkniętym przy ul. Kiwerskiej na Bielanach. Składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc i dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grójec

Grójec,mazowieckie

175 000 zł48 m² 3 631 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe położone blisko centrum miasta. Duży pokój z balkonem, sypialnia, kuchnia przygotowana pod stałą zabudowę, łazienka, przedpokój. W pokojach i przedpokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chwałowice

Rybnik,śląskie

168 000 zł56 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Chwałowice - parter! Do sprzedania ustawne i przestronne mieszkanie trzypokojowe w Chwałowicach o pow. 56 m2. Lokal znajduje się na wysokim parterze, pokoje nieprzechodnie. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł61 m² 4 875,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe mieszkanie W kameralnej inwestycji miejsce postojowe zewnętrzne W cenie - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w standardzie deweloperskim znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

110 000 zł30 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowo powstające mieszkanie Z podziału. Polecam serdecznie! Atrakcyjne inwestycyjnie bądź na własny użytek. Lokal powstanie z podziału większego 75m mieszkania. Blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Wzgórzu

Słupsk,pomorskie

97 000 zł43 m² 2 255,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Pilne! Mieszkanie 43 metry, dwa pokoje kuchnia, łazienka, piwnica.Lokalizacja ul. Na Wzgórzu 1/3. Mieszkanie na parterze w kamienicy ok 5 lat temu po kapitalnym remoncie (posadzki, płytki, ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Róż

Kraków,małopolskie

194 100 zł33 m² 5 802,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy kawalerkę w cichej okolicy w pobliżu Parku Ratuszowego. Mieszkanie Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki. Całość o powierzchni 33,45.