dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł46 m² 16 801,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lux 2 pokoje mieszkanie z panoramą Warszawy | Ostatnie piętro | Klimatyzacja | Ursus Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie (45,77 m ) przy ul. Herbu Oksza 25 (inwestycja Stacja Nowy Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

309 000 zł37 m² 8 306,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Możesz skorzystać Z rodzinnego kredytu mieszkaniowego! Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze przy ul. Dąbrowskiego 97, łódź (górna / Dąbrowa) Powierzchnia: 37,20 m Piętro: 1 Rodzaj prawa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

1 370 000 zł97 m² 14 123,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowy lokal położony w kamienicy w samym centrum Rzeszowa, przy jednej z głównych ulic miasta ul. Naruszewicza. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł54 m² 8 186,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na parterze z ogrodem o powierzchni 54,36 m2 w nowej inwestycji na widokowej działce w Rzeszowie przy ul. Budziwojskiej ( blisko Tyczyna) - przedsprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

774 439 zł45 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

648 000 zł41 m² 15 804,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Livinder ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o pow. 41 m , położone na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku przy ul. Raciborskiej 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

1 699 245 zł51 m² 33 194,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwońi umów się na prezentację! sprzedaż prosto od dewelopera! bez prowizji! luksusowe apartamenty Z miejscem cumowniczym atuty - prestiżowe osiedle apartamentowców- gotowe apartamenty 1, 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

745 000 zł34 m² 21 924,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańska idealne do życia i jako inwestycja Jeśli marzysz o mieszkaniu w centrum miasta lub szukasz nieruchomości, która będzie doskonale zarabiać na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Tczew,pomorskie

499 999 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament z ogródkiem w centrum Tczewa - 47 m Atuty: prywatny ogródek ok. 60 m z tarasem 15 m i widokiem na most tczewski Kameralny apartamentowiec (tylko 20 lokali),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

595 000 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow 70 m2 zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu w bloku z lat 90. Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł51 m² 13 754,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Metro / pkp Żerań / S8 - Ekspresowa mobilność - Centrum na wyciągnięcie ręki Największym atutem jest to, że nie stoisz w korkach na Białołęce , tylko korzystasz z transportu szynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

306 879 zł30 m² 10 222,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł42 m² 14 436,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ładnego mieszkania o powierzchni 39,58 m (+ komórka lokatorska o powierzchni 1,98 m ), zlokalizowanego na Sołtysowicach. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

2 490 000 zł105 m² 23 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu położonego na najwyższej kondygnacji przedwojennej kamienicy w sercu warszawskiego Śródmieścia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

339 721 zł34 m² 10 113,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

799 900 zł26 m² 30 542,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz perły inwestycyjnej w Gdańsku? Nie zwlekaj - fantastyczna inwestycja w Gdańsku. - marzenie dla osoby chcącej wypocząć w Gdańsku i skorzystać z luksusów osiedla i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł36 m² 17 945,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Avenue Estate prezentuje doskonałą inwestycję przy samym metrze Stare Bielany - 2 pokoje w klimatycznej kamienicy atuty metro Stare Bielany tuż przy budynku, atrakcyjna inwestycja pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Baildona

Katowice,śląskie

579 000 zł49 m² 11 891,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne mieszkanie - bardzo blisko centrum - zamknięte osiedle Z ochroną - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Service in English - Do sprzedania dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

459 000 zł51 m² 9 035,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Umowa przedwstępna Na sprzedaż 2-pokojowe, ponad 50-metrowe mieszkanie przy ulicy Płk Stanisław Dąbka na gdyńskim Obłużu. To bardzo dobra propozycja dla osób, które szukają mieszkania do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Lokal mieszkalny (bliźniak) wraz z pomieszczeniami gospodarczymi zaledwie 100m od Jeziora Dargin (szlak wjm) Harsz gmina Pozezdrze Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

652 000 zł51 m² 12 784,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 750 000 zł117 m² 23 544,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

*Wyłącznie u nas* Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 117 m , położony na 1. piętrze kameralnego budynku w prestiżowej inwestycji Apartamenty Arkadia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Morelowa

Kraków,małopolskie

4 421 237 zł133 m² 33 209,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nova residence - kameralny luksus W sercu woli justowskiej Nowoczesna architektura | Tylko 6 apartamentów | Winda z bezpośrednim dostępem | Prywatne ogrody i tarasy | Luksusowy standard Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

265 000 zł46 m² 5 743,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż Mieszkanie o pow. 46,14m2 ul. Mickiewicza - centrum Giżycka Przedmiotem sprzedaży jest dobrze zlokalizowane mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku mieszkalnym przy samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Truszkowskiego

Kraków,małopolskie

704 052 zł44 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowy apartament z garażem i komórką, w Krakowskich Bronowicach. Inwestycja to prestiżowe, kameralne osiedle, zlokalizowane w okolicy ulicy Tetmajera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morelowa

Gdańsk,pomorskie

629 000 zł45 m² 13 854,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne, doskonale utrzymane 2 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim budynku z 2012 roku, znajdujące się na zamkniętym osiedlu z ochroną. Komfort mieszkańców podnosi doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł48 m² 7 661,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Wyszyńskiego, w budynku z windą, po termomodernizacji. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł46 m² 8 275,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie atrakcyjnie położone, okolica cicha i spokojna, dobra komunikacja do centrum miasta. W pobliżu sklepy, szkoły oraz inne obiekty użyteczności publicznej. Lokal słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kościuszki

Elbląg,warmińsko-mazurskie

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Polecamy bardzo ładne mieszkanie 1 pokojowe o pow. 37 m2, po generalnym remoncie, usytuowane na wysokim parterze w bloku 3 piętrowym ( rok budowy 1992 ) przy ul.Kościuszki. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Warszawa,mazowieckie

797 500 zł61 m² 13 073,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Osiedle składa się z 4 budynków 2-lokalowych w zabudowie bliźniaczej (łącznie 8 mieszkań ). To zapewnia prywatność i komfort mieszkańcom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł38 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Warszawa Targówek, ul. Żuromińska Miejsce, w którym możesz zacząć nowy rozdział Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej części Warszawy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sąsiedzka

Wrocław,dolnośląskie

549 800 zł48 m² 11 454,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Szukasz mieszkania, w którym od progu poczujesz spokój? Takiego, do którego chce się wracać po pracy? To 48-metrowe mieszkanie położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

508 999 zł34 m² 14 831 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,32.