dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 016 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 016 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

383 024 zł52 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek położony jest na zielonym terenie spokojnego i cichego Osiedla Młodych, wzniesionego w 2 połowie lat 50. ubiegłego wieku, w kwartale ulic: wspólna Droga, szaserów, garwolińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

533 910 zł48 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zabytkowy budynek przy Okrzei 26, pamiętający jeszcze konne tramwaje znajduje się w rejonie prawobrzeżnej Warszawy, w którym zachodzą niezwykle dynamiczne zmiany. Kamienica stoi blisko ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 834 400 zł149 m² 12 294,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 3 pokojowy, 149,2 m2, 1 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, śródmieście , ul.Noakowskiego. Gotowe do odbioru! Inwestycja usytuowana jest na warszawskim Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

756 600 zł63 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Kamienicę przy Jagiellońskiej wzniesiono w latach 1911-1912 w stylu wczesno modernistycznym. Na fasadzie pozostało niewiele śladów dawnej świetności i bogactwa. Wynika to z faktu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

384 540 zł30 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Targowa 21 to wspaniały przykład jak niemal doszczętnie zrujnowany budynek można przywrócić do czasów świetności. Wojewódzki Konserwator Zabytków w Warszawie nie zgodził się na rozbiórkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

411 974 zł31 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

365 508 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa, wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie doceniających otoczenie licznych parków i miejsc rekreacji na Woli. Przy al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kępna

Warszawa,mazowieckie

405 444 zł36 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kępna to jedna z najstarszych ulic warszawskiej Pragi. Nazwę zawdzięcza Saskiej Kępie, z którą łączył ją most przez wiślaną łachę. Ulica zamieszkiwana była w większości przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 226 400 zł104 m² 11 803,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament 4 pokojowy, 103,9 m2, 1 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, śródmieście , ul.Noakowskiego. Gotowe do odbioru! Inwestycja usytuowana jest na warszawskim Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

365 508 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

5 312 044 zł205 m² 25 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Inwestycja mieści się w dzielnicy Śródmieście. Jest to wyremontowana kamienica łącząca w sobie elementy neorenesansowe, w części historycznej z akcentami modernistycznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

277 782 zł40 m² 6 989,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

510 041 zł37 m² 13 770 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament 1 pokojowy, 37,04 m2, 3 piętro w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, śródmieście , ul.Górnośląska. Gotowe do odbioru! Inwestycja mieści się w Śródmieściu. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

319 083 zł44 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

555 505 zł65 m² 8 510,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na szóstym piętrze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe przy ul. Międzyborskiej, blisko Jeziorka Gocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, słoneczne mieszkanie, po kapitalnym remoncie przeprowadzonym we wrześniu 2016r, usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku. Składa się: z 2 pokoi [17 i 9m2], kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garażowa

Warszawa,mazowieckie

517 820 zł61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokoje, 60,92 m2, na czwartym piętrze w stanie deweloperskim, położone w Warszawie przy ul. Garażowej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowe. Cena brutto m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

697 639 zł80 m² 8 668,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe, położone na szóstym piętrze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe, blisko Jeziorka Gocławskiego. Planowany termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Warszawa,mazowieckie

329 784 zł44 m² 7 489,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana jest w Aninie. Oferuje znakomite połączenia komunikacyjne, w tym między innymi bezpośredni (zaledwie 3 minuty spacerem od naszej inwestycji) dostęp do stacji Szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

362 341 zł46 m² 7 854,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1 piętrze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe, blisko Jeziorka Gocławskiego. Planowany termin zakończenia budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Włochy

Warszawa,mazowieckie

292 500 zł45 m² 6 523,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44.84 m2 położone na parterze w budynku 5-piętrowym. Mieszkanie dostępne w programie MDM. Zakończenie budowy: IV kwartał 2018 r. Camlia to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

806 004 zł75 m² 10 778,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów.Powstanie 277 mieszkań 1,2,3,4 pokojowych. Jedną z zalet mieszkań są wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

3 340 400 zł119 m² 28 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

497 019 zł39 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

207 711 zł42 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokojowe, 42.39 m2, pierwsze piętro w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja woj. mazowieckie, ząbki. Inwestycja zrealizowana. Inwestycja w Ząbkach cechuje się doskonałą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

558 004 zł42 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

303 831 zł61 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle Neptun to budowany w kilku etapach na 3-hektarowej działce w Ząbkach przy ul. Powstańców kompleks budynków, w których docelowo znajdzie ok. 600 mieszkań o powierzchni od 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

424 218 zł57 m² 7 429,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycję zlokalizowano na Bemowie w pobliżu Wojskowej Akademii Technicznej. Sprawny transport zapewniają linie tramwajowe i autobusowe. Dodatkowo w pobliżu znajdują się stacje rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

619 068 zł90 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stacja Metra Stare Bielany

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł36 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedania klimatyczne, 2 pokojowe mieszkanie na Starych Bielanach. 1 piętro w 2 piętrowej kamienicy z 1958 roku. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kępna

Warszawa,mazowieckie

505 714 zł40 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

744 716 zł49 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

493 970 zł42 m² 11 664 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

666 954 zł82 m² 8 115,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe, położone na 6 piętrze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe, blisko Jeziorka Gocławskiego. Planowany termin zakończenia budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł54 m² 11 146,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania 3 pokojowe, klimatyczne mieszkanie na Starym Żoliborzu. 2 piętro w kamienicy. 4 piętrowej z 1936 roku. Własność. Mieszkanie świetnie skomunikowane.( w pobliżu stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Macierzysz

Macierzysz,mazowieckie

798 000 zł132 m² 6 022,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestiżowa lokalizacja, wyjątkowe miejsce, doskonałe ceny! Mieszkanie o pow 132 m 2 , taras 18,37 m 2. Inwestycja Zen Garden to unikalny projekt zlokalizowany w podwarszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionu AK Włochy

Warszawa,mazowieckie

504 100 zł70 m² 7 179,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 70.21 m2 położone na parterze w budynku 5-piętrowym. Zakończenie budowy: IV kwartał 2018 r. Camlia to nowoczesna inwestycja położona w południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł69 m² 7 215,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja ta to przemyślany kompleks 8 nowoczesnych budynków, który powstaje przy ul. Jana Kazimierza, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, na bliskiej Woli. Osiedle zlokalizowane jest 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionu AK Włochy

Warszawa,mazowieckie

474 200 zł72 m² 6 602,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 71.82 m2 położone na drugim piętrze w budynku 5-piętrowym. Zakończenie budowy: IV kwartał 2018 r. Camlia to nowoczesna inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Warszawa,mazowieckie

657 000 zł65 m² 10 107,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie znajduje się na Żoliborzu w apartamentowcu wybudowanym w 2010 roku. Budynek ten wyróżnia się wysokim standardem wykończenia. Fasada pokryta jest piaskowcem, a do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

2 663 001 zł135 m² 19 764 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij