dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 012 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 012 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł69 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Klienci expandera nie płacą prowizji Kontaktując się w sprawie tej oferty: -otrzymasz telefon do Właściciela w celu obejrzenia Nieruchomości -nie zapłacisz prowizji jeśli zdecydujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł64 m² 5 587,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedsprzedaż III etapu inwestycji Apartamenty na bydgoskich Bielawach to propozycja dla osób szukających wysokiej jakości w najlepszej lokalizacji. Inwestycja została idealnie wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł129 m² 5 968,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Alternatywa dla domu za miastem? Wygodne mieszkanie w apartamentowcu w okolicy ul. Szaserów, z szybkim dojazdem do centrum i pełną dostępnością infrastruktury miejskiej. Szczególnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Aleja Wyścigowa - 2 pokoje osobna kuchnia Bardzo ładne, widne dwupokojowe mieszkanie przy Alei Wyścigowej. Mieszkanie usytuowane na bardzo wysokim parterze w budynku trzynastopiętrowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ratajczaka

Poznań,wielkopolskie

690 000 zł145 m² 4 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Polecam do sprzedaży piękne mieszkanie w zabytkowej odrestaurowanej kamienicy z 1910 roku. Lokal o powierzchni 145 m.kw mieści się na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

405 342 zł110 m² 3 676,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dwupoziomowe trzypokojowe o powierzchni całkowitej 110,25m2 z przynależnym poddaszem. Osiedle. • niska i mało zwarta zabudowa • pełna i dostępna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barska

Kraków,małopolskie

539 249 zł72 m² 7 539,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w nowej inwestycji na ulicy Barskiej znajduje się na Ludwinowie - szybko rozwijającym się rejonie blisko starego miasta. Bezpośrednia bliskość Bulwarów Wiślanych oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

117 000 zł18 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania garsoniera na os. Kazimierzowskim. Mieszkanie składa sie z przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz pokoju. Mieszkanie do remontu lub odświeżenia, w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Proletariacka

Białystok,podlaskie

197 000 zł60 m² 3 283,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację 60m 3 pokojowego mieszkania na IV piętrze w niskim 4p bloku z cegły z dużym balkonem w centrum przy ul. Proletariackiej. Jest to Centrum ale umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard w bezkonkurencyjnej cenie doskonała lokalizacja Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

193 488 zł33 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybitwy

Warszawa,mazowieckie

959 900 zł93 m² 10 321,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

ul. Rybitwy/puławska 4-pokojowe mieszkanie o pow. 93 m2 na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku. Jest winda. Powierzchnie pokoi wynoszą; 25 m2,13 m2,13 m2,10 m2.Kuchnia jest widna i ma 13 m2.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł74 m² 10 946 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

ul.OLESIŃSKA/PUŁAWSKA Piękne ,luksusowe 3-y pokojowe mieszkanie o pow.75 m2 znajduje się na 1-m piętrze w 3-y piętrowym budynku z 1955 r.Mieszkanie o powierzchni 75 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starościńska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł85 m² 11 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

ul.STAROŚCIŃSKA 3- pokojowe mieszkanie o pow.85 m2 znajduje się na 3-m piętrze w 4-o piętrowej kamienicy z 1936 r. Powierzchnie pokoi wynoszą; 23 m2,15 m2 oraz salon o pow.22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

488 850 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 65.18 m2, 3-pokojowe na 7 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, wc, hall, loggia. Osiedle to wyjątkowy projekt;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50 m2 na 2 piętrze w budynku 3-piętrowym z 1962 roku przy ulicy Aleja Stanów Zjednoczonych na Saskiej Kępie. Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

194 184 zł31 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Inwestycja jest zlokalizowana na warszawskiej Białołęce. W okolicy jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Blisko inwestycji jest wiele lokali handlowo-usługowych, takich jak sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na Starej Ochocie, w budynku wybudowanym z cegły w latach 50 z cegły. Budynek jest położony wewnątrz osiedla blisko ulicy Lelechowskiej. Lokal narożny usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Więzienna

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł78 m² 10 897,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania apartament o powierzchni 78 m2 w luksusowym apartamentowcu, 100 metrów od wrocławskiego Rynku. Mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze w budynku z portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Rzeszów,podkarpackie

445 320 zł56 m² 7 994,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Idealne miejsce pod inwestycję! Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 55,70m2, na 3 piętrze w niskim bloku z windą, os. Śródmieście. Sypialnia z wyjściem na kryty balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

159 000 zł50 m² 3 212,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Tysiąclecia 4. Właściciele w mieszkaniu pozostawiają całe wyposażenie. Mieszkanie składa się z : - 2 niezależnych pokoi, - garderoby - widnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

386 000 zł38 m² 10 293,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super mieszkanie 35m2 na powiślu. po generalnym remoncie. Okolice ulic kożmińska, fabryczna. Znakomita lokalizacja w Śródmieściu, niedaleko łazienki, agrykola, trasa łazienkowska. Doskonałe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żubrów

Białystok,podlaskie

285 000 zł52 m² 5 533,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszanie przy ul. Żubrów, w niskim 2-piętrowym, nowiutkim bloku z 2016 roku. Mieszkanie usytuowane na parterze, rogowe. Miejsce idealne dla tych, którzy nie odnajdują się w nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zyty

Zielona Góra,lubuskie

142 000 zł46 m² 3 086,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow 46,4 m2, 2 pokoje, przy ul. Zyty w Zielonej Górze do sprzedaży. Mieszkanie usytuowane w niskim dwupiętrowym bloku, na parterze. Mieszkanie składa się z: 2 pokoj, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kliny

Kraków,małopolskie

361 820 zł71 m² 5 098,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Kliny - stan deweloperski - dla rodziny! Oferujemy państwu do zakupu duże czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 70,96 mkw na Klinach Borkowskich w Krakowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

297 000 zł41 m² 7 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - ołtaszyn / zwycięska ok. / kawalerka Na sprzedaż kawalerka o powierzchni około 41m2. Mieszkanie położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Zielona Góra,lubuskie

134 000 zł38 m² 3 535,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które chcę tutaj Tobie przedstawić znajduje się na 5 piętrze ocieplonego budynku z windą na ulicy Władysława IV Układ mieszkania. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk gajowicka / żelazna / balkon / ciche / winda / piwnica Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

99 700 zł36 m² 2 769,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne , 2 pokojowe, środkowe mieszkanie położone niedaleko szkoły 26 na ulicy Palisadowej na Podzamczu lokal usytuowany na trzecim piętrze. Stan - bardzo dobry. wszystko zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batuty

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł65 m² 7 739,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64,6 m2 na 4 piętrze w budynku 10-piętrowym z 1976 roku przy ulicy Batuty. + komórka lokatorska - piwnica 5m2 + balkon 3m2 Blok jest odnowiony Winda Pokoje bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

216 750 zł42 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na granicy Kapuścisk i Glinek powstaje nowa inwestycja, która będzie składała się z dwóch, sześciokondygnacyjnych budynków. W pierwszym zostało zaprojektowanych 51 mieszkań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miętowa

Plewiska,wielkopolskie

195 000 zł42 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie w Plewiskach przy ul. Miętowej. Lokal o powierzchni 42,25m2 położony na parterze w dwupiętrowym budynku z cegły. Dwa niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

332 640 zł69 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, stacja metra Wawrzyszew

Warszawa,mazowieckie

539 800 zł68 m² 7 920,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68.15 m2 położone na piątym piętrze w budynku 6-piętrowym. Zakończenie budowy: i kwartał 2019 r. Inwestycja, to jeden 6-piętrowy budynek położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

420 240 zł53 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalne i gotowe do wejścia biuro w nowym budynku. Gdzie? Na Woli przy ul. Siedmiogrodzkiej w inwestycji incity dewelopera okam. W otoczeniu nowych osiedli i budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł75 m² 5 887,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Gaju w cichej uliczce. Mieszkanie mieści się w budynku z 2009r. na 2 piętrze z 3 bez windy. W budynku dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lecha

Poznań,wielkopolskie

300 000 zł58 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwo do zakupu mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 58,4 m2 w wieżowcu na 4 piętrze na osiedlu lecha. Mieszkanie ma układ niezależny i w jego skład wchodzi: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Różanka

Wrocław,dolnośląskie

463 711 zł88 m² 5 299,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,5m2 położone na IV piętrze w nowym budynku zlokalizowanym na osiedlu Różanka Mieszkanie składa się z przedpokoju, czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

281 885 zł39 m² 7 169 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie od dewelopera - I pcc! Żabiniec to jeden z bardziej atrakcyjnych adresów w Krakowie, doskonale skomunikowany z pozostałymi rejonami miasta, a jednocześnie wyizolowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Elekcyjna

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł99 m² 14 040,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Elegancki apartamentowiec na warszawskiej Woli w okolicy parków Na powierzchnię 99 m2 składają się; - salon połączony z kuchnia w aneksie, wyjście na duży balkon w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Poznań,wielkopolskie

175 000 zł30 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam 2 pokojowe mieszkanie na ul. Starołecka o powierzchni. 30 m2, które mieści się na 1 piętrze nowego 2 piętrowego bloku (z 2010r.) Mieszkanie mieści się niedaleko pętli tramwajowej na.