dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

1 199 999 zł274 m² 4 372,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:-

Looking for a property? Contact us - we will help you! Na sprzedaż Willa -pensjonat położony w miejscowości Świeradów Zdrój. Budynek przeszedł gruntowny remont, gotowy do rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

140 000 zł56 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsza lokalizacja W żorach, niski blok Mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 56 m2 Bardzo jasne, przestronne mieszkanie składa się z kuchni połączonej z salonem, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stargard,zachodniopomorskie

154 000 zł45 m² 3 459,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 45,52m2 usytuowane w zabytkowej dzielnicy Stargardu - Starówka. * mieszkanie składa się z 3 pokoi,oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 45m2 w centrum usytuowane na III piętrze w kamienicy po termomodernizacji 2 pokoje przy ulicy Sienkiewicza. Budynek ocieplony, wyremontowane klatki schodowe, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Łódź,łódzkie

173 000 zł51 m² 3 381,55 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości Prowizja przy tej ofercie 1,5 % brutto. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiwulskiego

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł60 m² 7 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam na sprzedaż luksusowy apartament 3 pokojowy, mieszczący się na II piętrze w Rezydencji Dąbie na wrocławskim Biskupinie. Prestiżowe i kameralne osiedle, strzeżone i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł47 m² 2 659,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Alfa prezentuje bardzo słoneczne mieszkanie na Osiedlu Kopernika o powierzchni 47 m 2 , w skład którego wchodzą 2 niezależne pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł65 m² 7 055,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon 18m2, kuchania 8,14m2 (kuchnia widna możliwść połączenia z salonem) Sypialnia 11,45 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

197 960 zł40 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kameralna inwestycja na bydgoskim Czyżkówku składająca się z trzech etapów. Zaprojektowano w nich 63 mieszkania. Budowa pierwszego została już zakończona, oddanie dwóch kolejnych planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

278 000 zł40 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40 m2, zlokalizowane na 10 piętrze z windą w wieżowcu. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego, jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

245 000 zł51 m² 4 841,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Nowym Centrum Lubonia przy al. Jana Pawła II. Lokal znajduje się na wysokim parterze 3-piętrowego bloku z cegły. Składa się z 2 pokoi (salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

268 000 zł31 m² 8 554,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Inwestycja ta to przemyślany kompleks 8 nowoczesnych budynków, który powstaje przy ul. Jana Kazimierza, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, na bliskiej Woli. Osiedle zlokalizowane jest 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

545 000 zł89 m² 6 109,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie apartamentowe w Bielanach Wrocławskich, dwustronne o powierzchni 90 mkw, wykończone w najwyższym standardzie ( oryginalny projekt architektoniczny ). Lokalizacja to nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

280 492 zł69 m² 4 090 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego! Nowoczesna Inwestycja z rynku pierwotnego! Polecamy Państwu jasne, przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 68,58 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł73 m² 11 095,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Piękny apartament w sercu Starej Ochoty, usytuowany na III piętrze eleganckiej kamienicy z 1927r. Okna wychodzą na zielony skwer przy zrewitalizowanym centrum kulturalnym działającym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parnickiego

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik różanka. Śliczne, rozkładowe, z balkonem. Bardzo ładne, ciche, rozkładowe mieszkanie z balkonem położone na 4 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

428 640 zł56 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 56.4 m2 położone na 4 piętrze w budynku 13-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, holu, wc, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

361 900 zł58 m² 6 239,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; mieszkanie W pełnym rozkładzie / super lokalizacja / piławska / strońska Mieszkanie o powierzchni ok. 59m2 położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł75 m² 3 186,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna oferta mieszkania W bliskiej odległości od tzw dzielnicy muzycznej Mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze .Na powierzchni ok 75 m2 mamy dwie osobne sypialnie , duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

355 000 zł75 m² 4 733,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w kiełczowie Apartamenty z garażem oraz ogrodem w bardzo przystępnej cenie! bez prowizji! nowoczesny projekt całego osiedla, zapewniający funkcjonalne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamotulska

Poznań,wielkopolskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w układzie niezależnym o powierzchni ok 48 m2 położone na parterze w wieżowcu w świetnej lokalizacji na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

115 000 zł74 m² 1 548,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 74,30 m2, usytuowane na II piętrze kamienicy w centrum miasta. Lokal posiada 3 pokoje, widną kuchnię oraz łazienkę wraz z wc. Mieszkanie wymaga gruntownego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ziębice

Ziębice,dolnośląskie

195 000 zł140 m² 1 392,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe o pow. 140m2, położone na 2 piętrze w kamienicy, mieszkanie dwustronne, do mieszkania przynależy piwnica, strych oraz niewielki ogródek. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyborska ok. Al. Waszyngtona 2 pokoje w kamienicy. Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Międzyborskiej Praga Południe w pobliżu Al. Waszyngtona. Usytuowane na wysokim parterze (2,5 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarczowa

Szczecin,zachodniopomorskie

259 500 zł68 m² 3 816,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3pok.o pow.68m2 położone na 2pietrze w 4pietrowym,ocieplonym bud. z 1980roku. w cichej i spokojnej okolicy książąt pomorskich.Pokoje rozkładowe z największego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

253 000 zł38 m² 6 680,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowej kawalerki znajdującej się w prestiżowej inwestycji o uroczej lokalizacji w otoczeniu jednorodzinnej zabudowy i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 674 zł46 m² 5 023,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa kameralna inwestycja położona ok. 1 km. od Starego Rynku, na którą składają się dwa budynki harmonijnie wkomponowane w pierzejową zabudowę Centrum. Unikatowa lokalizacja zapewnia bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Legnica,dolnośląskie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku wykonanego z cegły, w spokojnej, cichej okolicy. Powierzchnia - 54m2, plus przynależna piwnica 11,50m2. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł71 m² 3 223,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! dobrcz Mieszkanie typu M-4, z d użym potencjałem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

158 000 zł42 m² 3 728,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas 1500 złotych prowizji brutto od kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

549 000 zł79 m² 6 975,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłączność -posiadamy klucze do nieruchomości Oferujemy Państwu mieszkanie na ul Królewskiej o pow 78.7m I i składa się z 2pok salonu ok 26 z wyjściem na balkon i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

219 669 zł40 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,58m2 na III piętrze w nowoczesnym budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - sypialnia o pow. 10,59m2, od strony południowo-zachodniej - salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł67 m² 7 207,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wilanów to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. To ważny ośrodek kultury i edukacji, tutaj znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

386 000 zł67 m² 5 761,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3- Pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 z tarasem składa sie z : I poziom: pokój dzienny z balkonem, oddzielna kuchnia, pokój dziecięcy, łazienka; II poziom: sypialnia, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

165 000 zł65 m² 2 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu przestronne mieszkanie. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym na 2 piętrze. Powierzchnia wynosi 65,12m2 a w jej skład wchodzą :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

!uwaga klient kupujący nie płaci 2% pcc! Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe powstałe w wyniku adaptacji poddasza. Mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane. W niewielkiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł32 m² 4 940,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Najnowsza kameralna inwestycja na bydgoskim Czyżkówku. Osiedle składać się będzie z dwóch trzykondygnacyjnych budynków, zacisznie położonych w otoczeniu bujnej zieleni. Hala garażowa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

229 000 zł57 m² 4 017,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik tel. Oleśnica / balkon / piwnica / winda Polecam przytulne mieszkanie zlokalizowane w centrum Oleśnicy. W pełni rozkładowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Łódź,łódzkie

160 000 zł53 m² 3 018,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Kurak. Rozkładowe M-3. w bloku z cegły z okresu międzywojennego Mieszkanie do własnej, różnorodnej aranżacji. Budynek:niski blok z 1935 roku, czysta, zamykana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żerniki

Wrocław,dolnośląskie

262 707 zł45 m² 5 824,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż słoneczne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane od strony zachodniej, o powierzchni 45,1m2 z tarasem 22,7 m2 oraz balkonem 3,7 m2, położone na I p. Rozkład: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wyzwolenia

Piotrków Trybunalski,łódzkie

275 000 zł74 m² 3 696,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowy apartament w Piotrkowie Trybunalskim. Piękny, reprezentacyjny apartament A4 na drugiej kondygnacji z ekspozycją okien na południe i północ o powierzchni 74,40.