dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

373 000 zł48 m² 7 770 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Budynek ocieplony, wymienione media. W lokalu wymienione okna, lokal wymaga remontu .Dobra komunikacja, centrum handlowe, bazarek, wokół zieleń. Budynek oddalony od ulicy. Pokoje: 15/9/6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

278 201 zł36 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy ulicy Środkowej 13, pod czujnym okiem Konserwatora Zabytków rewitalizowana jest zabytkowa kamienica, która dzięki projektowi odnowy kamienic Pragi Północ odzyskuje swój przedwojenny blask.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

328 189 zł59 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o powierzchni ok. 59m2 znajduje się na I piętrze. Inwestycja jest odpowiedzią na aktualny trend w wyborze mieszkania. Jest połączeniem nowoczesności w architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł93 m² 5 537,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż rozkładowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 93 mkw, w skład którego wchodzą 4 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz garderoba. Mieści się ono na zamkniętym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł92 m² 7 997,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Stara sadyba, lokal mieści się na 1 piętrze w trzypiętrowym nowy kameralnym budynku z windą. Mieszkanie o powierzchni 91 m2 na piętrze tylko dwa lokale, do mieszkania przynależny jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

234 078 zł30 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Budynek położony jest na zielonym terenie spokojnego i cichego Osiedla Młodych, wzniesionego w 2 połowie lat 50. ubiegłego wieku, w kwartale ulic: wspólna Droga, szaserów, garwolińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

286 000 zł63 m² 4 539,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta w Kiełczowie! Apartament z dużym ogrodem Wszystkie media 0% Prowizji nowoczesny- kameralny projekt zapewniający funkcjonalne położenie budynku i jednocześnie doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł54 m² 9 184,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie przy ul. Czystej, ścisłe centrum, okolice renomy. Mieszkanie o pow. 54,44 m2, wykończone w wysokim standardzie! Parkiet z egzotycznego drewna, oryginalne włoskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

177 900 zł35 m² 5 072,71 zł/m²

 

Piętro:2/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Skyres Mieszkania to część niezwykle prestiżowej inwestycji pod nazwą kompleks biurowo-mieszkaniowy skyres. Wyjątkowa lokalizacja niemalże w samym sercu Rzeszowa jest wprost idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł75 m² 6 900,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Klienci expandera nie płacą prowizji Kontaktując się w sprawie tej oferty: -otrzymasz telefon do Właściciela w celu obejrzenia Nieruchomości -nie zapłacisz prowizji jeśli zdecydujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

649 902 zł50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 3 pokoje, 50,38 m2, 3 piętro w 4-piętrowym budynku. Gotowy do odbioru. Lokalizacja Warszawa, śródmieście , ul.Górnośląska .Inwestycja mieści się w Śródmieściu. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

266 155 zł49 m² 5 465,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Inwestycja w ponadprzeciętnym standardzie wykonania. Okna wychodzące na zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

226 440 zł32 m² 7 149,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 31,67 m2 na 5 piętrze z balkonem w dzielnicy Ursus Skorosze. Garaż podziemny za dodatkową dopłatą 30000 pln. Planowany termin zakończenia inwestycji to 31 03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

310 000 zł72 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okolice ul. Wieczorka. Komfortowe mieszkanie usytuowane w wieżowcu, p. 2, pow. ok. 74 m2. C.o. z sieci miejskie. C.w. - junkers. Balkon. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrodzenia

Lubin,dolnośląskie

149 000 zł66 m² 2 257,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 66m 2 w kamienicy przy ul. Odrodzenia w Lubinie. Położone na wysokim parterze w kamienicy będacej w trakcie renowacji elewacji. Mieszkanie idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

2 790 000 zł135 m² 20 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament 135 m2 z wyjątkowym widokiem w prestiżowej lokalizacji Powiśla - Patria. Wykończony w wysokim strandardzie z dbałością o funkcjonalność i szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

278 008 zł67 m² 4 149,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne osiedle zamknięte w Kobyłce. Bezczynszowe mieszkania w stanie Developerskim o powierzchni : od 63,58 m2 do 66,99 m2. Opis lokali : 3 pokoje: parter: dwustronne; salon+kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Partyzantów

Wrocław,dolnośląskie

471 000 zł70 m² 6 728,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciche, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70m2, zlokalizowane na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł85 m² 7 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie 3 pokoje na Muranowie. Nadbudowa z cegły z 1985r, kamienica z 1959 roku. Metraż "po podłodze" pomiarach 92 m2. Piętro 4 bez windy Wysokość pomieszczeń od 2.40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł70 m² 4 563,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Salon nieruchomości poleca 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Lokal znajduje się na Poznańskim Górczynie przy ulicy Ściegiennego. 2 pokoje po 21m + 1 pokój 9m, oddzielna jasna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2pokoje 50m2 na Jelonkach,rozkładowe,widna duża kuchnia,loggia ,wymienione w budynku instalacje wodno-kanalizacyjne,mieszkanie do odnowienia, w pokojach mozaika,łazienka i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

274 000 zł44 m² 6 298,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł36 m² 3 633,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne , znakomicie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5m2 składające się z 2 pokoi, widnej kuchni otwartej na pokój, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Metalowców

Andrychów,małopolskie

99 000 zł36 m² 2 731,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,24m2 na parterze bloku przy ul. Metalowców/włókniarzy. W skład lokalu wchodzą: - 1 duży pokój, - łazienka z wc - przedpokój z małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

179 000 zł37 m² 4 801,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,28m2, zlokalizowane w centrum miasta. Położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 2 pokoi(jeden przejściowy), kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł42 m² 7 357,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

ul. Ostrobramska Mieszkanie o pow. 42,5 m2 na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1965 r., rama H. Składa się z salonu o pow. 19 m2 z otwartą jasną kuchnią z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

191 676 zł42 m² 4 612,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego! Nowoczesna Inwestycja z rynku pierwotnego! Polecamy Państwu bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 41,56 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

522 160 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na pqrterze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe przy ul. Międzyborskiej, blisko Jeziorka Gocławskiego. Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Poznań,wielkopolskie

310 000 zł56 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone przy ul. Krańcowej z pięknym widokiem na Poznań z doskonale rozwiniętym węzłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

475 000 zł77 m² 6 154,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Chwilowo wstrzymane- remont tarasu! Do sprzedania komfortowe mieszkanie o powierzchni 77 mkw na 1 piętrze w apartamentowym budynku położonym na ogrodzonym, chronionym całodobowo osiedlu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

125 000 zł43 m² 2 906,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe po remoncie o pow. 43 mkw w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie mieści się na 9 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

135 000 zł35 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Osiedle Piastów. Chojny. Rozkładowe M-3 w bloku z cegły. Budynek:niski blok z lat 60-tych po ociepleniu i termomodernizacji. Czysta, zamykana klatka schodowa rozkład:pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Marki,mazowieckie

226 800 zł54 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe 54 m2 w kameralnym budynku 6 lokalowym.Mieszkanie położone na piętrze, rozkładowe,widne.Pod budynkiem garaż.Cena miejsca postojowego 15 tys.Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

354 588 zł45 m² 7 812,03 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa mieszkanie 2 pokojowe z ekspozycją okien na zachód. Lokalizacja: targówek Tuż przy planowanej stacji II linii metra Kondratowicza (planowane oddanie w 2022).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

242 678 zł68 m² 3 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 39 500 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 203 178 pln O%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

646 000 zł91 m² 7 098,90 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Słoneczne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 91 m2 przy ul. Skierniewickiej na Woli, z pięknym widokiem na panoramę miasta. 9. piętro w 16-piętrowym bloku z 1994 r. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

236 000 zł53 m² 4 452,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik oferta wstrzymana. Kiełczów 2 pokojowe, dwustronne, przytulne Z dużym balkonem, ogrodem I parkingiem. Zapraszam Państwa do Kiełczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

65 000 zł158 m² 411,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość w Jedlinie Zdrój - Kamieńsk. Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 157,94 m2 na którą składają się 2 sale + pomieszczenia socjalne. Lokal można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siemiradzkiego

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł96 m² 4 553,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Polecam na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie na poznańskim Łazarzu. Lokal o powierzchni 96 mkw. położony jest na 2. piętrze niskiego budynku z cegły z lat 40. Składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł107 m² 10 654,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Aleja wilanowska Luksusowy,I dealny o pow.107 m 2 narożny apartament posiadający odrębna własność - przy Al. Wilanowskiej r. Doliny Służewieckiej, w jednym z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radlin

Radlin,śląskie

59 000 zł68 m² 867,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne mieszkanie typu M-4 o powierzchni 68 m2 zlokalizowane w dzielnicy Marcel w Radlinie. Mieszkanie w akcie notarialnym będzie widniało jako M-2, do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij