dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bema

Nowy Sącz,małopolskie

295 400 zł74 m² 3 991,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkania Nowy Sącz oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań: nowy sącz os. Wólki ul. Bema. Więcej szczegółów na kontakt: cena 4000 zł brutto/ m2. Zespół sześciu szeregowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

632 388 zł84 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Realizowane osiedle położone jest w Wilanowie, przy Alei Rzeczypospolitej. To najbardziej wysunięty w stronę Centrum punkt Nowego Wilanowa. Tak dogodne położenie zapewnia łatwy i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grochów

Warszawa,mazowieckie

473 900 zł64 m² 7 440,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim 3.69 m2, położone na drugim piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, wc, przedpokój. Inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mlądzka

Warszawa,mazowieckie

322 012 zł42 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja ta zlokalizowana na Pradze Południe to oryginalny architektonicznie projekt o budowie kaskadowej. Wysokiej jakości materiały i sprawdzony wykonawca gwarantują solidne wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baśniowa

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie przy ulicy Baśniowej, 32 m2 (z piwnicą 2 m2 i balkonem) na V piętrze z windą, księga wieczysta w dzielnicy Stara Ochota - w budynku z cegły z 1953 r. po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Warszawa,mazowieckie

1 015 000 zł98 m² 10 357,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

ul.OPOCZYŃSKA 2-u pokojowe mieszkanie o pow.98 m2 znajduje sie na 4-m piętrze w 4-o piętrowej kamienicy z 1936.Powierzchnie pokoi wynoszą;salon o pow.35 m2 jest połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

287 980 zł37 m² 7 724,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez prowizjii Pierwszy etap inwestycji to 4 kameralne budynki. W ofercie znalazło się 196 mieszkań kawalerek, dwu oraz trzypokojowych. Mieszkania na parterze posiadać będą tarasy, a te na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podleśna

Warszawa,mazowieckie

407 000 zł56 m² 7 267,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Bielany, podleśna. 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56m2 na 10 (ostatnim) piętrze w budynku z 1965 r. Mieszkanie z piwnicą przy ul. Podleśnej. Blok z lat 60-tych, ocieplony, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

400 200 zł46 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jest to nowy projekt mieszkaniowy na ul. Bartyckiej. Firma od lat specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym, jednak na tle dotychczasowych realizacji ta zabudowa będzie wyjątkowa. Celem firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

109 000 zł27 m² 4 010,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

0% prowizji od Kupującego. Mieszkanie zlokalizowana w kamienicy, będącej na ukończeniu kapitalnego remontu. Zakres remontu obejmował m.in.: Wymianę wszystkich instalacji, wymianę okien, izolację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

268 010 zł58 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie wraz z aneksem kuchennym w stanie deweloperskim, w świeżo oddanym do użytku kameralnym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

216 644 zł46 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,59m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,71m2, od strony wschodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

191 284 zł33 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

W inwestycji tej powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie kupowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

382 000 zł49 m² 7 786,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja ta to przemyślany kompleks 8 nowoczesnych budynków, który powstaje przy ul. Jana Kazimierza, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, na bliskiej Woli. Osiedle zlokalizowane jest 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachodnia

Łódź,łódzkie

82 318 zł17 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1923

0% prowizji od Kupującego. Mieszkanie zlokalizowana w kamienicy w ścisłym centrum. Zakończenie remontu 1 czerwca 2017r. Zakres remontu obejmował m.in.: Wymianę wszystkich instalacji, wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozbrat

Warszawa,mazowieckie

594 000 zł51 m² 11 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

ul. Rozbrat/solec 2-pokojowe, dwustronne o pow. 51 m2 na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1991 r. Ma status własności z kw. Powierzchnie pokoi wynoszą: 21 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

219 892 zł29 m² 7 635,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,33 m2 na 5 piętrze z balkonem w dzielnicy Ursus Skorosze. Garaż podziemny za dodatkową dopłatą 30000 pln. Planowany termin zakończenia inwestycji to 31 03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Włochy

Warszawa,mazowieckie

248 300 zł35 m² 7 112,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 34.91 m2 położone na czwartym piętrze w budynku 5-piętrowym. Zakończenie budowy: IV kwartał 2018 r. Camlia to nowoczesna inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

308 000 zł46 m² 6 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,5 m2 na trzecim piętrze w 14-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju o pow. 20 m2, małego pokoju o pow. 11,5 m2, kuchni o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł72 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w kamienicy w jednej z najładniejszych dzielnic Torunia. Mieści się na najlepszym pierwszym piętrze. Pierwotnie trzypokojowe, zostało przebudowane na dwupokojowe (patrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mlądzka

Warszawa,mazowieckie

405 891 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

231 822 zł43 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

274 676 zł59 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na Pogodnie. Mieszkanie 3 pokojowe na III piętrze w budynku z garażami podziemnymi. Budynek jest budowany w technologii przyjaznej dla środowiska z materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mlądzka

Warszawa,mazowieckie

456 915 zł55 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

275 286 zł41 m² 6 722,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie od developera - bez prowizji i pcc. Proponujemy Państwu mieszkanie w kameralnej inwestycji powstającej w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Ruczaj. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 428 000 zł107 m² 13 345,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

ul.GRZYBOWSKA samo CENTRUM WARSZAWY 4-o pokojowe mieszkanie o pow.107 m2 znajduje się na 6-m piętrze w 10-o piętrowym apartamentowcu z 2003 r.Przestronne, słoneczne mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

215 343 zł30 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,33 m2 na 1 piętrze z balkonem w dzielnicy Ursus Skorosze. Garaż podziemny za dodatkową dopłatą 30000 pln. W 5 piętrowym budynku zaplanowano 111.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topiel

Warszawa,mazowieckie

7 019 200 zł219 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Budynek apartamentowy z 2014 roku u zbiegu ul. Topiel i Zajęczej na warszawskim Powiślu. Inwestycję zaprojektowano w stylistyce miejskich kamienic z klasycznym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

206 055 zł36 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam! Mieszkanie 2-pokojowe 36,15m2 z balkonem 6,02m2 znajdujące się w nowej inwestycji na Karłowicach w odległości 3,5 km od Rynku. Gotowe na grudzień 2017r. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

261 000 zł33 m² 8 006,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malchera

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

109 000 zł56 m² 1 946,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Oferujemy mieszkanie typu M-4 usytuowane na 3 piętrze, przy ulicy Malchera, osiedle niskich bloków. Lokal składa się z korytarza, trzech nieprzejściowych pokoi, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Forty bema Na terenie strzeżonego osiedla 4 pokojowe mieszkanie na 1-szy piętrze bloku z 2007 roku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny - 3 sypialnie - oddzielna, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

74 000 zł43 m² 1 730,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży słoneczną kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie świetnie skomunikowane, w pobliżu liczne sklepy i punkty usługowe, a także przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł65 m² 11 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3-pokojowe mieszkanie W dobrym punkcie na powiślu! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy z 1962 r. wykonanej z cegły. Powierzchnia mieszkalna to 63,5 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

145 000 zł20 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow. 19,46m2, po generalnym remoncie, położona na parterze kameralnego budynku w okolicy ul. Turniejowej (wola Duchacka). Składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł66 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o pow. 64 m2 w k amienicy z 1950 r. znajduje się zaledwie kilka kroków od Placu Hallera. Mieszkanie jest rozkładowe i składa się z - oddzielnej i widnej kuchni 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

418 000 zł60 m² 7 013,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard w bezkonkurencyjnej cenie doskonała lokalizacja Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Warszawa,mazowieckie

300 807 zł47 m² 6 433 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana na Pradze Południe w pobliżu Placu Szembeka W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się niskie budynki mieszkalne. Przewidywany termin odbioru-30 09 2018 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

54 900 zł46 m² 1 193,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Boguszowie Gorcach przy ulicy Szkolnej. Lokal w pełni rozkładowy, składa się z salonu, sypialni, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

300 000 zł47 m² 6 342,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie od dewelopera - I pcc! Kameralny zespół mieszkaniowy położony w spokojnej i cichej okolicy, wśród łąk i niskiej, mało intensywnej zabudowy mieszkalnej. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 320 000 zł119 m² 11 050,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie, miasteczko Wilanów, klimczaka, 4 pokoje, 119,45 m2, 1. piętro w 3-piętrowym budynku, 2008 r. Wyjątkowy apartament o powierzchni 119,45 m2, w reprezentacyjnej inwestycji Wilanów.