dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł31 m² 7 348,24 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Książkowa/tarchomin pokój z osobną kuchnią Ładne, widne jednopokojowe mieszkanie przy ul. Książkowej (okolice ul.Światowida) Na Tarchominie. Mieszkanie usytuowane na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

482 307 zł95 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja jest zlokalizowana na warszawskiej Białołęce. W okolicy jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Blisko inwestycji jest wiele lokali handlowo-usługowych, takich jak sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwa

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na 1 piętrze w budynku z 2009 roku na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu przy Malcie.Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

811 335 zł105 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Osiedle położone jest w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy. Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego czynią z niej uprzywilejowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

98 256 zł43 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Skorzystaj Z dopłaty MDM- nawet 35 000 zł I więcej! Biuro Nieruchomości Alfa ma przyjemność zaprezentować Lokal mieszkalny o powierzchni 42,72 m2, położony na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

99 000 zł30 m² 3 355,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w zielonej, spokojnej części Świebodzic. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Ogrzewanie c.o gazowe. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł69 m² 6 362,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie w kamienicy z 1942 roku z kominkiem - zapewnia niepowtarzalny klimat. Wchodząc do środka w oczy rzuci Ci się dębowy parkiet w bardzo dobrym stanie oraz przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

304 758 zł55 m² 5 508,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie od dewelopera - I pcc! Nowoczesny, energooszczędny budynek wielorodzinny zlokalizowany na krakowskim Kurdwanowie Znajdują się tutaj 94 funkcjonalne, jasne mieszkania o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyględowska

Warszawa,mazowieckie

562 000 zł57 m² 9 859,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 na 2. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2010 r. na osiedlu Marina Mokotów przy Wyględowskiej. Składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Łódź,łódzkie

167 000 zł51 m² 3 225,18 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości Prowizja przy tej ofercie 1% brutto. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

119 000 zł31 m² 3 851,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! 0% podatku pcc, 0 zł dodatkowych opłat, 0 zł za uzyskanie kredytu na zakup. Nowe mieszkania o wysokim stanie deweloperski w Koszalinie przy ul. Generała Józefa Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

[lokalizacja] Budynek zlokalizowany bardzo blisko centrum Gdańska. 5 minut spacerkiem na starówkę. W okolicy znajdują się liczne sklepy, centrum handlowe, kościół oraz wiele barów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Encyklopedyczna

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł58 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalnie urządzone , przestrzenne mieszkanie 2-pokojowe w cichej okolicy bielańskich Młocin. W skład mieszkania o powierzchni 58 m2 , znajdującego się na parterze wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

269 959 zł54 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,10m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 21,80m2, od strony zachodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

209 000 zł54 m² 3 867,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

119 000 zł31 m² 3 851,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

192 444 zł33 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domeyki

Warszawa,mazowieckie

253 881 zł30 m² 8 389,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana na Pradze Południe w pobliżu Placu Szembeka W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się niskie budynki mieszkalne. Przewidywany termin odbioru-30 09 2018 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

296 270 zł53 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o powierzchni ok. 53m2 znajduje się na parterze. Inwestycja jest odpowiedzią na aktualny trend w wyborze mieszkania. Jest połączeniem nowoczesności w architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

119 000 zł31 m² 3 851,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

209 000 zł54 m² 3 854,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

119 000 zł31 m² 3 851,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Gliwice,śląskie

235 000 zł69 m² 3 405,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jasne mieszkanie czteropokojowe na atrakcyjnym osiedlu w ok.Pszczyńskiej. Mieszkanie do odświeżenia. W cenie zabudowa kuchni z agd, szafa zabudowana, meble. Do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

119 000 zł31 m² 3 851,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł42 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 położone na 4 piętrze budynku 5 kondygnacyjnego z 2000 r. w super lokalizacji na zamkniętym osiedlu bardzo blisko centrum. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Idzikowskiego

Kraków,małopolskie

249 000 zł27 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zespół Annderson Nieruchomości prezentuje kawalerką o powierzchni 27 m 2 znajdującą się w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Idzikowskiego. Mieszkanie doskonale zlokalizowane, ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł212 m² 4 194,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Promocja 0% prowizji Poszukujesz dużego mieszkania, ale wszystkie dostępne wydają Ci się za małe? Chciałbyś mieć duży taras? Zależy Ci na nieruchomości w bardzo dobrej i rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń -osoba prowadząca Wojciech Natanek - krzyki / maczka ok. / dwupoziomowe Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o całkowitej powierzchni około 45m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Słowiańska

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł147 m² 13 605,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Inwestycja ta położona jest w prestiżowej części Bielan, sąsiaduje z Parkiem Stawy Kellera i Parkiem Kaskada. Łączy nowoczesną architekturę z prestiżem przestronnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

140 000 zł20 m² 7 117,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 19,39m 2 , zlokalizowane na ul. Niskiej. Mieszkanie usytuowane jest na parterze dwukondygnacyjnego budynku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł67 m² 8 186,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na Sprzedaż 3 pokojowy apartament w ekskluzywnym osiedlu kamienic na Wyspie Spichrzów Kamienice nad Motławą - w Gdańsku W samym sercu Gdańska, przy ulicy Toruńskiej, na działce wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

364 198 zł45 m² 8 062,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na 4 piętrze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe przy ul. Międzyborskiej, blisko Jeziorka Gocławskiego. Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

185 000 zł48 m² 3 838,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,20m2, zlokalizowane przy ul. Dworcowej w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na IV pietrze w czteropiętrowym bloku. Cena sprzedaży -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

191 007 zł34 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych.Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

326 000 zł44 m² 7 358,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Proponujemy Państwu zakup mieszkania w centrum miasta - w cichej, jednokierunkowej uliczce w pobliżu Alei 29-Listopada i ul.Prandoty. Mieszkanie usytuowane na 2 pietrze kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Warszawa,mazowieckie

391 719 zł56 m² 6 989,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana jest w Aninie. Oferuje znakomite połączenia komunikacyjne, w tym między innymi bezpośredni (zaledwie 3 minuty spacerem od naszej inwestycji) dostęp do stacji Szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

194 000 zł50 m² 3 871,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokusowa

Kraków,małopolskie

512 215 zł93 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie od developera - bez prowizji i pcc. Nowy 6 piętrowy budynek wielorodzinny mieszczący 40 mieszkań, zlokalizowany w niedalekiej odległości od centrum Krakowa. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł77 m² 7 389,61 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

ul.21 PUŁKU PIECHOTY DZIECI WARSZAWY 4-o pokojowe mieszkanie o pow.77 m2 znajduje się na 9-m piętrze w 9-o piętrowym budynku z 1981 r.Rama H. Powierzchnie pokoi wynoszą; 25 m2,19 m2/ taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

359 225 zł76 m² 4 740,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe, 75.77 m2, pierwsze piętro w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja woj. mazowieckie, ząbki. Termin oddania IV kw. 2017 r. Inwestycja w Ząbkach cechuje się doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Szczecin,zachodniopomorskie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Polecam komfortowe czteropokojowe mieszkanie o pow. 100 m2 (II piętro), położone w centrum Szczecina. Przestronne, jasne cztery pokoje, osobna kuchnia w zabudowie, łazienka z wc oraz.