dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Zawiśle

Włocławek,kujawsko-pomorskie

329 000 zł101 m² 3 246,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz alternatywy pomiędzy domem jednorodzinnym a mieszkaniem- -ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie nr 3 o łącznej powierzchni 101,33 m2. Na pierwszym poziomie znajdują się: - dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nalewki

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł46 m² 12 587 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 na 6. piętrze 6-piętrowego bloku z cegły z 1960 r. przy ulicy Nalewki na Muranowie. Mieszkanie po remoncie (gładzie, elektryka, sufity podwieszane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grafitowa

Skórzewo,wielkopolskie

274 235 zł58 m² 4 729 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

II etap os. Grafitowe skórzewo - nowa inwestycja deweloperska. Rynek pierwotny. Zakończenie budowy- koniec maja 2017. Nowe mieszkania w Skórzewie - Bliskie sąsiedztwo dzielnic Grunwald, junikowo oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

2 752 000 zł215 m² 12 798,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2009

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu - Penthouse w Krakowie w dzielnicy Krowodrza przy ul. Poznańskiej (przecznica od ul. Wrocławskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

407 000 zł70 m² 5 830,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowe na os. Derby, rok budowy 2005, zadbane. Miejsce parkingowe naziemne płatne dodatkowo 15tys pln. Ustawne pokoje, duża garderoba, 2 szafy wnękowe. W salonie szafka rtv, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

90 000 zł36 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

OS. Słowackiego , 36 m 2 , IV piętro, winda Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36 m 2 położone w wieżowcu na IV piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

307 000 zł56 m² 5 487,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Urocze mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m2 na Osiedlu Kmity. Mieszkanie położone w zachodniej części miasta na Osiedlu Kmity umiejscowione w niskim bloku na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

272 740 zł52 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na czubach! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 52,45m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 22,31m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Radlin,śląskie

138 000 zł55 m² 2 497,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 Radlin (biertułtowy) ul. Damrota 138 000 zł Biuro nieruchomości Prestige prezentuje Państwu wyremontowane mieszkanie w Radlinie o powierzchni 55,26 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

224 857 zł32 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 31,67 m2 na 4 piętrze z balkonem w dzielnicy Ursus Skorosze. Garaż podziemny za dodatkową dopłatą 30000 pln. Planowany termin zakończenia inwestycji to 31 03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, stacja metra Wawrzyszew

Warszawa,mazowieckie

365 800 zł44 m² 8 248,03 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44.35 m2 położone na czwartym piętrze w budynku 6-piętrowym. Zakończenie budowy: i kwartał 2019 r. Inwestycja, to jeden 6-piętrowy budynek położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

57 000 zł18 m² 3 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalna kawalerka na Piaskowej Górze, 18,5 m2. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój z wyjściem na balkon, - wnęka kuchenna, - łazienka, - przedpokój. W cenę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazubów

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł69 m² 6 652 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Warszawa, bemowo, kazubów, 3 pokoje 3-pokojowe mieszkanie, 70m kw w cichej, spokojnej i zielonej okolicy (osiedle Górce, bemowo ? przed blokiem duży plac zabaw, 2 boiska (w zime lodowisko), dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

521 000 zł72 m² 7 286,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z ciekawymi możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

59 000 zł53 m² 1 113,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Głuszycy po remoncie brak jest tylko ogrzewania, jest mozliwość zrobienia co gazowego lub węglowego. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. nowe okna i instalacje. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł47 m² 4 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe na Drzetowie o powierzchni ok. 47m2 z balkonem. Znajduje się na 1 piętrze niskiego budynku 4-piętrowego ocieplonego. Pokoje w układzie przejściowym. Z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jasińskiego

Kraków,małopolskie

153 000 zł24 m² 6 267,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Jasińskiego o łącznej powierzchni 24,41 m2. Mieszkanie posiada status własnościowego. Usytuowane jest na dziesiątym piętrze bloku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Sosnowiec,śląskie

104 500 zł46 m² 2 271,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śródmieście - 2 pokoje - cena do negocjacji - 3 piętro Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46m2 znajdujące blisko centrum Sosnowca. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (21m/12m), oddzielnej kuchni, ładnej łazienki, przedpokoju oraz 2 balkonów. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 pokoi (20m/9m), aneksu kuchennego, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ligi Polskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł61 m² 3 524,59 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

190 000 zł37 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na I piętrze w nowej cegle, składające się z 2 pokoi (20m/10m), aneksu kuchennego, balkonu, łazienki z wc oraz przedpokoju. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

377 000 zł49 m² 7 684,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja ta to przemyślany kompleks 8 nowoczesnych budynków, który powstaje przy ul. Jana Kazimierza, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, na bliskiej Woli. Osiedle zlokalizowane jest 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł63 m² 9 688,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w rewelacyjnym miejscu Mokotowa w starej, przedwojennej kamienicy.W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, przychodnia, sklep spożywczy oraz warzywniak. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

501 487 zł64 m² 7 894,95 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja obejmuje nowoczesny budynek o kaskadowej formie zbudowany z wysokiej jakości materiałów. Każdy znajdzie tu odpowiednie mieszkanie dla siebie. Zostały one zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł68 m² 4 353,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Okolice ul. Łódzkiej - kamienica po rewitalizacji - 3 pokoje Do sprzedanie trzypokojowe mieszkanie w pięknie odremontowanej kamienicy z lat 30'. Pow. lokalu: 67,76 mkw. Piętro: parter/4p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

268 000 zł61 m² 4 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- -magda janik, tel. Oleśnica / balkon / piwnica Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kamionek

Warszawa,mazowieckie

351 057 zł48 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 48.09 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku 4-piętrowym i składa się z pokoju dziennego, sypialni, holu, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł46 m² 10 652,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 mkw na Starym Mokotowie, w budynku z 1955 w starej cegle - bardzo dobra izolacja termiczna. Mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

365 503 zł48 m² 7 570,48 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł122 m² 3 270,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie 4-pokojowe (3 pokoje rozkładowe, jeden przejściowy) o powierzchni ok.122m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy (mieszkanie frontowe). Mieszkanie ma doskonałą lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubartowska

Warszawa,mazowieckie

696 000 zł105 m² 6 628,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

ul.LUBARTOWSKA Klimatyczna kamienica po generalnej rewitalizacji i nadbudowie w 2005 roku. Budynek w doskonałym stanie położony jest przy cichej uliczce niedaleko placu Szembeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szareckiego

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł51 m² 7 039 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 51m2, bemowo. Mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią na drugim piętrze Blok z 1984 roku 8 piętrowy oczywiście posiada windę. Osiedle ciche spokojne. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Poznań,wielkopolskie

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska. Proponuję do sprzedaży mieszkanie położone na ul. Konarskiego, II piętro w IV - piętrowym budynku z cegły z 1961 roku. Rozkład mieszkania - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł74 m² 11 305,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

***w cenie 2 miejsca parkingowe W garażu podziemnym*** Na sprzedaż wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie w nowoczesnym budynku! Mieszkanie ma powierzchnię 74,3 m2 na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł80 m² 8 687,50 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 80 m 2, 3 pokoje na 9 piętrze w budynku 15 piętrowym z 1999 roku. W skład mieszkania wchodzi : Słoneczny salon z aneksem kuchennym i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

510 766 zł78 m² 6 549,12 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czteropokojowe mieszkanie na szesnastym piętrze z loggią w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na północ i wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

165 000 zł18 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu idealną dla singla kawalerkę w aktualnie remontowanej kameralnej kamienicy. Budynek usytuowany w małej uliczce (przecznicy z 29 Listopada) w rejonie Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł69 m² 8 719,07 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

przestronne mieszkanie o podwyższonym standardzie. Trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu, na Mokotowie. Składa się z dwóch sypialni (8 m2 i 13 m2), salonu o powierzchni 31m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dębniki

Kraków,małopolskie

959 660 zł148 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie. Proponujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego nowego mieszkania 5-pokojowego (147,64m2) , położone w nowym budynku w dzielnicy Dębniki. Mieszkanie składa się z: •.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie, warszawa, bielany, dorycka, 38m2 Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na Bielanach w niedalekiej odległości od Metra. Całkowita powierzchnia to 38 m2, dodatkowo piwnica (nie wliczana.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij