dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł33 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż nowocześnie wykończone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone przy ul. Grabiszyńskiej w doskonale skomunikowanej części Wrocławia, blisko ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Kępno,wielkopolskie

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w Kępnie na ul Wiosny Ludów. Mieszkanie własnościowe 44 m2 znajduję się na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym i składa się : - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 046 460 zł58 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z dwoma balkonami - 22m | Casa Feliz | Żabiniec | wysoki standard To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Nieruchomość w inwestycji Casa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Chopina

Gliwice,śląskie

890 000 zł97 m² 9 175,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 97 m 1 piętro, gliwice, ul. Chopina, pełne wyposażenie. Idealne mieszkanie w sercu Gliwic komfort, przestrzeń i wygoda na wyciągnięcie ręki. Jeśli szukasz lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł55 m² 12 434,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią na pięknym Zakrzowie na ulicy Wilanowskiej o powierzchni około 55m2. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł59 m² 11 747,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy Annopol to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

589 000 zł18 m² 32 722,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 18 m zlokalizowana w samym centrum Krakowa, przy ul. Dietla. Mieszkanie po generalnym remoncie, zaprojektowane z myślą o maksymalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orlińskiego

Lębork,pomorskie

289 000 zł36 m² 8 052,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! bez prowizji! 1 ostatnie mieszkania w tym metrażu przy ul.Orlińskiego. Planowany termin oddania do użytkowania to I kwartał 2026roku. Ustawne i ergonomiczne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecińska

Rewal,zachodniopomorskie

767 000 zł76 m² 10 152,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tylko u nas! Klasyczny Apartament w Rewalu Zaledwie 100 m od Morza. Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Rewala zaledwie 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sopot,pomorskie

858 000 zł33 m² 26 166,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mam do zaoferowania śliczne wyremontowane mieszkanie W samym sercu dolnego sopotu tj na ul monte cassino atuty mieszkania - niski czynsz ok 290 zl - gaz ok 100/400 - nowy ( dwuletni) kocioł gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł56 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam n a sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta o powierzchni prawie 56m2, po generalnym remoncie.- gotowe do zamieszkania od zaraz. Przestronny salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Zabrze,śląskie

135 000 zł40 m² 3 388,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Atuty nieruchomości: dogodna lokalizacja- centrum Zabrza z łatwym i szybkim dojazdem do innych miast Aglomeracji Śląskiej- w pobliżu A4, dtś; niskie koszty miesięczne utrzymania- tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

479 000 zł56 m² 8 523,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle w Zaczerniu. Na sprzedaż mieszkania na parterze z ogrodem oraz na 1 piętrze z balkonem i poddaszem użytkowym. Obecny stan budowy: surowy zamknięty Mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

700 920 zł52 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław, ul. Nowodworska Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.92 M2 m położone na 1. piętrze nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Płociczno-Tartak

Płociczno-Tartak,podlaskie

89 000 zł34 m² 2 640,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Polecamy mieszkanie o powierzchni 33,7 m2 na pierwszym piętrze 8- lokalowego domu z 1990 roku w Płocicznie Tartak gm. Suwałki. Lokal w stanie do kapitalnego remontu, co daje to Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł48 m² 11 145,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m na 2 piętrze 10 piętrowego bloku z 1985 roku z windą na Gaju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

813 400 zł58 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż | 4-pokojowe mieszkanie z balkonem | Warszawa, ursus, al. Jerozolimskie Szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Szklarska Poręba,dolnośląskie

479 999 zł37 m² 13 036,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament inwestycyjny z najemcą w sercu Szklarskiej Poręby z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu inwestycyjnego zlokalizowanego przy ul. Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Księżycowa

Wrocław,dolnośląskie

344 400 zł24 m² 14 655,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nowa kawalerka Wrocław Zakrzów Na sprzedaż nowoczesna kawalerka zlokalizowana we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na piętrze z windą w zadbanym bloku, na estetycznym, czystym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Barska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł23 m² 22 795,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonałą nieruchomość pod inwestycje, albo pierwsze lokum. Jasne mieszkanie o powierzchni 23,25 m2, położone przy ul. Barskiej , na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pienińska

Bielsko-Biała,śląskie

439 560 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Już wkrótce rusza inwestycja drogowa. Dojazd będzie możliwy nie tylko do ulicy Pienińskiej ale również od ulicy Sarni Stok! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

850 000 zł100 m² 8 504,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Designerski , luksusowy apartament W międzywojennej odnowionej kamienicy. Prestiżowa lokalizacja W ścisłym centrum bielska - aleje księcia sułkowskiego. Apartament o powierzchni 99, 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Komfortowa kawalerka gotowa do wprowadzenia się, balkon, cisza i zieleń! Lokal Powierzchnia 37 m2, oddzielna, jasna kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem; lodówka, piekarnik, zmywarka oraz płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

572 250 zł76 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż ul. Paryska, os. Chopina, czechów, lublin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na wysokim parterze w niskim bloku (5 kondygnacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matusiaka

Pogwizdów,śląskie

330 000 zł60 m² 5 484,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży, ustawne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m2 w Pogwizdowie przy ul. K. Matusiaka. Pogwizdów to miejscowość w powiecie cieszyńskim, w gminie Hażlach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

648 000 zł90 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kolejny etap inwestycji Lwowska Tarasy już w sprzedaży. To zamknięte osiedle budynków niskiej zabudowy szeregowej, dwulokalowej blisko ul. Lwowskiej z bardzo dobrym dojazdem do Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miodowa

Kraków,małopolskie

3 349 999 zł169 m² 19 822,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Emmerson prezentuje 4 mieszkania na sprzedaż zlokalizowane w kamienicy w samym sercu Starego Kazimierza, przy ul. Miodowej. 3 mieszkania mieszczą się na wysokim parterze, 1 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł44 m² 7 233,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w wieżowcu w na osiedlu Skrzetusko, ul. Wyszyńskiego. Istnieję możliwość przerobienia mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł36 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,3 m2, z balkonem , zlokalizowane na 4 piętrze, w dwunastopiętrowym budynku przy ul. Puławskiej, w dzielnicy Mokotów. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł24 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Wrzecionie. Na 24,5 mkw składa się przedpokój, salon z wyjściem na balkon oraz łazienka. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m w świetnej lokalizacji, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Lokal składa się z dwóch jasnych pokoi , oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

510 261 zł43 m² 11 949,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łódź,łódzkie

280 000 zł34 m² 8 211,14 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wysoko nad miastem, wśród zieleni i ciszy - mieszkanie z widokiem, który codziennie robi wrażenie. Położone w spokojnej okolicy, z dala od hałasu, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szewczenki

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł69 m² 9 724,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe i bez pcc! Polecam na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 68,9 m2, usytuowane na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeplino

Rzeplino,zachodniopomorskie

260 000 zł53 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na 4 piętrze, na poddaszu w Rzeplinie obok Stargardu. Z ogródkiem oraz piwnicą. Opis nieruchomości: powierzchnia: 53 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

6 651 216 zł150 m² 44 200 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

We speak pl|ua|eng Luksusowy apartament o pow. 150,48m2, położony na 19 piętrze w budynku o wysokim standardzie. Spektakle ze wschodów i zachodów w bonusie. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rusznikarska - Deptak

Kraków,małopolskie

380 000 zł20 m² 19 221 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie | miejsce parkingowe | świetna lokalizacja | Na sprzedaż komfortowa kawalerka, w pełni wyposażona, gotowa do zamieszkania lub pod inwestycję. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł68 m² 19 823,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie z tarasem 16m2. Mieszkanie usytuowane jest w strzeżonym, zamkniętym osiedlu Ogrody Bema na ulicy Osmańczyka. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Lublin,lubelskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne, zadbane, trzypokojowe mieszkanie o pow. 48m2 na V piętrze / z X w bloku z 1972 r. przy ul. Niepodległości. Zestawienie pomieszczeń: pokój dzienny o pow. 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

563 460 zł37 m² 15 253,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru komórka lokatorska gratis rabat - 1250 zł/m2 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.