dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

184 471 zł25 m² 7 378,84 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Po sukcesach jakie odniosły poprzednie projekty tego wrocławskiego Developera przyszedł czas na rewitalizację kolejnej kamienicy. Tym razem prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Lublin,lubelskie

270 000 zł49 m² 5 561,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! uwaga! ze względu na duże zainteresowanie inwestycją dostępność mieszkania sprawdź U opiekuna oferty! Dwupokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witwickiego

Warszawa,mazowieckie

293 000 zł36 m² 8 139 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie Warszawa Praga Południe. Wgn nieruchomości poleca mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 36 m , pokój ok 20 m , kuchnia ok 8 , łazienka ok 6 , usytuowane w strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

352 000 zł47 m² 7 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47 m2 na 1. piętrze 4-piętrowego budynku z 1972 r. przy ulicy Kochanowskiego na Bielanach (piaski). Pokojoe o pow.16, 11, 7 m2, widna kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł57 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 57 m2 na 2. piętrze 4-piętrowego budynku z 2009 r. przy ulicy Hlonda w Miasteczku Wilanów. Wysokość pomieszczeń - 2,9 m. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lewinowska

Warszawa,mazowieckie

378 000 zł55 m² 6 819,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie (55,43 m2) na sprzedaż, targówek, lewinowska. Duży salon (21,5 m2) połączony z aneksem kuchennym (7,3 m2). Łazienka (4,43 m2) z ogrzewaniem podłogowym, wanną, glazurą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

1 269 000 zł80 m² 15 862,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Luksusowy 3 pokojowy apartament w ścisłym Centrum w pobliżu Złotych Tarasów z 2008 roku. Piętro 1 na 7. W skład powierzchni 80-metrowej wchodzą: - salon o powierzchni 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burgaska

Warszawa,mazowieckie

536 000 zł74 m² 7 243,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stegny, ul. Burgaska,3pk,74m,3/4, bardzo zielona, cicha z doskonałą infrastrukturą dzielnica Warszawy. Wokół pełna infrastruktura, zurbanizowana dzielnica, liczne sklepy, bazarek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

78 000 zł26 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni ok. 26m2 usytuowanej na III piętrze bloku z ocieplonej płyty na os. XXV- lecia w Kaliszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

434 000 zł59 m² 7 318,72 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe, bardzo widne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m2 usytuowane na 9 piętrze w dwunastopiętrowym bloku z 1978 roku na osiedlu Chomiczówka. Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

135 309 zł26 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 25,53m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,05m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Makolągwy

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jak dom Z ogrodem! Wysokość mieszkania 3m. Wysoki standar wykończenia Salon z kominkiem (55m2 ) połączony z gabinetem (18m2 )drzwiami rozsuwanymi. Sypialnia 35m2 Łazienka 20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórska

Kraków,małopolskie

709 745 zł75 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie od dewelopera - I pcc! Mieszkania o unikalnym położeniu, na 4 piętrze apartamentowca powstającego tuż przy Bulwarze Kurlandzkim. To doskonałe miejsce łączące ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

174 000 zł17 m² 10 500,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony i w pełni wyposażony ( jak na zdjęciach) nowy luksusowy mini apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

376 654 zł45 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie: duża kawalerka (z możliwością przerobienia na 2 pokoje) z oddzielną, widną kuchnią, dużą łazienką, 20m2 tarasem i 50m2 ogródkiem! Idealne dla pary! Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Łódź,łódzkie

158 295 zł30 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

MS- 7679 transakcja: sprzedaż lokali usługowych w zrewitalizowanej kamienicy lokalizacja : Łódź, dzielnica: śródmieście blisko dworca Fabrycznego przeznaczenie lokalu :biuro, usługi, typ budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

247 525 zł44 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji na wrocławskich Żernikach, która zostanie oddana do użytku w lipcu 2017r. Mieszkanie dwupokojowe, kuchnia z aneksem. W ofercie 9 ostatnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł72 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o pow.72 m2 na 3. piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1930 r. przy Dobrej na Powiślu. Po kapitalnym remoncie, w tym wymienione wszystkie instalacje w budynku. Ściany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy

Warszawa,mazowieckie

705 000 zł72 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 35m2, wola. Trzypokojowe, słoneczne, rozkładowe, nowocześnie urządzone mieszkanie w nowym budownictwie na warszawskiej Woli. W skład lokalu wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

292 600 zł38 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie od dewelopera - I pcc! 8 minut od starego miasta, osiedle W otoczeniu parków I terenów rekreacyjnych W ramach drugiego etapu inwestycji zaplanowano budowę czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idźkowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł103 m² 12 912,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Piękne mieszkanie W kamienicy. Jedyne W swoim rodzaju. Nie czekaj zadzwoń! Śródmieście- powiśle, ul.Idźkowskiego, 4 pokoje, 2/4, kamienica z 1938r. Nowoczesny apartament ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

261 000 zł42 m² 6 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow.42,35 m2 ,2 pokoje, rozkład, 1 piętro ; budynek z windą, recepcją. Jasne,ustawne , widok na ul. Brzeską. Stan deweloperski; okna drewniane,balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kamionek

Warszawa,mazowieckie

355 866 zł48 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 48.09 m2 położone na drugim piętrze w budynku 4-piętrowym i składa się z pokoju dziennego, sypialni, holu, oddzielnej kuchni, łazienki. Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

260 000 zł53 m² 4 865,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,44m2 na VII piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Bronowice. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł63 m² 6 984 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Warszawa mokotów 3 pokoje Parter Budynek 4 piętrowy 3 pokoje Piwnica Parking Rok budowy: 1989 Mieszkanie składa się z dużego pokoju (z wyjściem na balkon), dwóch mniejszych pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

155 700 zł21 m² 7 591,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zainwestuj w luksusowy apartament w samym centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej częśći Woli. Kup lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

184 000 zł40 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! Na sprzedaż słoneczne, przestronne, zupełnie nowe mieszkanie 2-pokojowe bez skosów położone w kamienicy w świetnym punkcie koło rynku Manhattan, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł54 m² 7 074,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł77 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 77m2, bemowo. Mieszkanie jest umeblowane. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje salon z wyjściem na dużą loggię kuchnia otwarta na salon (lodówka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciechocińska

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł71 m² 9 314 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Warszawa mokotów 3 pokoje Sprzedam bezpośrednio, 71,4 m2, 3 pokoje: duży 21,8 m2, sypialnia 16,8 m2, mały 12,8 m2, kuchnia 7,8 m2, loggia 5,2 m2, duży przedpokój, duża łazienka, osobne wc. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

552 000 zł79 m² 6 987 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż, 4 pokoje, 79m2, bemowo. iętro 3 i 4 bez windy z przestronną klatką schodową. Na piętrze 3 salon z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem. Na piętrze 4 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Alfa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym we Włocławku w Śródmieściu o powierzchni 50,0m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

109 000 zł37 m² 2 922,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Alfa prezentuje mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,30 m 2 usytuowane na III piętrze wyremontowanej kamienicy. W skład lokalu mieszkalnego wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

98 000 zł32 m² 3 034,06 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,30 m2 usytuowane w wieżowcu na 10 p. na os Rąbin. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni z oknem, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

155 000 zł18 m² 8 683,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Blisko pełna infrastruktura, uniwersytet Ekonomiczny, uniwersytet Rolniczy. Bardzo dobra komunikacja miejska 2 min. pieszo. Blisko do centrum. Mieszkanie przygotowane do własnej aranżacji. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dwupokojowe mieszkanie na Ochocie. Mieszkanie pierwotnie trzypokojowe. Aktualnie salon o powierzchni 17,63m2 został połączony z pokojem 11,36m2, sypialnia 14,45m2. Widna kuchnia 18,77m2, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Granitowa

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł93 m² 9 569,89 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament przy Wyścigach! Mieszkanie ma powierzchnię 93m2 i składa się z: salonu z częścią jadalną oraz aneksem kuchennym, trzech sypialni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalskiego

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł48 m² 6 195,43 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ciche słoneczne mieszkanie na XI piętrze Z widokiem na panoramę warszawy , dobrze skomunikowane , W pobliżu : galeria handlowa targówek , park bródnowski , urząd gminy targówek ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

346 630 zł51 m² 6 835,54 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa mieszkanie 2 pokojowe z ekspozycją okien na południe. Lokalizacja: targówek Tuż przy planowanej stacji II linii metra Kondratowicza (planowane oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

380 640 zł63 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja jest zlokalizowana na warszawskiej Białołęce. W okolicy jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Blisko inwestycji jest wiele lokali handlowo-usługowych, takich jak sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2009 r., zlokalizowanym na Woli, przy Olbrachta. Lokal składa się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij