dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

428 695 zł51 m² 8 405,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kontynuacja oddanego do użytku w 2009 r., pierwszego etapu tej realizacji. Inwestycja ta spotkała się z dużym uznaniem Klientów i zyskała niezwykle pozytywne opinie pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł72 m² 6 138 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż, warszawa, chomiczówka. Ustawne, 3 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w budynku z 2001 roku. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Miejsce garażowe płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Amundsena

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł70 m² 6 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agencja oferuje Ursynów Amundsena cztery pokoje z osobna kuchnią. Ładne czteropokojowe mieszkanie przy ul. Amundsena w pobliżu ul. Dereniowej na Ursynowie. Usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł66 m² 9 469,70 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym 10 minut do centrum. W odległości 450 m znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zeusa

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł90 m² 8 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bemowo - strzeżone osiedle luksusowe (90 m2) 2 pokoje (typu studio) + ogród 100 m2. Garaż dodatkowo płatne po 45 tys./szt. Apartamentowiec z 2000 r. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krokusowa

Kraków,małopolskie

273 818 zł47 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie od developera - bez prowizji i pcc. Nowy 6 piętrowy budynek wielorodzinny mieszczący 40 mieszkań, zlokalizowany w niedalekiej odległości od centrum Krakowa. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Modra

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł82 m² 4 492,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, mieszkanie dwupoziomowe z antresolą znajdujące się w bloku na wrocławskim Kozanowie. Z okien budynku rozciąga się widok na drzewa,plac zabaw,park i panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

277 363 zł60 m² 4 599,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak Prowizji i Podatku pcc. Mieszkanie dostępne w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych (MDM) Zakończenie budowy 2018, opis mieszkania: przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 445 000 zł106 m² 13 632,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1919

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce "Z duszą" w samym sercu stolicy Z widokiem na halę koszyki. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak I dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kurdwanów

Kraków,małopolskie

377 490 zł60 m² 6 298,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje - dwustronna ekspozycja Bezpośrednio od dewelopera! Oferujemy Państwu do zakupu ustawne mieszkanie trzypokojowe usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego bloku mieszkalnego na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

59 000 zł27 m² 2 185,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1- pokojowe o powierzchni użytkowej 27 m2 usytuowane na wysokim parterze budynku. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,40 m2. Układ stanowią: jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

252 237 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z tarasem! stare miasto! parking podziemny! winda! przedsprzedaż-bez prowizji Gorąco polecam na sprzedaż kawalerkę o pow. 30 mkw znajdującą się nowej kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

ul.PARYSKA 2-u pokojowe mieszkanie o pow.38 m2 /zaadoptowany strych/ znajduje się na 3-m piętrze w 3-y piętrowej kamienicy z 1939 r.Skosy od 220 cm do 260 cm.Powierzchnie pokoi wynoszą;13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

180 152 zł32 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Osiedle w zielonej części Białołęki- powstaje tu zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

351 450 zł47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa, wyjątkowa inwestycja dla osób pragnących mieszkać w centrum stolicy, a jednocześnie doceniających otoczenie licznych parków i miejsc rekreacji na Woli. Przy al. Prymasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Białołęka- grodzisk, ul.Berensona,2pk,0/2,2010,cegła, ogródek 60m,garaż. Mieszkanie o ładnym rozkładzie, wymaga remontu. Blisko do przystanku komunikacji miejskiej, dobry dojazd do innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

274 125 zł39 m² 7 092,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: do sprzedania komfortowa kawalerka, o powierzchni 38,65 m2, z oddzielną kuchnią i balkonem. Ekspozycja okien na wschód, na zielone patio. Lokalizacja: targówek Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Imielna

Kraków,małopolskie

257 400 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Grupa Annderson, ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 45,50 m. kw. położone na I piętrze. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym przy ul. Imielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

401 082 zł59 m² 6 781,91 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Najnowsza inwestycja realizowana na Targówku, przy ulicy Smoleńskiej zakłada wybudowanie nowoczesnego, 9-piętrowego budynku składającego się z 121 lokali mieszkaniowych. Mieszkania dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

255 000 zł52 m² 4 903,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne mieszkanie położone w apartamentowcu na Starym Mieście w Stargardzie. Lokal o powierzchni 51,6 m.kw. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. 3 Maja

Warszawa,mazowieckie

926 000 zł99 m² 9 353,54 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Ulica: 3 Maja, al. Powierzchnia: 99 mkw F.władania: własność Okolice: Powiśle Dzielnica: Śródmieście; Powiśle Rok budowy: 1936 Materiał: cegła Piętro: 3; L. kond.: 6; L. wind: 1; L. pokoi: 3;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 57 m2 na 11. piętrze w budynku 15-piętrowym z windą z 1984 roku przy ulicy Abrahama na Gocławiu. W budynku dwie windy, w tym jedna towarowa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Włochy

Warszawa,mazowieckie

288 800 zł42 m² 6 895,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41.88 m2 położone na trzecim piętrze w budynku 5-piętrowym. Zakończenie budowy: IV kwartał 2018 r. Camlia to nowoczesna inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ursynów

Ursynów,mazowieckie

559 000 zł75 m² 7 453,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Słoneczne , przestronne mieszkanie na Ursynowie Natolin, 75 m2 , cena 575 000, usytuowane na poddaszu 8 piętrowego budynku. Wysokość pomieszczeń 4 m . Salon - 26,8m2 , pokój -14,7 m2 ;pokój 14,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dębniki

Kraków,małopolskie

409 500 zł63 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja bez prowizji Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 63m2 znajdującego się na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu na Dębnikach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

287 832 zł41 m² 6 945,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania kraków-prądnik czerwony ok. Park wodny / aqua park Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to kompleks trzypiętrowych budynków z windami w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Lublin,lubelskie

286 150 zł59 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na bronowicach! mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,00m2 na I piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narvik

Kraków,małopolskie

397 000 zł196 m² 2 025,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż apartament na "starych" Klinach z osobnym wejściem o powierzchni całkowitej 196 m2, powierzchni użytkowej mieszkalnej 98,3 m2. Nieruchomość znajduje się na Klinach Borkowskich -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

255 000 zł50 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ustawne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w salonie, łazienka z wc, powierzchnia dodatkowe: piwnica. Aneks urządzony, z meblami i sprzętem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

1 009 654 zł109 m² 9 254,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferujemy mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na II piętrze nowo powstającego kompleksu mieszkaniowego, zlokalizowanego w zacisznej i zielonej okolicy, pomiędzy Sopotem a Orłowem. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

817 383 zł72 m² 11 355,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 71.98 m2, położone na siódmym piętrze w budynku 12-piętrowym. Nowoczesna kamienica zlokalizowana w sercu Woli, tradycyjne rozwiązania architektoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

107 000 zł48 m² 2 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność! Tylko w Vista! Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym na Podzamczu, dwa pokoje do remontu, okna wychodzące wschód-zachód; widok na skwer. Zabezpieczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł48 m² 14 523,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie typu "studio" o powierzchni 47,51 m2 usytuowane na 1. piętrze w 15-piętowym apartamentowcu z 2006 r. zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł61 m² 5 930,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Poznań Grunwald, ul. Swoboda. Elegancko i ze smakiem urządzone 4-pokojowe mieszkanie (60,7 m2) na 3 piętrze w niskim bloku na sprzedaż! Niewątpliwa okazja na zakup całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł97 m² 9 306,42 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,6m2 z tarasem 15m2 i komórką lokatorską o pow10m2 na tym samym piętrze. Mieszkanie składa się z salonu zaneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorlicka

Warszawa,mazowieckie

578 500 zł65 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż, warszawa, ochota. Lokal ustawny, składa się z trzech sypialni 12, 10, 10 m2 (z zabudowanymi szafami) i salonu połączonego z widną kuchnią 23 m2, łazienki 3,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

245 784 zł44 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Włochy

Warszawa,mazowieckie

341 000 zł48 m² 7 036,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48.46 m2 położone na piątym piętrze w budynku 5-piętrowym. Zakończenie budowy: IV kwartał 2018 r. Camlia to nowoczesna inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

267 903 zł39 m² 6 849,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,11 m2 na 2 piętrze z balkonem w dzielnicy Ursus Skorosze. Garaż podziemny za dodatkową dopłatą 30000 pln. W 5 piętrowym budynku zaplanowano 111.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ul.Piotrkowskiej w części deptakowej opłaty dla admin.: 250 zł/1 os. opłaty dodatkowe: opłaty licznikowe Mieszkanie:wolne Umeblowanie: nieumeblowane położenie mieszkania Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

395 000 zł66 m² 5 939,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania - lokal mieszkalny przy ulicy Granicznej , powierzchnia 66,5 m2, piwnica 6,5 m2. Mieszkanie składa się trzech osobnych pokoi, kuchni połączonej z salonem oraz łazienki razem z wc.