dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

336 000 zł32 m² 10 364 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w oficynie, zlokalizowane na I piętrze w Centrum Szczecina. Pierwotnie mieszkanie było dwupokojowe, obecnie pokoje są połączone i sypialnię można na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Brzeg,opolskie

325 000 zł45 m² 7 149,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne oraz w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,46 m2 w Brzegu przy ul. Jana Brzechwy. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze ocieplonego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

819 000 zł64 m² 12 877,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz Parkowe Wzgórze, kielce Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i wygodę, ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Lublin,lubelskie

449 000 zł38 m² 11 686,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy ul. Nowomiejskiej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

498 000 zł60 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje W stanie deweloperskim gotowe na II kw. 2026 r. Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 59,59 m z dużym balkonem. Osiedle blackwood to kompleks budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Daglezjowa

Oława,dolnośląskie

649 796 zł101 m² 6 440 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zielona daglezja - I etap komfortowej, rozchwytywanej inwestycji na Nowym Otoku w Oławie. (D2) Nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji - idealne dla dużych rodzin. Parametry: 100,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

770 000 zł35 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o pow. ok. 35m2 położone na 8 piętrze wieżowca z widokiem na Pomnik Westerplatte, w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Nowa Letnica. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

239 000 zł47 m² 5 079,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Umeblowane mieszkanie M-3, parter, 47,05 m2, duży balkon, oś. Barbary w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 2 pokoje, powierzchnia 48,00 m2, układ nrd dwa nieprzejściowe pokojei, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mam do zaoferowania świetne 4 pokojowe mieszkanie po remoncie w fantastycznej lokalizacji Świetna komunikacja z całym Trójmiastem Blisko skm i tramwaj Fantastyczny dojazd na uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł38 m² 17 342,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie na Żoliborzu W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - aneks kuchennny - łazienka, - przedpokój, - balkon Balkon: 1,5m2, z widokiem na korony drzew cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nałkowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

169 000 zł60 m² 2 817 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

60 m2 | 3 pokoje + duża kuchnia | Mieszkanie bezczynszowe do remontu w kamienicy + piwnica + ogródek + pomieszczenie gospodarcze Więcej informacji: , telefon 792**101**813 lokalizacja: województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czarnucha

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł56 m² 12 994,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bornholmska

Stargard,zachodniopomorskie

410 000 zł47 m² 8 653,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 47,38 m2, położony w rejonie Os. Chopina w Stargardzie. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Leszno,wielkopolskie

549 999 zł55 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferta dostępna tylko u nas! Kupujący nie płaci prowizji-wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w starannie odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

714 389 zł40 m² 17 859,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Zakup tego mieszkania to nie tylko posiadanie "czterech ścian", to także inwestycja w sztukę i część historii. Oryginalna, calkowicie odnowiona winda z ubiełego wieku, nowy dach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Zambrów,podlaskie

370 000 zł44 m² 8 470,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji, gotowego do zamieszkania bez konieczności przeprowadzania kosztownego remontu? Ta oferta w Zambrowie może być idealną propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł21 m² 23 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie przy Metro Rondo Daszyńskiego Lokalizacja i komunikacja Atrakcyjna okolica w sercu Woli, tylko 300 m do stacji Metro Rondo Daszyńskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Gdynia,pomorskie

2 660 000 zł94 m² 28 449,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Willa Ułańska, to kameralny budynek apartamentowy obejmujący 16 lokali mieszkalnych wraz z garażem podziemnym. Inwestycja położona jest w Gdyni na granicy administracyjnej Redłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chodźki

Lublin,lubelskie

466 000 zł31 m² 14 878,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam bezpośrednio jasną i funkcjonalną kawalerkę z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na terenie ogrodzonego osiedla. Przynależy do niego komórka o pow. 5,19 m2 oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mieszka I

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

549 000 zł87 m² 6 303,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 87,11 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnej, ocieplonej kamienicy, w której znajdują się tylko dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarzowicka

Bytom,śląskie

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane w Bytomiu - dzielnica Miechowice, ul. Stolarzowicka 104b. Lokal znajduje się w bloku po termomodernizacji , na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Lublin,lubelskie

365 000 zł36 m² 10 138,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż prezentujemy ustawne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 36 m zlokalizowane na osiedlu im. Bolesława Prusa (lsm), przy ul. Nadbystrzyckiej 85 miejscu cenionym za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł67 m² 10 386,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie tej lub innej nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł60 m² 29 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do obejrzenia filmu należy kliknąc : Klimt House | Stary Mokotów | 60 m + taras 15 m | Designerskie meble | Siłownia | Sauna | Recepcja Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bałtycka

Łódź,łódzkie

379 000 zł44 m² 8 555,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Rerzerwacja!rerzerwacja!rerzerwacja! Oferujemy na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie, idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość wyróżnia się świeżo wyremontowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Częstochowa,śląskie

450 000 zł61 m² 7 389,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Częstochowa, północ, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

398 000 zł45 m² 8 844,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację mieszkania przy ulicy Tuwima 28 w Ełku. Lokal mieszkalny położony na 1 piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcina

Rzeszów,podkarpackie

594 471 zł68 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży nowa inwestycja! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje kameralne osiedle domów i segmentów dwulokalowych zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Słocina przy ul. św. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

275 000 zł32 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest część nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej przeznaczonym na całoroczne zamieszkiwanie. Oferta dotyczy 1 lokalu mieszkalnego (w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

378 000 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41,67 m , położone na 2. piętrze w bloku. Układ: salon z wyjściem na balkon (ekspozycja zachodnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

481 673 zł43 m² 11 293,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, siechnice inwestycja ukończona Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 42,65 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowosielecka

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł82 m² 13 942,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne, bardzo jasne mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji (inwestycja, mieszkanie lub biuro) z balkonem oraz miejscem w garażu podziemnym - idealna baza do stworzenia wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

617 160 zł42 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży 2 pokojowy Apartament w Centrum Krakowa w dzielnicy Prądnik Czerwony Apartament nr 11 ma powierzchnię 41,70 m2 znajduje się na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Zabrze,śląskie

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku przy ul. Matejki w Zabrzu. Funkcjonalny układ: dwa niezależne pokoje (brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Luboń,wielkopolskie

342 300 zł33 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

- rezerwacja - Atrakcyjna kawalerka położona na drugim piętrze niskiego bloku w Luboniu, na obrzeżach osiedla Lubonianka. Spokojna i bardzo dobrze zorganizowana okolica miejska. W niedużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

324 900 zł43 m² 7 635,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje w nowym apartamentowcu z miejscem postojowym w hali garażowej, stan deweloperski| Sosnowiec ul. Sokolska zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon biurem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

850 000 zł51 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje Z ogródkiem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Vetulaniego, dzielnica Prądnik Biały. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł66 m² 17 838,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament dla osób, które nie wybierają kompromisów, tylko najlepsze rozwiązania. Top piętro w zrewitalizowanym budynku Starej Wiatrowni cisza, prywatność i widok, który zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

2 900 000 zł441 m² 6 582,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2003

Dwa połączone ze sobą budynki mieszkalne wielorodzinne, w zabudowie szeregowej, wybudowane w 2003 r., w technologii murowanej. Budynki usytuowane na działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obroki

Katowice,śląskie

349 000 zł71 m² 4 905,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71, 15 m2 zlokalizowane w Katowicach - os. Witosa, ul Obroki. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chrzanów,małopolskie

358 000 zł64 m² 5 633,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania do remontu w Chrzanowie. Lokal mieszkalny o powierzchni 63,55 m2 znajduje się na 1 piętrze.