dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Warszawska

Kraków,małopolskie

265 000 zł27 m² 9 851,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na sprzedaż. Urocza kawalerka w centrum miasta- blisko Palcu Matejki-przy ulicy Warszawskiej! Znajduje się na 4 pietrze w kamienicy 5-pietrwowej z początku XX wieku. Jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum A

Kraków,małopolskie

348 000 zł67 m² 5 194,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na sprzedaż. Zapraszam do obejrzenia mieszkania znajdującego się w pobliżu Placu Centralnego w cichej, spokojnej, pełnej zieleni części Centrum A. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

258 000 zł40 m² 6 482,41 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na sprzedaż. Do sprzedania ładne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Młyńskiej (olsza). Mieszkanie o powierzchni 39,8 m2 znajduje się na 11 piętrze w bloku 11-piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w stanie bardzo dobrym o powierzchni 42,42 m2 zlokalizowane w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Kraków,małopolskie

343 850 zł45 m² 7 567,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania 2-pokojwe mieszkanie blisko centrum miasta -przy ulicy Reja(żabiniec). Mieszkanie o pow 45,44 m2 znajduje się na 1 piętrze w bloku 7 -piętrowym z 2005 r. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

153 488 zł29 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 28,96m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 23,19m2, od strony zachodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

400 000 zł62 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2007 roku. Nowocześnie wykończone i wyposażone. Kuchnia częściowo otwarta na salon. który z kolei połączony jest z przedpokojem.Uzyskano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podolszyce Południe

Płock,mazowieckie

280 000 zł90 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Biuro Dulęba Nieruchomości i Ubezpieczenia poleca: mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 90m2, na parterze, z osobna kuchnia, dwie łazienki, duży balkon i piwnica. Rok budowy 1999. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuławskiego

Kraków,małopolskie

369 000 zł42 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż. Zapraszam do obejrzenia przestronnego dwupokojowego mieszkania w samym centrum miasta -przy ulicy żuławskiego(śródmieście). Powierzchnia mieszkania to 42 m2. Składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Chopina

Włocławek,kujawsko-pomorskie

83 900 zł31 m² 2 697,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Spectrum oferuje do sprzedaży kawalerkę w ścisłym Centrum. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym wybudowanym z cegły, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł53 m² 7 452,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53 m2 w nowym kameralnym budynku. Otwarty salon z aneksem kuchennym o powierzchni 28 m2 i balkonem wielkości 6,3m2. Sypialnia 13m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Szczecin,zachodniopomorskie

169 000 zł54 m² 3 129,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Okazja cenowa - mieszkanie o powierzchni 53,93m kw. w ocieplonej i odremontowanej od zewnątrz przedpwojennej kamienicy w okolicach Parku Żeromskiego. Dwa rozkładowe wygodne duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wspólny Dom

Koszalin,zachodniopomorskie

320 000 zł100 m² 3 203,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej ok 230zł + woda, śmieci i energia Normal 0 21 false false false microsoftinternetexplorer4 dwa mieszkania W jednym miejscu! nowe mieszkanie W standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

255 000 zł48 m² 5 300,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do obejrzenia 3-pokojowego mieszkania przy os. Bohaterów września(mistrzejowice). Mieszkanie posiada ładny rozkład-składa się z 3 niezależnych pokoi(16;8,6;6 m2), osobnej kuchni(7 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nikiszowiec

Katowice,śląskie

159 000 zł61 m² 2 590 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w Katowicach, nikiszowcu Mieszkanie o powierzchni 61,38m2 składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okrzei

Sopot,pomorskie

1 127 887 zł62 m² 18 221,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kup, wypoczywaj, zarabiaj! Sopotto słońce, poranna kawa na plaży i poczucie, że cały zabiegany świat został za nami. Wyłączamy komórkę, zamykamy laptopa i skupiamy się tylko na sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

245 000 zł37 m² 6 693,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż. Dwupokojowe , rozkładowe mieszkanie przy ulicy centralnej(czyżyny) o pow. 36,60m2. Znajduje się na 4 pietrze w bloku IV pietrowym. Mieszkanie posiada 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłęska

Kraków,małopolskie

279 000 zł49 m² 5 695,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na os. Zielonym Wzgórzu przy ulicy Podłęskiej. Mieszkanie o pow.48,99 znajduje się na 1 pietrze w bloku 4-piętrowym z 2001 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

893 000 zł111 m² 8 045,05 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Przestronny apartament z prywatnym tarasem i ogrodem 7 pietrze. Plan oraz opis powierzchni w galeri zdjęć, (posiadamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

419 500 zł47 m² 8 926 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Doskonale skomunikowane mieszkanie przy ul. Popiełuszki na warszawskim Żoliborzu. Dwa duże oddzielne pokoje i osobna widna kuchnia. 2 piętro w kamienicy z lat 50-tych. Bardzo blisko Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Tarnowskie Góry,śląskie

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Fazos. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przystanki autobusowe, służba zdrowia. Lokal jest na trzecim piętrze, składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

369 000 zł55 m² 6 672,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne, zadbane 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy łepkowskiego(prądnik Czerwony). Mieszkanie przeszło generalny remont w 2016 r-wymieniono wszystkie instalacje, podłogi , wygładzono ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zawodzie

Katowice,śląskie

427 900 zł244 m² 1 753,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dom do remontu o powierzchni 244m 2. Na parterze i pierwszym piętrze po dwa mieszkania + strych zaadoptowany na jedno mieszkanie. Budynek znajduje się blisko centrum Katowic oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bartoszewicza

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł40 m² 10 493,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy z 1939 roku, która jest usytuowana na skarpie na skraju modnego i malowniczego powiśla, w górze, dzięki czemu zapewnia piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Załęże

Katowice,śląskie

135 000 zł35 m² 3 830 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal kina Cinema City Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, przestronnej kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

295 239 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,89m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,29m2, od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

400 000 zł74 m² 5 369,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ładne, bardzo jasne (na 3 strony świata) mieszkanie w nowoczesnym budownictwie. Pierwotnie 4 pokojowe zostało urządzone jako mieszkanie 3 pokojowe, z kuchnią i łazienką, przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadbane i bardzo ciche mieszkanie na 10tym piętrze. Widok na całą okolicę - panorama nieograniczona sąsiednimi budynkami. Adres budynku - Szulborska 3/5. Czynsz ok. 316 zł / mc. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dębniki

Kraków,małopolskie

217 700 zł32 m² 6 698,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta bez prowizji! Bardzo dobra oferta dla inwestorów szukających mieszkań z przeznaczeniem na wynajem. Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5m2 w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

430 774 zł50 m² 8 615,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jest to III etap osiedla przy ul. Bluszczańskiej. Tym razem jednak projekt nie jest typowy. To nadal budownictwo mieszkaniowe , w którym się specjalizujemy, ale ta zabudowa będzie szczególna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

35 000 zł39 m² 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Proponujemy za odstępne mieszkanie, w kamienicy na Górnej. Mieszkanie to M3 tzn.pokój z aneksem kuchennym całkowicie wyposażonym i małej sypialni z wnęką na szafę oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł78 m² 6 722 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 70,1m2, wola. Funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w okolicy licznych terenów rekreacyjnych , ścieżek rowerowych, placów zabaw i Puszczy Kampinowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Kraków,małopolskie

410 000 zł80 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż. Przytulne, atrakcyjne, zadbane i gustownie wykończone 2- poziomowe mieszkanie przy ulicy zaporoskiej(podgórze/kliny). Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze w bloku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

195 412 zł35 m² 5 583,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / lipiec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

256 581 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,31m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,04m2, od strony zachodniej - sypialnia o pow. 11,55m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

261 426 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,26m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,72m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Bardzo ładne, gustownie wykończone 2-pokojowe mieszaknie z dodatkową alkową-sypialnią przy os.Szkolnym(Nowa Huta) Powierzchnia mieszkania to 43,98 m2. Składają się na nią salon, otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

156 403 zł30 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 29,51m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,38m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu mieszkanie na ul królewskiej O pow 69M położone na 2p W niewielkiej kamienicy Z 1960 R . Mieszkanie ,składa sie z 3pok ustawnych pokoi ,łazienki ,2 balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

309 366 zł61 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,66m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,02m2, od strony wschodniej i północnej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu. 1 piętro w budynku 4 piętrowym. Wysokość pomieszczeń 265 cm.Doskonała lokalizacja( w pobliżu dwie stacje metra, niedaleko do.