dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zamiany

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł85 m² 6 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, widne mieszkanie zlokalizowane w zielonej częsci Ursynowa, 100 metrów od stacj metra Stokłosy. Budynek jest bardzo kameralny, trzech lokatorów na pietrze, został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fredry

Kraków,małopolskie

279 000 zł38 m² 7 420,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem w nowym bloku z 2010 roku przy ulicy Fredry. mieszkanie znajduje się na parterze w bloku 4-pietrwoym. Składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wesoła

Charbrowo,pomorskie

69 000 zł30 m² 2 283,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Bezczynszowe mieszkanie usytuowane w budynku położonym w Charbrowie opodal drogi wojewódzkiej nr 214 Lębork - Łeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

460 535 zł55 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze VI-kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł57 m² 9 122,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W naszej ofercie w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie (57 m2 - salon z aneksem kuchennym i przedpokojem , 2 sypialnie, łazienka, balkon) na strzeżonym kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 75 m2, w budynku apartamentowym na prestiżowym osiedlu Magnolia Park. Nieruchomość składa się z 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

285 000 zł57 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże, ciepłe i jasne mieszkanie 57m 2 w Katowicach na oś. Tysiąclecia. Mieszkanie komfortowe z ekspozycją na południowy wschód po generalnym remoncie w tym po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

139 000 zł71 m² 1 971,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne mieszkanie Polecam mieszkanie M-6 w układzie 3/1 usytuowane przy ul. Zielonej. Lokal w dobrym stanie technicznym, okna pcv. Ściany gładzie i częściowo tapety. Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

238 000 zł32 m² 7 503,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

280 190 zł58 m² 4 789,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam nową kameralną, inwestycję mieszkaniową. W budynku A zaprojektowano 24 mieszkań o metrażach od 38 do 62 mkw. W budynku B zaprojektowano 16 mieszkań o metrażach od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskich

Słupsk,pomorskie

159 000 zł47 m² 3 403,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem, w dobrym stanie technicznym usytuowane na czwartym piętrze w bloku na Osiedlu Piastów ( ul. Braci Gierymskich). Z salonu wejście do sypialni; trzeci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaśminowa

Warszawa,mazowieckie

601 368 zł63 m² 9 538 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze II-Kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł43 m² 6 134,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie składa się z salonu (12mkw) z wejściem do mniejszego pokoju(10mkw), oddzielnej kuchni z oknem (4,5mkw), łazienki z wanną (4,5mkw) oraz przestronnego przedpokoju (10mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łabędy

Gliwice,śląskie

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w Łabędach na atrakcyjnym osiedlu. Mieszkanie do remontu. W salonie mieści się duża garderoba. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł51 m² 9 688,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie przeszło generalny remont, co pozwala Ci na wprowadzenie się od zaraz. Dobra lokalizacja umożliwi Ci , szybki i łatwy dostęp w każdą część miasta. Nieruchomość: 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Śmigłego-Rydza

Łódź,łódzkie

498 000 zł74 m² 6 771,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2010 r! Mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie! Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Platanowa

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zielona okolica ,cisza Leśnica,mieszkanie willowe 100mkw., piękna działka 1060mkw. Mieszkanie willowe 100mkw położone na parterze składa się z kuchni ,łazienki , czterech pokoi- około 28mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tołstoja

Warszawa,mazowieckie

310 900 zł38 m² 8 181,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja deweloperska. Bez Podatku pcc 2 % i bez prowizji. Liczba pokoi: 2 cena: 310 900,00 pln8 244,50 pln37,71 m2parter Termin oddania I kwartał 2019 roku. Do sprzedania 38,00 m2, k w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

87 000 zł42 m² 2 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą kawalerkę i powierzchni 42m2 na Białym Kamieniu. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykonano ogrzewanie gazowe, wymieniono okna, na podłogach panele , nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Węglin

Lublin,lubelskie

391 287 zł87 m² 4 495,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupoziomowe 3-4 pokojowe mieszkanie o pow. 87,04m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: poziom dolny: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twardowskiego

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 74 m2 ( 82 m2 całkowitej ) na 3 piętrze niskiego bloku z 2001 roku na osiedlu Pobitno (okolice ul. Twardowskiego). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł66 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w nowym budownictwie usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie było do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grafitowa

Skórzewo,wielkopolskie

299 684 zł66 m² 4 529 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

II etap os. Grafitowe skórzewo - nowa inwestycja- rynek pierwotny. Mieszkanie dostępne od zaraz. Nowe mieszkania w Skórzewie - Bliskie sąsiedztwo dzielnic Grunwald, junikowo oraz Ławica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

261 196 zł47 m² 5 500,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zainspirowani piękną Toskanią dedykujemy Tobie osiedle inne niż wszystkie. Wysiłek i wyobraźnia licznego zespołu projektantów umożliwia odkrycie nowych przestrzeni, tego, co jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Włocławek,kujawsko-pomorskie

112 000 zł32 m² 3 446,15 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Spectrum House oferuje na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Zazamcze przy ul. Toruńskiej. Nieruchomość usytuowana na 9 piętrze w wysokim bloku , o powierzchni 32,5 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyborska ok. Al. Waszyngtona 2 pokoje w kamienicy. Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Międzyborskiej Praga Południe w pobliżu Al. Waszyngtona. Usytuowane na wysokim parterze (2,5 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Koszalin,zachodniopomorskie

293 118 zł60 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży oferujemy Państwu apartamenty "prestiż" zlokalizowane w sercu Śródmieścia. Budynek o ciekawej architekturze położony tuż przy parku Książąt Pomorskich. W przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałowskiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł66 m² 11 348,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny 3 pokojowy apartament o powierzchni 66m2 zlokalizowany w dzielnicy Stare Miasto przy ul. Michałowskiego. Lokal usytuowany na 1 piętrze 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

249 973 zł46 m² 5 398,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Iinwestycja zrealizowana jest w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki - Wojszyce, przy ul. Smardzowskiej. Jej niewątpliwym atutem jest doskonała lokalizacja oraz bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grupy AK Północ

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł70 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania funkcjonalne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie 70 m2 z 2010r, w niskim budynku z windą. Osiedle chronione. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

243 241 zł61 m² 3 987,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkania Nowy Sącz oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań: nowy sącz ul. Sicie w kierunku Gaju. Więcej szczegółów na kontakt: (kontakt) Cena 4000 zł brutto/ m2. Zespół (docelowo) ośmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguckiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu, blisko al. Wojska Polskiego, blisko C.H. Arkadia, ulokowane na drugim piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku. Kameralne osiedle. Lokal bardzo słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

179 419 zł30 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 30,41m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,06m2, od strony zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

695 000 zł149 m² 4 664,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Śniadeckich - duże mieszkanie - rewelacyjna lokalizacja - tuż przy targach mtp! Przedmiotem oferty jest rozkładowe, jasne mieszkanie o powierzchni 149 m2 położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

270 000 zł53 m² 5 079,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,15 m2 zlokalizowane przy ul. St. Augusta, obok ul. Krakowskiej. Położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

354 900 zł83 m² 4 275,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / ostatnie wolne mieszkania Polecam nowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cypryjska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł76 m² 6 711 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 76m2, mokotów. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi, - oddzielnej widnej kuchni, - łazienki z wc, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Komorów

Komorów,dolnośląskie

249 000 zł75 m² 3 299,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie w Komorowie pod Świdnicą. Mieszkanie o powierzchni 75,47m2 składa się z 3 dużych pokoi, 2 łazienek kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

272 462 zł46 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj na Starym Mieście! Nowa inwestycja zlokalizowana we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto, w okolicy ulicy Zachodniej. Nowoczesny, 5-piętrowy budynek, w którym zaplanowano 106.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

129 000 zł60 m² 2 138,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ szwedzki! do odświeżenia! Trzypokojowe mieszkanie w niskim bloku na 2 piętrze w cichej, spokojnej okolicy. Pokoje nieprzejściowe, na podłogach panele, ściany nowoczesne tapety. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

426 000 zł41 m² 10 390,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie 41m2 na skarpie, powiśle, kamienica Z 1939 roku. Zaciszna uliczka w urokliwym otoczeniu, okolice ulic dynasy, tamka, sewerynów. Piękny widok na Wisłę, park, blisko muzeum chopina,.