dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Ursynów

Ursynów,mazowieckie

410 044 zł45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 44.57 m2 położone na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym. Zakończenie budowy: III kwartał 2018. Osiedle położone jest na Ursynowie, w dzielnicy z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

389 777 zł70 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 70,23m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój o pow.11,12m2 od strony północnej i północno-zachodniej - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

229 000 zł63 m² 3 658,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecamy Państw trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Trzypokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze w pięciopiętrowym budynku mieszkalnym z 1993 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żółkiewskiego

Warszawa,mazowieckie

324 618 zł51 m² 6 403,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% pcc Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się na parterze. Planowany termin oddania inwestycji to III kwartał 2018 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ursynów

Ursynów,mazowieckie

731 010 zł83 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 4-pokojowe o pow.82.6 m2 położone na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym. Zakończenie budowy: III kwartał 2018. Osiedle położone jest na Ursynowie, w dzielnicy z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ursynów

Ursynów,mazowieckie

462 116 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50.23 m2 położone na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym. Zakończenie budowy: III kwartał 2018. Osiedle położone jest na Ursynowie, w dzielnicy z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ursynów

Ursynów,mazowieckie

489 825 zł56 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 55.98 m2 położone na 2 piętrze w budynku 4-piętrowym. Zakończenie budowy: III kwartał 2018. Osiedle położone jest na Ursynowie, w dzielnicy z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ursynów

Ursynów,mazowieckie

586 092 zł69 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 69.36 m2 położone na 2 piętrze w budynku 4-piętrowym. Zakończenie budowy: III kwartał 2018. Osiedle położone jest na Ursynowie, w dzielnicy z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

430 344 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Silver Residence to nowoczesny budynek wielorodzinny powstający w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta, tuż obok Placu Dominikańskiego i wrocławskiego Rynku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

570 000 zł100 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Stylowe, przestronne, komfortowe .można by wymieniać bez końca. Mieszkanie zlokalizowany jest nieopodal Lasku Wolskiego w najbardziej z prestiżowych dzielnic Krakowa -woli Justowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 000 zł51 m² 4 421,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Tylko U nas 1500 złotych prowizji brutto od kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielonka

Zielonka,mazowieckie

278 000 zł55 m² 5 055 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Mieszkanie W centrum zielonki Mieszkanie 3 - pokojowe z kuchnią ,balkon , piwnica usytuowane na trzecim piętrze w bloku 4-ro piętrowym. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

327 961 zł47 m² 6 949,80 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z loggią na dziesiątym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

278 000 zł80 m² 3 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma dla Państwa do zaoferowania dwupoziomowy apartament w samym sercu miasta. Kamienica z 2009 roku zarządzana przez wspólnotę. Teren wokół budynku ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

608 080 zł76 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Bliska Wola to wyjątkowy projekt atrakcyjny zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Zakłada stworzenie przyjaznej przestrzeni miejskiej dającej swoim mieszkańcom zarówno dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myrka

Legnica,dolnośląskie

238 835 zł65 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Jedyne takie mieszkania W legnicy! Mieszkanie o pow. 64,55m2 (po podłodze 70,94m2) na Osiedlu Słoneczne Tarasy przy ul. Myrka składa się z 2 wygodnych pokoi,aneksu kuchennego,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

1 338 854 zł110 m² 12 116,30 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ostatnie mieszkanie! Oferujemy mieszkanie trzypokojoweusytuowane na 29. piętrze, jednego z najwyższych budynków mieszkalnych w Polsce.Mieszkanie w stanie deweloperskim, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

199 000 zł110 m² 1 809,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma państwu do zaoferowania przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Lokal położony jest na parterze kilkupiętrowej kamienicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ursynów

Ursynów,mazowieckie

491 881 zł58 m² 8 549,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 57.53 m2 położone na 1 piętrze w budynku 4-piętrowym. Zakończenie budowy: III kwartał 2018. Osiedle położone jest na Ursynowie, w dzielnicy z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

60 000 zł25 m² 2 362,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie położone na II piętrze w Bielawie. Nieruchomość składa się z przedpokoju, pokoju, małej kuchni oraz łazienki o powierzchni 25,4 m2. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

216 644 zł46 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,59m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,71m2, od strony zachodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy pod Monte Cassino

Tarnów,małopolskie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o pow. 48m2, położone na III piętrze w bloku przy ul. Bitwy o Wał Pomorski. Składa się z 3 pokoi, w tym 1 przechodni, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 2pokojowe pow. 41,60m2 Mieszkanie dobrze utrzymane, czysto, estetycznie. Wymaga częściowego remontu. W mieszkaniu częściowo wymienione instalacje elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

523 292 zł68 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 67.96 m2 położone na 9 piętrze w budynku 13-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, holu, wc, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

148 000 zł37 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne do własnej aranżacji. Od podstaw można je urządzić po swojemu. Dwu pokojowe z kuchnią półotwartą, można przerobić na pokój + pokój z aneksem kuchennym według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ursynów

Ursynów,mazowieckie

579 156 zł69 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 69.36 m2 położone na 1 piętrze w budynku 4-piętrowym. Zakończenie budowy: III kwartał 2018. Osiedle położone jest na Ursynowie, w dzielnicy z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł102 m² 8 813,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w kamienicy wybudowanej z cegły w 1938 roku położonej w ścisłym Centrum Warszawy. Ciche, bezpieczne, budynek znajduje się w się w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowy apartament o pow. 60m2 z dużym tarasem, zlokalizowany na strzeżonym osiedlu w centrum Ustronia. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Pełne wyposażenie w cenie. Dodatki: taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kruszewskiego

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł32 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 1 pokojowe 32 m, loggia Dodatkowe udogodnienia: telefon, internet, tv kablowa, winda, patio, ogrzewanie miejskie, recepcja, domofon, ochrona, teren ogrodzony, podjazd dla niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ursynów

Ursynów,mazowieckie

485 303 zł53 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 53.33 m2 położone na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym. Zakończenie budowy: III kwartał 2018. Osiedle położone jest na Ursynowie, w dzielnicy z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grażyny

Bielsko-Biała,śląskie

450 000 zł122 m² 3 700,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Dwa odrębne lokale mieszkalne o łącznej powierzchni 121,61mkw, położone w budynku mieszkalnym (odrębna własność) oddanym do użytku w 2004r., wykonanym w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

163 500 zł40 m² 4 087,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka po remoncie kapitalnym! W wysokim standardzie! 40 mkw! blok! cegła!balkon! osiedle leśne! polecam! Zapraszam do zakupu kompleksowo wyremontowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ursynów

Ursynów,mazowieckie

1 085 450 zł128 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 4-pokojowe o pow.127.7 m2 położone na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym. Zakończenie budowy: III kwartał 2018. Osiedle położone jest na Ursynowie, w dzielnicy z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł28 m² 12 821,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Jasne, nowoczesne mieszkanie przy Krochmalnej i Rondzie onz z pięknym widokiem na Warszawę.Cicho i spokojnie chociaż to serce miasta. Lokal z aneksem kuchennym, wyposażony.