dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

100 000 zł48 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje parter po remoncie wymiana instalacji ,rolety antywlamaniowe ,ciemna kuchnia ,os.Słoneczne nr oferty: 1311/3106/OMS

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł39 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przytulne, zadbane mieszkanie z aneksem kuchennym oddzielonym od pokoju podświetlanym barkiem. Nowe agd i pełne umeblowanie: urządzona kuchnia, 2 szafy wbudowane, 2 kanapy, 2 fotele, biurko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zadzwoń - zapraszam na bezpłatną prezentację! - duży przyjemny taras ok 34M2 / niski budynek / oferta wstrzymana do 30.08.2017r Mieszkanie o powierzchni 73,46m2 składa się z salonu ok.20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Metro Ursynow Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o metrażu 56 m2. Mieszkanie składa sie z pokoju dziennego o pow. 20 m2 - w czasie 2 tygodni zostaną wymienione okna i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

200 000 zł20 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Paczkowo

Paczkowo,wielkopolskie

189 000 zł48 m² 3 938 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48.4 m2 usytuowane na parterze kameralnego budynku w miejscowości Paczkowo. Składa się z: - pokoju aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Warszawa,mazowieckie

327 000 zł54 m² 6 022,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie z funkcjonalnym i ciekawym rozkładem pomieszczeń. Duży pokój (21m2) z 3m2 balkonem i oknami na dwóch ścianach wychodzącymi na ulicę 11-listopada od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

140 000 zł56 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży przytulne, przestronne mieszkanie o powierzchni 56m kw na spokojnym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Lokal znajduje się na 3cim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

727 867 zł91 m² 8 024,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament Z ogródkiem W prestiżowej okolicy! 0% prowizji! Do sprzedania czteropokojowy apartament w stanie deweloperskim, położony na prestiżowym osiedlu na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łęczna

Łęczna,lubelskie

222 633 zł50 m² 4 449,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ostatnie gotowe nowe mieszkania W łęcznej! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,03m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w Łęcznej. Możliwość przerobienia mieszkania na 3 pokoje! Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł65 m² 5 839,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

| do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta przy ul. Rydygiera. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku z 1994 roku. Budynek posiada nową elewację oraz zamkniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Sosnowiec,śląskie

144 000 zł50 m² 2 880 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie sosnowiec 3 pokojowe - centrum ul. Legionów Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,67 m2 położone na VII piętrze w wysokim bloku w centrum Sosnowca. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Foksal

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł80 m² 12 210,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie z ciekawym klimatem w w samym centrum Warszawy blisko Nowego Światu. Mieszkanie o powierzchni ok 80 mkw mieści się na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku z [początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

350 007 zł71 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2-poziomowy apartament Z tarasem I balkonem na krzykach brak skosów! podziemny parking / winda / kameralna zabudowa Na sprzedaż atrakcyjne, 2-poziomowe mieszkanie zlokalizowana na Wojszycach-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

540 000 zł120 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Apartament o pow. 120m2 do wynajęcia w Rzeszowie przy ul. Grabskiego. Biuro Nieruchomości dk brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowy, dwupoziomowy apartament do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

85 000 zł40 m² 2 125 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie w kamienicy o powierzchni 40 m2 usytuowane na III p na oś Nowym. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ochota

Warszawa,mazowieckie

431 000 zł64 m² 6 734,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzy pokojowe mieszkanie 64m2 + 5m2 balkonu położone w nowo powstającej inwestycji na pograniczu warszawskiej Ochoty i Włoch. Mamy do dyspozycji salon połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

424 380 zł71 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 70,74m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,25m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Celulozowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

186 615 zł57 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne/nowe mieszkanie własnościowe w najnowszej inwestycji- celulozowa 27a. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3- piętrowym bloku z nowoczesnymi i cichymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

509 040 zł71 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy apartament o powierzchni 70m2 na szóstym piętrze nowoczesnego budynku realizowanego na Podgórzu. W mieszkaniu zaplanowano dwie wygodne sypialnie, pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

189 000 zł29 m² 6 585,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka Z balkonem na nowym osiedlu na różance Do sprzedania kawalerka o powierzchni 28,70 m 2 z dużym balkonem (6,02 m 2 ) na nowopowstającym osiedlu. Bardzo atrakcyjny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Lublin,lubelskie

179 034 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 33,78m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,14m2, od strony zachodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Celulozowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

170 105 zł52 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne/nowe mieszkanie własnościowe w najnowszej inwestycji- celulozowa 27a. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3- piętrowym bloku z nowoczesnymi i cichymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rysia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

151 792 zł49 m² 3 110,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Spectrum House oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie na nowo powstającym Osiedlu Chrobry Zazamcze , zlokalizowanym przy ul. Rysiej we Włocławku. Prestiżowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł61 m² 7 574,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie czteropokojowe z dwoma dużymi balkonami, kuchnią z jadalnią oraz samodzielną łazienką i osobnym wc. Lokal położony jest na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Łódź,łódzkie

185 000 zł55 m² 3 379 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Śródmiesciu transakcja opłaty dla admin.: ok. 270 zł opłaty dodatkowe: energia elektryczna, gaz, położenie mieszkania Typ budynku: kamienica ; piętro - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

146 000 zł19 m² 7 620,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Blisko pełna infrastruktura, uniwersytet Ekonomiczny, uniwersytet Rolniczy. Bardzo dobra komunikacja miejska 2 min. pieszo. Blisko do centrum. Mieszkanie przygotowane do własnej aranżacji. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

379 000 zł59 m² 6 380,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 - pokojowe na 2 piętrze w IV - piętrowym budynku. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, na bieżąco remontowane i odświeżane, umeblowane i wyposażone. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł34 m² 8 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Do sprzedania kawalerka w cichej kamienicy. Mieszkanie jest bardzo widne i przestronne, posiada otwartą kuchnię z kredensem, w którym znajduje się płyta grzewcza, zlew oraz zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

179 000 zł73 m² 2 436,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Spectrum House oferuje na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Zazamcze. Prestiżowa lokalizacja, w połączeniu ze wszystkimi funkcjonalnościami, które niesie za sobą mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serbska

Poznań,wielkopolskie

315 000 zł41 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie + garaż, wilczak ul. Serbska. Eleganckie i nowoczesne mieszkanie w bardzo dobrym stanie (budynek z 2006 r. z windą) o powierzchni 41,8 m2 na sprzedaż! Dodatkowo oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentuje Państwu trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na ósmym piętrze w wieżowcu przy ulicy Głowackiego. Całkowitą powierzchnię mieszkania stanowi: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

255 990 zł56 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na Pogodnie. Mieszkanie 3 pokojowe na V piętrze w budynku z garażami podziemnymi. Budynek jest budowany w technologii przyjaznej dla środowiska z materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karłowicza

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł112 m² 18 755 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Przepiękny apartament wykończony z niezwykłą dbałością o szczegóły! Prawdziwy diament na Mokotowie. Zachwycające, wysmakowane, niezwykle oryginalne wnętrze. Ekspozycja okien na 3 strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Chopina

Włocławek,kujawsko-pomorskie

87 000 zł40 m² 2 175 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż mieszkanie własnościowe Z kw M-2 O powierzchni 40 mkw, na 4 piętrze W bloku 5-pietrowym - centrum przy ulicy al.CHOPINA LOKAL SKŁADA SIE Z DUŻEGO SŁONECZNEGO POKOJU,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

260 000 zł77 m² 3 376,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Sprzedamy w dobre ręce mieszkanie 77m2 przytulne, zlokalizowana na pierwszym piętrze w małej, zadbanej (10 mieszkań) kamienicy .Kamienica jest stosunkowo młoda wybudowana w 1996r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

193 000 zł31 m² 6 146,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż klimatyczne mieszkanie z balkonem z przepięknym widokiem na panoramę miasta, stadion miejski i rzekę Wisłok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż w Kielanówce. Mieszkanie o powierzchni 52m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł29 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Przytulna kawalerka, zadbana. Mieszkanie jest ładnie umeblowane, wyposażone w sprzęt agd ( wyposażenie mieszkania w cenie). Nowoczesne meble. Piąte piętro bez windy. 5 min od Metra Dw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł67 m² 6 253,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Stare miasto / różny metraż / bez prowizji termin oddania: wrzesień 2018 Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim o różnej konfiguracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rysia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

212 118 zł62 m² 3 410,80 zł/m²

 

Piętro:1/3