dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł82 m² 4 573 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Duże,zadbane mieszkanie dla dużej rodziny: 4 pokoje na 2 piętrze w budynku z lat 80-tych. Salon z wyjściem na duży balkon, widna kuchnia oraz trzy pokoje nadające się na sypialnie czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wrotków

Lublin,lubelskie

274 824 zł56 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 55,52m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 32,90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

137 000 zł41 m² 3 341 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji. Nieruchomość jest zarządzana przez najlepszą Spółdzielnię Mieszkaniową "sielanka" bardzo cenioną przez mieszkańców Elbląga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł72 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. - słoneczne / rozkładowe / duży balkon Wrocław - krzyki - Gaj, okolica ul. Brzoskwiniowej. Mieszkanie czteropokojowe, pow. 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poziomkowe

Suchy Las,wielkopolskie

305 000 zł44 m² 6 931,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego z tarasem zlokalizowanego na osiedlu Poziomkowym w Suchym Lesie. Mieszkanie o powierzchni około 44 m2 znajduje się na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł47 m² 10 404 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

mieszkanie położone w pięknej, otoczonej Polami Mokotowskim okolicy, na Starym Mokotowie przy ulicy Batorego 33. Lokal znajduje się na 12 piętrze w bloku z 1968 roku liczącym pięter 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kujawska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

98 000 zł36 m² 2 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 36 mkw, położone na parterze w 4 piętrowym bloku przy ul. Kujawskiej. Stolarka okienna - drewno. Łazienka po remoncie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 465 200 zł148 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego połączonego z otwartą i umeblowaną kuchnią, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

522 000 zł65 m² 8 030,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Z gwarantowanym umowami zyskiem! Apartamenty 1-2-3 pokoje 20-65m2 już od 158 000 zł! Wysoki standard budynku m.in. centralna systemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żółkiewskiego

Warszawa,mazowieckie

366 285 zł47 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji od kupującego sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% pcc Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się na II piętrze. Planowany termin oddania inwestycji to III kwartał 2018 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł87 m² 4 745,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Pięciokondygnacyjny budynek zaprojektowany został z myślą o tych którzy cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, a zarazem ciszę i spokój, najwyższą jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

1 817 372 zł123 m² 14 785 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie na warszawskim Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się na parterze VII-kondygnacyjnego budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

321 360 zł80 m² 3 999 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecamy serdecznie do sprzedaży mieszkania znajdujące się w Szczecinie przy ulicy Monte Cassino 38. Szczeciński "monciak" to elegancja połączona z nowoczesnością dla klientów ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Komorowskiego

Kraków,małopolskie

488 000 zł61 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne mieszkanie w znakomitej lokalizacji - na Salwatorze. Apartament położony jest na pierwszym piętrze, posiada dwa balkony, składa się z dwóch pokoi, dużej, osobnej, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

442 400 zł79 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam! Mieszkanie 4-pokojowe 79 m2 z tarasem znajdujące się w inwestycji na Śródmieściu. Termin realizacji IV kw 2017r. Zalety inwestycji: - słoneczne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

517 509 zł64 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Silver Residence to nowoczesny budynek wielorodzinny powstający w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta, tuż obok Placu Dominikańskiego i wrocławskiego Rynku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł51 m² 2 725,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone w bloku na Białym Kamieniu niedaleko Szczawna Zdroju. Lokal posiada bardzo fajny układ. Jest powiększony przedpokój z małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł47 m² 10 191 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

mieszkanie położone w pięknej, otoczonej Polami Mokotowskim okolicy, na Starym Mokotowie przy ulicy Batorego. Lokal znajduje się na 12 piętrze w bloku z 1968 roku liczącym pięter 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

396 500 zł61 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zrealizowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 61m2 na parterze nowoczesnego budynku w Centrum Lublina. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 27,90m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł40 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania 2-pokojowe (40m2) + taras 11 m2, mieszkanie z osobną kuchnią Mieszkanie mieści się z apartamentowcu przy Al.Sikorskiego tuż obok ośrodka STEGNY WARSZAWA. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

1 077 060 zł124 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartament o powierzchni 123m2 znajduje się na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku realizowanego na Podgórzu. W mieszkaniu zaplanowano trzy przestronne sypialnie, duży pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Łódź,łódzkie

175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 rozkładowe pokoje gotowe do wprowadzenia, z balkonem, na os. Teofilów. W przedpokoju miejsce na olbrzymią szafę, zrobiona kuchnia i łazienka. Blok odsunięty od ulicy, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rysia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

114 279 zł37 m² 3 117,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Spectrum House oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie na nowo powstającym Osiedlu Chrobry Zazamcze , zlokalizowanym przy ul. Rysiej we Włocławku. Prestiżowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kamionki

Kamionki,wielkopolskie

359 000 zł120 m² 2 992 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość W programie MDM- "mieszkanie dla młodych" rynek pierwotny! kupujący nie płaci 2% podatku pcc oraz prowizji Kolejny etap inwestycji. Budynki jednorodzinne dwulokalowe, każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

502 000 zł60 m² 8 347,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kameralny budynek wśród willowej zabudowy o podwyższonym standardzie typu willa miejska, z dala od ruchliwych arterii lecz dobrze skomunikowany z innymi rejonami miasta (stacja pkp - 400 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mydlice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

196 000 zł63 m² 3 111 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży przestronne i ustawne mieszkanie o wysokim standardzie i powierzchni 64 m kw na dużym osiedlu w Dąbrowie Górniczej Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Olszewskiego ok. / pełen rozkład / wyremontowane Mieszkanie położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku o całkowitej powierzchni 51m2. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

329 324 zł67 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy nowe mieszkania od deweloperów 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w doskonałych lokalizacjach: m.in. Centrum, pogodno ceny takie same jak U dewelopera (cena nieruchomości zgodna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł56 m² 4 196,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie trzypokojowe 56m2 na ostatniej kondygnacji czteropiętrowego bloku. Bardzo ciepłe, opomiarowane. W skład mieszkania wchodzą : pokój 16m2 z wyjściem na duży balkon,sypialnia 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Słupna

Mysłowice,śląskie

369 000 zł150 m² 2 460 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedania parter domu składający się z dwupoziomowego mieszkania o łącznej powierzchni około 150 m2 wraz z przynależną połową ogrodu położony w Mysłowicach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastów

Sosnowiec,śląskie

150 000 zł76 m² 1 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sosnowiec 3 pokojowe - dobra lokalizacja - piastów Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 75,75 m2 położone na drugim piętrze na Osiedlu Piastów. Mieszkanie składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Poznań,wielkopolskie

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Poznania przy zbiegu ulic Szamarzewskiego i Przybyszewskiego (jeżyce). Nowocześnie i elegancko urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

112 500 zł50 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w dobrym stanie, ogrzewanie miejskie, w centrum Leszczyn w pobliżu przystanek, sklepy, przedszkole, szkoła

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

185 000 zł61 m² 3 052,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

W naszej ofercie mieszkanie o powierzchni 60,60 mkw usytuowane na 1 piętrze bloku 4 piętrowego w Centrum Włocławka na terenie zamkniętym. Nieruchomość składa się z: trzech oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł48 m² 5 707,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe M-4! czyżkówko! nowa cegła! osiedle zamknięte! miejsce parkingowe! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie typu M-4 na 2 piętrze w 3- piętrowym bloku z cegły o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

119 000 zł56 m² 2 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o pow.56m2, znajdujące się na trzecim piętrze niskiego bloku na os. 30-lecia w Wodzisławiu Śl. Układ: dwa pokoje oddzielne, salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Storczykowa

Białystok,podlaskie

170 000 zł51 m² 3 339,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja! Mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Storczykowej. Nieruchomość o powierzchni 50,9m2 znajduję się na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatary

Lublin,lubelskie

219 800 zł39 m² 5 635,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Chcesz zarabiać na wynajmie mieszkania? W Centrum miasta zaskakują Cię wysokie ceny i niski standard wykończenia? Mam dla Ciebie w takim razie doskonałą propozycję! Zainwestuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarużyńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł73 m² 3 219,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestrzenne mieszkanie 73m2 na Fordonie,przy ul.Jarużyńskiej Lokal sklada się z czterech ustawnych pokoi: Salon od strony zachodniej 24m2 z wyjściem na dużą loggię z ładnym widokiem ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46,7 m2 , przytulne , słoneczne ,składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (ok. 22m2), sypialni (ok. 12 m2), łazienki z wc (ok. 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaborze

Zabrze,śląskie

115 000 zł35 m² 3 286 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 34,62 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w Zabrzu, dzielnica Zaborze. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij