dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Merkurego

Głogów,dolnośląskie

424 556 zł112 m² 3 790 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kupujący zwolniony z opłaty pcc 2% przy zakupie nieruchomości! Dwupoziomowy apartament na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Głogowie, os. Kopernik. Apartament dla osób wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł76 m² 2 960,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow.76 m2 z garażem w atrakcyjnym miejscu, nieopodal parku nad Kanałem Bydgoskim. Jak własny dom zalety mieszkania: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

494 663 zł69 m² 7 199,29 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Osiedle położone z dala od ruchliwych ulic lecz dobrze skomunikowane z innymi rejonami miasta poprzez linie tramwajowe i autobusowe, w niedalekiej przyszłości także metro, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Robotnicze

Dąbrowa Górnicza,śląskie

129 900 zł49 m² 2 651,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w dwupiętrowym bloku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. W pokojach na podłogach piękne panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Okazja! Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie M4/61m2, usytuowane na III piętrze w bloku z cegły w Fordonie (os. Tatrzańskie). Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dunikowskiego

Rzeszów,podkarpackie

320 000 zł67 m² 4 797,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje | 66,7m2 | ul.Dunikowskiego | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 66,7 m2. Położone jest na parterze w niskim bloku 3 piętrowym z 2008 roku. Część dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Warszawa,mazowieckie

409 936 zł51 m² 8 056,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Piękne, w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51m2 z loggią (5,68 m2) oraz miejscem postojowym w garażu. Mieszkanie Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Zakolu Wisły

Kraków,małopolskie

270 270 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Planujecie zamieszkać w 2017 w miejscu, z którego będziecie mogli się cieszyć ze spacerów po nad Wisłą. Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Mieszkanie w centrum Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł50 m² 5 561,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum. Nieruchomość znajduję się na czwartym piętrze, pięciopiętrowego bloku. Na parterze budynku znajdują się lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł79 m² 11 379,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja oferuje Powiśle ul. Bartoszewicza ciche, przestronne 2 pokoje w kamienicy po remoncie Bardzo ładne, przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bartoszewicza w sąsiedztwie ul. Tamka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

549 000 zł92 m² 5 992,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna lokalizacja! Do sprzedania mieszkanie przy ul. Królewskiej. Mieszkanie na 3 piętrze 3-piętrowej kamienicy z lat 40-tych. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Warszawa,mazowieckie

994 000 zł87 m² 11 425,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Agencja oferuje Centrum ul. Ptasia czteropokojowy apartament garaż Czteropokojowy apartament usytuowany w rewelacyjnej lokalizacji na ul. Ptasiej w Śródmieściu, pomiędzy ulicami Królewską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stara Stocznia

Gdańsk,pomorskie

1 494 094 zł69 m² 21 622,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Brabank - apartament Z widokiem na rzekę I stare miasto - na sprzedaż apartamenty gotowe do odbioru! Każdy zna uczucie spokoju i beztroski, jakie dają wakacje, zwłaszcza te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyborska ok. Al. Waszyngtona 2 pokoje w kamienicy. Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Międzyborskiej Praga Południe w pobliżu Al. Waszyngtona. Usytuowane na wysokim parterze (2,5 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł64 m² 8 671,88 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Aleja Wyścigowa - 2 pokoje osobna kuchnia Bardzo ładne, widne dwupokojowe mieszkanie przy Alei Wyścigowej. Mieszkanie usytuowane na bardzo wysokim parterze w budynku trzynastopiętrowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł58 m² 8 362,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Miasteczko wilanów/hlonda bardzo ładne 2 pokoje garaż Bardzo ładne, nowoczesne, mieszkanie dwupokojowe przy ul. Hlonda w Miasteczku Wilanów. Powierzchnia 57,6 m2. Trzecie piętro w budynku 4-ro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, znajdującego się na parterze niskiego budynku zlokalizowanego na strzeżonym osiedlu na Woli Justowskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Amundsena

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł70 m² 6 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agencja kowalewski oferuje Ursynów Amundsena cztery pokoje z osobna kuchnią. Ładne czteropokojowe mieszkanie przy ul. Amundsena w pobliżu ul. Dereniowej na Ursynowie. Usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł43 m² 11 085,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Powstańców Śląskich ok. Połczyńskiej nowe, bardzo ładne, nowoczesne 2 pokoje garaż Nowe, jeszcze niezamieszkałe, bardzo ładne, nowoczesne, wykończone w dobrym standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Sława,lubuskie

225 000 zł114 m² 1 976,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny w Slawie przy ulicy Warynskiego 36 polozony na I pietrze budynku, skladajacy sie z 3 pokoi, lazienki i kuchni o pow. 91,28m2. Powierzchnia pomieszczenia przynaleznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wielkopolska

Łódź,łódzkie

115 000 zł26 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M2 na pierwszym piętrze do wprowadzenia - Teofilów Nr oferty w biurze: ms-1086 M-2 na Teofilowie w okolicy ul. Wielkopolskiej w cenie 115 000 zł. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

275 217 zł60 m² 4 610 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy nowe mieszkania od deweloperów 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe w doskonałych lokalizacjach: m.in. Centrum, pogodno ceny takie same jak U dewelopera (cena nieruchomości zgodna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Pruszcz Gdański,pomorskie

245 000 zł52 m² 4 711,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 zlokalizowane na drugim piętrze 4-piętrowego budynku z 1975 r. w Pruszczu Gd. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Pilnie sprzedam mieszkanie 3 pokojowe we Wrocławiu przy ulicy Grudziądkiej, położone w kamienicy z 1930 roku- zabudowa typu Biskupin. Mieszkanie o powierzchni 51 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

521 985 zł59 m² 8 908 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, gotowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

428 000 zł60 m² 7 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie 60 m2 oraz miejsce garażowe na parkingu podziemnym w cenie 12 000 pln. Rozkład: dwa pokoje 10m2, 11m2, salon 23m2 z aneksem kuchennym. Łazienka z wc 5 m2, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

69 900 zł38 m² 1 839,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji blisko deptaku w uzdrowisku Szczawno- zdrój. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy, kamienica zadbana, kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

336 652 zł50 m² 6 799,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis Trzypokojowe mieszkanie, bardzo dobrze ustawne. Praga Południe. Prowizja 0%. Brak podatku pcc Uwaga od 2018r. wkład własny wzrasta do 20% Komunikacja: rondo Wiatraczna: tramwaje oraz autobusy - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

387 500 zł43 m² 9 012 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera Nowe mieszkania w inwestycji na warszawskiej Woli to propozycja dla osób kochających miejski styl życia. Doskonała komunikacja, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

354 889 zł36 m² 9 806,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W malowniczej, górskiej scenerii w Szklarskiej Porębie powstanie kompleks apartamentowy o nazwie Blue Mountain Resort. Na widowiskowej działce o powierzchni 19 705 m2 zaprojektowano 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiejska

Warszawa,mazowieckie

406 000 zł60 m² 6 766,67 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Zamiejskiej. Mieszkanie 3 pokojowe. Pokoje 18m,12m, 8m oddzielna kuchnia 7m, duży przedpokój o pow. 10m z wbudowanymi dwiema szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

1 338 854 zł110 m² 12 116,30 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy mieszkanie trzypokojoweusytuowane na 29. piętrze, jednego z najwyższych budynków mieszkalnych w Polsce.Mieszkanie w stanie deweloperskim, składa się z: pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo słoneczne i przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 37m2 zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta/ Mistrzejowice na os. Oświecenia. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł55 m² 7 664,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piaseczno,mazowieckie

214 000 zł38 m² 5 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/127

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe w Piasecznie ul.Kusocińskiego. Uwaga: kontakt bezpośrednio do właściciela nieruchomości poniżej ogłoszenia. Mieszkanie położone w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Marcinowice

Marcinowice,dolnośląskie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż dwóch pokoi o powierzchni 50m2 zlokalizowanych na wysokim parterze w bloku w Marcinowicach. Nieruchomość składa się z: pokoju połączonego z kuchnia, dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

271 000 zł51 m² 5 314 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Parter Z ogródkiem. 2 pokoje.ODDZIELNA WIDNA KUCHNIA. Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Mieszkanie 2 pokojowe (51m2) w Markach na parterze W bloku Z windą. Budynek z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł130 m² 4 915,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Komfortowe, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu. W holu znajduje się szafa zabudowa pod wymiar (drzwi lustrzane). Piękne schody szkieletowe wykonane z drewna dębowego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

312 000 zł53 m² 5 886,79 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 52,9 m.kw. składa się z kuchni, łazienki, 2 pokoi, garderoby, dużej loggii (8m.kw.). Mieszkanie jest przestronne i jasne , loggia od strony południowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książęca

Puck,pomorskie

205 000 zł40 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie nad samą zatoką. Z balkonu widać pływające żaglówki i piękne zachody słońca. Bardzo cicha okolica, a pięć minut pieszo od centrum Pucka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł46 m² 8 098 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0% prowizji, 0% pcc, sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wola. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą. Data oddania do.